BC „AMBI“ vs Compensa (47:58)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 21 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Compensa“ čempionatą pradėjo pergalingai

2013 spalio 21 d., Pirmadienis, 23:03 val., peržiūros: 1303

Pirmadienį, spalio 21 dieną, VDU didžiosiojoje sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC "Ambi" (šeimininkai) ir "Compensa" (svečiai). Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkų komanda ir pirmojoje rungtynių pusėje buvo priekyje, tačiau "Compensa" krepšininkai sugebėjo atsitiesti bei iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone , rezultatu - 47:58.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, įgydami 5 taškų pranašumą. "Compensa" ekipai sunkiai sekėsi atrasti savo žaidimą ir panaikinti deficitą. Kėlinukui bėgant į pabaigą J.Medekšo dvitaškis metimas leido svečiams priartėti prie šeimininkų iki keturių taškų, rezultatas - 13:9.

Antram ketvirčiui prasidėjus šeimininkai greitomis atakomis padidino pranašumą iki 8 taškų, tačiau svečiai pagaliau pramušė ledus ir pradėjo lipti varžovams ant kulnų ( 21:19). T.Balnio ir A.Žibartovičiaus duetas leido BC "Ambi" ekipai atstatyti 6 taškų pranašumą, kur išsaugojo iki kėlnuko pabaigos. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 29:23.

Po ilgosios pertraukos svečiai pataikė kelis svarbius tolimus metimus ir išlygino rezultatą ( 31:31). Šeimininkai niekaip neatrado priešnuodžio prieš varžovų zoninę gynybą, o tuo pasinaudoje "Compensa" krepšininkai kėlinuko pabaigoje spurtavo 9:0, kur tai jiems leido įgyti 7 taškų pranašumas. Rezultatas po trečio ketvirčio – 35:42.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo "sausai" ir prisivijo varžovus iki 2 taškų ( 40:42), tačiau svečiai nežadėjo taip lengvai atiduoti pergalės ir ataka po atakos pradėjo tolti nuo varžovų ( 42:53). BC "Ambi" ekipa dar bandė gelbtis tolimais metimais, bet jie skriedavo pro šalį, o "Compensa" ekipa ramiai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 47:58.

Po laimėtų rungtynių "Compensa" ekipos treneris, M.Samuolis, kalbėjo:" Džiaugiamės pirma pergale. Dar nė vieno sezono nepradėjome su pergale. Turbūt, baigsim irgi pergale, tik nežinom, kurią taurę kelsime į viršų. Iš pirmų varžybų visai geras vaizdas, prie komandos prisijungė keletas stiprių žaidėjų. Sezono eigoje visi dar atsigaus ir tikėkimės gero sezono."

Po pralaimėtų rungtynių BC "Ambi" treneris, V.Mačiulis, teigė:"Šiandien pritrūko susižaidimo, neturėjome treniruočių. Iš pradžių vedėme, tačiau trečiam kėlinukyje gavo skaudžią atkarpą nuo varžovų."

BC „AMBI“: Alius Žibortovičius – 14 tšk., Tomas Balnys – 13 tšk. (17 atk. kam.), Vilius Valiulis – 10 tšk.

Compensa: Justas Medekšas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Merūnas Visockis – 11 tšk. (5 perimt. kam.), Karolis Zujus – 10 tšk., Mindaugas Samuolis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

„Compensa“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Kulautuva“ atkrintamąsias pradėjo pergalingai prieš BC „Ambi“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 23:32 val.)„Compensa“ po atkaklios kovos palaužė „Nebajerį“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 18:56 val.)„Compensa“ paskutinėmis sekundėmis turėjo pripažinti „Nebajerio“ pranašumą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)Tris kėlinius dominavę „Compensa“ komanda iškovojo nesunkią pergalę (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 00:14 val.)„Compensa“ ilgai priešinosi Birštono „Olimpui“, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 20:05 val.)BC „Ambi“ iškovojo pergalę prieš „Košmarą“. (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 23:25 val.)„Aurelinas“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Ambi“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:57 val.)BC „Ambi“ išplėšė pergalę iš „Nepyk“ rankų (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:47 val.)Birštono „Olimpas“ antroje varžybų pusėje palaužė BC„AMBI“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 02:31 val.)