Veiverių „Amberis“ vs BC „Straight“ (52:61)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

BC „Straight“ susitvarkė su „Veiverių Amberiu“

2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 17:14 val., peržiūros: 1084

2014 sausio 26 dieną, C lygos rungtynėse, Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje susitiko "Veiverių Amberis" (šeimininkai) ir BC "Straight" (svečiai). Jau nuo pirmojo ketvirčio į priekį šovė svečiai, kurie visą tą ketvirtį ir buvo priekyje – 11:17. Antrąjame kėlinyje iniciatyvą trumpam buvo perėmę šeimininkai, tačiau kėlinio pabaigoje BC "Straight" išsiveržė į priekį ir po dvidešimties žaidimo minučių buvo priekyje – 28:30. Trečiasis kėlinys toliau klostėsi taškas į tašką ir nė viena komana nesugebėjo atitrūkti – 44:47. Ketvirtą kėlinį galingai pradėjo svečiai ir susikrovę dviženklę persvarą jos neiššvaistė iki pat rungtynių pabaigos, tad galutinis rezultatas – 52:61. BC "Straight' ir "Veiverių Amberis" dabar turi po penkias pergales ir du pralaimėjimus ir turnyro lentelėje užima pirmas dvi vietas.

Rungtynės prasisdėjo dviem svečių ir keturiais šeimininkų taškais – 4:2. Tuomet septynis taškus be atsako pelnė BC "Straight" ir išsiveržė į priekį – 4:9. Tritaškį pataikė Povilas Glaniauskas, o dar penkiais taškais atsakė "Veiverių Amberis" ir rezultatas – 7:14. Du baudos metimus sumetė tas pats Povilas Glaniauskas, o dar trimis taškais atsakė svečiai – 9:17. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Gintaras Žilinskas ir po pirmo kėlinio – 11:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem V. Mocevičiaus tritaškiais ir rezultatas tapo lygus – 17:17. Tritaškiu į tai atsakė Lukas Grėbliūnas, o tuomet septynis taškus be atsako surinko šeimininkai išsiverždami į priekį – 24:20. Penkis taškus sumetė Amberis ir vėl persvėręs rezultatą savo naudai – 24:25. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinys baigėsi dviem V. Bereišos ir trimis L. Grėbliūno taškais, tad po dviejų kėlinių – 28:30.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo vienu baudos metimu iš dviejų kurį pelnė Laimonas Garnelis – 28:31. Tuomet po du taškus ir dar po tritaškį apsikeitė komandos ir rezultatas tapo – 33:36. Atkarpą 7:1 laimėjo šeimininkai ir išsiveržė į priekį – 40:37. Septynis taškus be atsako surinko "Veiverių Amberis" ir jie vėl priekyje – 40:44. Dar po tris taškus apsikeitė komandos, o kėlinį vienu baudos metimu iš dviejų užbaigė – Saimonas Pažėra44:47.

Lemiamas kėlinys prasidėjo penkiais L. Grėbliūno taškais, o dvitaškiu atsakė Vytautas Mocevičius – 46:52. Šešis taškus surinko BC "Straight", o dviem atsakė "Veiverių Amberis" ir skirtumas buvo dešimt taškų – 48:58. Iki ketvirčio pabaigos niekas per daug nepasikeitė ir galutinis rungtynių rezultatas – 52:61.

Veiverių „Amberis“: Povilas Glaniauskas – 18 tšk., Vytautas Mocevičius – 13 tšk. (14 atk. kam.), Gintaras Žilinskas – 7 tšk.

BC „Straight“: Lukas Grėbliūnas – 25 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Laimonas Garnelis – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Laucevičius – 6 tšk. (6 išpr. praž.)

BC „Straight“ susitvarkė su „Naujokais“ (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 22:56 val.)„LCP KK „Ragai“ neprilygo „Veiverių Amberiui“ (2014 kovo 23 d., sekmadienis, 15:11 val.)„Straight“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš Veiverių „Amberį“ (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 16:19 val.)„Sporto manija & Ekodora“ be vargo įveikė Veiverių „Amberį“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 15:19 val.)„MPG“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Veiverių Amberį“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 14:41 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Simple“ krepšininkus (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 00:14 val.)„Vaistinė.lt“ per plauką nugalėjo Veiverių „Amberį“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 12:43 val.)BC „Straight“ tik dvikovos pabaigoje nukovė „VU KHF“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:34 val.)BC „Straight“ palaužė „Baltic Logistic Solutions“ pasipriešinimą (2014 sausio 14 d., antradienis, 23:25 val.)„Veiverių Amberis“ įveikė „VU KHF“ (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 00:41 val.)