Lapės vs Komanda X (76:67)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 30 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Lapės“ pagaliau pajuto pergalės skonį

2013 lapkričio 30 d., Šeštadienis, 17:58 val., peržiūros: 1305

Lapkričio 30 dieną, 16.00 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Lapės" (šeimininkai) ir "Komanda X" (svečiai). Iki šiol nei vienų rungtynių nelaimėję šeimininkai šiandien pagaliau pakeitė komandos istoriją. Negausiai susirinkę "Komandos X" žaidėjai jau nuo pat pirmojo kėlinuko leido nutolti savo varžovams, nors vėliau intriga buvo sugrįžusi, bet pakiliai žaidę šeimininkai pasiekė kolkas pirmąją savo pergalę šiame sezone, laimėdami rungtynes rezultatu 76:67.

Rungtynėse pirmieji taškų sąskaitą atidarė "Lapių" komandos žaidėjai, kurie įsmeigė tolimą metimą, bet netrukus komandos puolimas sulėtėjo ir varžovai sugebėjo persverti rezultatą. Komandų žaidimas išsilygino ir tik pirmojo kėlinuko pabaigoje, daugiausia tolimų metimų dėka "Lapės" ir vėl atitrūko. Vėliau komandų žaidimas tapo kiek chaotiškas, krepšininkai dažnai metė neparuoštus metimus, o tokiame krepšinyje geriau jautėsi šeiminkai, kurie išnaudojo savo greitį ir sugebėjo pirmą kartą pasiekti dešimties taškų pranašumą. "Komandos X" žaidimas nebuvo prastas, bet žaidėjams labai trūko sėkmės, daugybę kartų žaidėjai turėjo galimybę iš tritaškio zonos atakuoti visiškai laisvi, bet visi metimai skriejo pro šalį. O ilgoji pertrauka prasidėjo "Lapėms" vis dar turint tą patį, dešimties taškų pranašumą ir pirmaujant rezultatu 38:28.

Po ilgosios pertraukos intriga sugrįžo, "Komanda X" sugebėjo sėkmingai provokuoti varžovų pražangas, pagaliau pataikė iš toli ir skirtumas nepastebimai pasiekė vos 4 taškelius. Vistik tai buvo viskas ką svečiams pavyko pasiekti šiandien, nes nuo to momento "Lapės" įjungė aukštesnę pavarą ir greitai vėl atstatė dviženklį pranašumą. Labai sėkmingai šeimininkų gretose žaidė M.Alekna, krepšininkas pataikė turbūt pačiais svarbiausiais rungtynių momentais, taip tarsi nugesindamas visas varžovų viltis. Nors svečiai nepasidavė ir rungtynių pabaigoje surengė nedidelį spurtą, tačiau pasivyti varžovų jiems taip ir nepavyko, o rungtynės baigėsi rezultatu 76:67.

"Lapių" komandos komentaras po rungtynių: "varžovai susirinko negausiai, atvyko žema sudėtimi, beto prastai pataikė, nors ir mums nebuvo geriausia diena, taip pat stengėmės žaisti greitai".

"Lapės": Mindaugas Alekna – 20 tšk. (12 atk. kam.), Aivaras Datas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Jegorovas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Antanas Žvirblis – 12 tšk., Martinas Stoškus – 10 tšk.

"Komanda X": Audrius Uselis – 19 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Domantas Kučinskas – 18 tšk. (11 atk. kam., 6 perimt. kam.), Lukas Klangauskas – 15 tšk. (7 išpr. praž.)

„Aurelinas“ aštuntfinalį pradėjo nelengva pergale (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:43 val.)„Gazuoto pieno“ galinga rungtynių pradžia atnešė lengvą pergalę (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 00:19 val.)„Dumblas“ nepasigailėjo savo varžovų (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Transalmis“ pirmenybėse startavo pergalingai (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Nepyk“ palaužė „Komanda-X“ (2014 vasario 03 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Lituanica“ tik po atkaklios kovos palaužė „Komanda X“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 23:06 val.)„Garliavos“ komanda išsivežė pergalę iš Lapių (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 18:34 val.)„Lapės“ neprilygo penkiese žaidusiems „Košmaro“ vyrams (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 12:58 val.)„Komanda X“ antrąjį etapą pradėjo užtikrinta pergale (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 22:17 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po ilgosios pertraukos įrodė savo pranašumą (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 20:08 val.)