Sparta vs A. Sabonio KC (75:61)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 05 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ patirtimi įveikė „A. Sabonio KC“ jaunimą

2013 lapkričio 05 d., Antradienis, 23:48 val., peržiūros: 1297

Šiandien (11.05d.) Milikonių vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Spartos" ir svečių "A. Sabonio KC" krepšininkų. Jau nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai parodė ženklą, kad jaunimui lengvai pergalės nedovanos, o ją teks iškovoti sunkiai dirbant tiek puolime, tiek gynyboje, deja, bet svečiai daug klydo, ir gynybą ne visada suveikdavo gerai, todėl pastariesiems teko pripažinti aikštės šeimininkų pranašumą rezultatu (75:61).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo staigiu šeimininkų perspėjimo ženklu "A.Sabonio KC" krepšininkams, kuriems teko patirti minusinę atkarpą rezultatu (9:2). Tačiau svečiai rungtyniavo greitai ir judriai, tai leido jiems keletoje atakų apibėgti varžovus, taip jie sumažino deficitą iki (9:8). "Spartos" komanda nevisada išnaudodavo fiziškai stipresnius ir aukštesnius žaidėjus, tačiau kaip rungtynės parodė ne visada to ir reikėjo, nes nors pastarieji buvo gerokai vyresni, bet greičiu ir taiklumu nenusileido jaunimui. Po kėlinio (20:19).

Antrasis ketvirtis buvo tas kertinis kėlinys, kuris privertė svečius žaisti besivijančių vaidmenyje visose likusiose rungtynėse. Mantas Kvedaras individualiais veiksmais dar patempdavo į priekį "A.Sabonio KC" komandą, tačiau tai ilgai netruko. Šeimininkai rungtyniavo komandiškiau, dažniau rasdavo savo žmones įkertančius į baudos aikštelę, o jei ten nieko nepavykdavo nuveikti, dažniausiai rasdavo kam atmesti kamuolį, po kėlinio (26:17).

Po ilgosios pertraukos matyt "A.Sabonio KC" treneris A.Vaicekauskas turėjo ką pasakyti ir patarti savo auklėtiniams, kurie žaidė prieš tikrai galingai sudėtus vyrus. Tai davė tam tikrų "vaisių", kad rungtynių rezultatas po kėlinio nekistų, tačiau svečiams reikėjo ne to, jiems reikėjo mažinti deficitą. Po kėlinio (15:15).

Paskutinis ketvirtis dar nebuvo formalumas, kadangi atmesti esamą deficitą tikrai buvo galima, tačiau kaip pasirodė vėliau, jaunimui neužteko nei laiko, nei tikriausiai patirties, kadangi "Sparta" aklai neskubėjo į atakas, laikas buvo jų sąjungininkas. Komandų puolimas kurį laiką strido, jos žaidė nerezultatyviai, tad tam buvo puikus šansas pasinaudoti "A.Sabonio KC" krepšininkams, visgi to neįvyko ir po rungtynių teko pripažinti "Spartos" pranašumą rezultatu (75:61).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris teigė : "Džiaugiamės, kad laimėjome šias rungtynes, lengva nebuvo, kadangi varžovai greiti, tačiau tas gal jiems kiek ir sukliudė, kadangi per savo greitą žaidimą dažnai palikdavo mūsų metikus laisvus, o dėl rezultato, tai kažko panašaus ir tikėjomės į šiandienos rungtynes".

Po rungtynių "A.Sabonio KC" žaidėjas kalbėjo : "Buvo sunku, neapsigynėme, tačiau tikslai tik aukščausi, kovosime dėl apdovanojimų".

Sparta: Giedrius Prabulis – 17 tšk., Antanas Kilas – 17 tšk., Andrius Knezys – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Edvinas Šmitas – 10 tšk.

A. Sabonio KC: Mantas Kvedaras – 21 tšk., Mantas Kudirka – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Mangirdas Brundza – 9 tšk.

„Sparta“ be vargo įveikė „Kauno liberalus“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 00:44 val.)„Atletas“ atsirevanšavo „A. Sabonio ‒ KC“ (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Galeros“ komanda nepasigailėjo „A.Sabonio KC“ ekipos (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Sparta“ nelauktai dideliu skirtumu įveikė „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkus (2013 spalio 29 d., antradienis, 23:11 val.)„Lietuvos Šalulių Sąjunga“ parklupdė „A.Sabonio KC“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:02 val.)„Spartos“ ekipa nesunkiai nugalėjo „Dice“ komandą (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 00:23 val.)„Sporto manija & Ekodora“ po atkaklios kovos įveikė „Spartą“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:45 val.)„Galeros“ pergalių serija nutrūko kovoje prieš „A. Sabonio KC“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 00:01 val.)„Sparta“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Compensos“ ekipą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:08 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „A.Sabonio KC“ krepšininkai (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:27 val.)