VU KHF vs Naujokai (64:48)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 24 d., Penktadienis, 21:00 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„VU KHF“ nugalėjo „NAUJOKAI“

2014 sausio 24 d., Penktadienis, 23:41 val., peržiūros: 1258

2014 sausio 24 dieną, C lygos rungtynėse, LSU sporto salėje susitiko "VU KHF" (šeimininkai) ir "Naujokai" (svečiai). Pirmasis rungtynių kėlinys klostėsi labai nerezultatyviai ir po jo svečiai pirmavo rezultatu – 10:11. Antrasis ketvirtis buvo kiek rezultatyvesnis ir po jo 4 taškų pranašumo džiaugėsi "VU KHF" – 28:24. Trečiasis klostėsi lygiai ir po jo skirtumas vis dar 4 taškai – 42:38. Ketvirtajame kėlinyje dominavo šeimininkai, kurie laimėjo rungtynes lengvai rezultatu – 64:48 (10:11, 18:13, 14:14, 22:10).

Rungtynes 5 taškais iš eilės pradėjo Linas Malinauskas, o dviem taškais atsakė Aurimas Kiveris – 2:5. Komandos apsikeitė dar po keturis taškus – 6:9. Pirmuosius savo taškus varžybose pelnė Karolis Zaveckas, o kėlinį keturiais taškais užbaigė šeimininkų komanda, tad po pirmo kėlinio rezultatas buvo – 10:11.

Antrasis ketvirtis prasidėjo komandoms apskeitus po du taškus. Per kitas tris minutes dar po keturis ir rezultatas buvo – 16:17. Du taškus pelnė Ramūnas Vaičius, o lygiai taip pat atsakė Mindaugas Čebatavičius. Tritaškį pridėjo Karolis Zaveckas ir rezultatas – 18:22. Atkarpą 7:0 laimėjo "VU KHF", o kėlinys baigėsi dviem A. Zakarevičiaus taškais ir M. Čebatavičiaus tritaškiu – 28:24.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem A. Kiverio baudos metimais, o vienu iš dviejų atsakė Žygimantas Gulbinas – 30:25. Du taškus pelnė šeimininkai, į kuriuos keturiais atsakė svečiai ir skirtumas – trys taškai. Atkarpą 7:5 laimėjo "Naujokai" ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 37:36. Iki ketvirčio pabaigos penkis taškus surinko šeimininkai, dviem atsakė svečiai ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – 42:38.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo penkiais "VU KHF" taškais, o dviem atsakė Andrius Zakarevičius. Tritaškį pataikė Lukas Jakštas, o tuomet aštuonis taškus surinko šeimininkai – 58:44. Keturis taškus surinko "Naujokai", o kėlinį šešiais taškais užbaigė "VU KHF", tad galutinis rungtynių rezultatas – 64:48.

VU KHF: Mindaugas Čebatavičius – 18 tšk., Aurimas Kiveris – 13 tšk. (12 atk. kam.), Lukas Jakštas – 10 tšk.

Naujokai: Žygimantas Gulbinas – 13 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Zaveckas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Zakarevičius – 8 tšk.

„Kolegos“ nugalėjo „VU KHF“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 21:10 val.)„VU KHF“ lengvai susitvarkė su „Simple“ (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 00:00 val.)„VU KHF“ žengia į aštunfinalį (2014 kovo 14 d., penktadienis, 23:06 val.)„Kolegos“ gana lengvai įveikė „Naujokus“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kolegos“ antroje rungtynių dalyje nepasigailėjo „Naujokų“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Krepšininkas.net“ solidžiu žaidimu nugalėjo „VU KHF“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„VU KHF“ apmaudžiai pralaimėjo laimėtas rungtynes (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 13:50 val.)„VU KHF“ tritaškiu išpėšė pergalę (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 22:57 val.)BC „Straight“ susitvarkė su „Naujokais“ (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 22:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Veiverių Amberis“ nugalėjo „VU KHF“ ekipą (2014 sausio 03 d., penktadienis, 22:44 val.)