Naujokai vs Aurelinas (65:73)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Veršvų vidurinė mokykla, Mūšos g. 6, Kaunas, LT-47176

A.Eitučio šou ketvirtame kėlinuke neišgelbėjo „Naujokų“ nuo pralaimėjimo „Aurelinui“

2013 spalio 21 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1267

Spalio 21 dieną, 20.15 val., "Veršvų" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Naujokai" (šeimininkai) ir "Aurelinas" (svečiai). Vos šešiese susirinkę "Naujokai" nuo pat rungtynių pradžios paleido rungtynių kontrolę, o komandinį krepšinį demonstravę svečiai sparčiai tolo, vienu metu pasiekdami daugiau nei dvidešimties taškų pranašumą. Vistik "Naujokų" gretose atsirado lyderis kuris dar pabandė išgelbėti komandą, juo tapo Arūnas Eitutis, kuris ketvirtame kėlinuke pelnė net 19 taškų iš eilės ir taip sugražino nedidelę intrigą. Tačiau "Aurelinas" suprato, jog vienas žaidėjas prieš juos nelaimės ir ramiai sužaidę paskutinėmis minutėmis pasiekė pergalę, rezultatu 65:73.

Jau pirmosiomis minutėmis "Aurelinas" atitrūko į priekį, bei demonstravo kokybiškesnį žaidimą nei jų varžovai. "Naujokų" puolimas nebuvo prastas, bet žaidėjams labai nesisekė, kamuolys daržnai išsisukdavo iš lanko, ar krepšininkai nepataikydavo iš patogių padėčių. Svečiai naudojosi sustojusiu varžovų puolimu ir po truputį tolo, jų gretose nebuvo galima išskirti nei vieno lyderio, visi žaidėjai pakilę nuo suolelio daugiau ar mažiau prisidėdavo prie komandos sėkmingo žaidimo. Rungtynėms įsibėgėjus žaidimas tapo lygesnis, nors didelis pranašumas visą laiką buvo "Aurelino" komandos pusėje. Šeimininkams po truputį ėmė trūkti jėgų, žaidėjai leido varžovams surengti keletą greitų atakų ir tai leido skirtumui dar labiau išaugti. O ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 25:42.

Antroje rungtynių pusėje viskas vyko panašiai, aikštelėje pasireikšti progą gavo visi rungtynėms registruoti žaidėjai, krepšininkai netgi šiek tiek atsipalaidavo, pradėjo dažniau klysti. Lygus žaidimas tęsėsi iki pat trečiojo kėlinuko pabaigos. Tačiau viskas ėmė keistis paskutiniame ketvirtyje. Tarsi visiškai nejausdamas nuovargio komandą ėmėsi gelbėti "kkl" senbuvis A.Eitutis, kuris puikiai pataikydamas iš toli dar pridėjo keletą sudėtingų dvitaškių ir leido skirtumui aptirpti, negana to krepšininkas net neketino sustoti, per septynias minutes žaidėjo sąskaitoje jau buvo 19 taškų (visi komandos taškai kėlinuke). Ties tuo momentu "Aurelino" komandos kantrybė trūko ir po paprašytos minutinės pertraukėlės ekipa pradėjo žaisti daug drausmingiau. Nors paskutinėmis minutėmis šeimininkai dar stengėsi iš visų jėgų, bet pergalės atimti iš varžovų rankų jiems nepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 65:73.

"Aurelino" komandos komentaras po rungtynių: "varžovai iš dalies mums padėjo, nes susirinko labai negausiai, tad pirmosios sezono rungtynės mums nebuvo sunkios, progą pažaisti gavo visi žaidėjai".

"Naujokai": Arūnas Eitutis – 42 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Žygimantas Gulbinas – 9 tšk., Karolis Zaveckas – 6 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.)

"Aurelinas": Lukas Nastajus – 14 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Gudeliauskas – 14 tšk., Paulius Kalinauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Šalkauskas – 10 tšk.

„Košmaras“ nesugebėjo prilygti „Aurelinui“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)„Aurelinas“ ketvirtame kėlinuke pranoko BC „Ambi“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:34 val.)Favoritais laikyti „Darbiečiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Aurelinas“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 22:26 val.)Po permainingos dvikovos „Kauno Technikos Kolegija“ parklupdė „Aureliną“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 19:09 val.)Palaipsniui tolusi „ASU“ dviženkliu skirtumu nugalėjo „Aureliną“ (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 02:57 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Naujokai“ neleido pajausti pergalės skonio „Baltic Logistic Solutions“ komandai (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Kolegos“ antroje rungtynių dalyje nepasigailėjo „Naujokų“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:49 val.)Labai dažnai klydę „Naujokai“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ ekipą (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Košmaras“ nepasipriešino prieš galingą „Aurelino“ puolimą (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:21 val.)„Naujokai“ įrodė savo pranašumą prieš „Judam“ komandą (2013 spalio 28 d., pirmadienis, 22:18 val.)