Sparta vs Dice (78:65)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 14 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Spartos“ ekipa nesunkiai nugalėjo „Dice“ komandą

2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 00:23 val., peržiūros: 1043

Antradienį, sausio 14 dieną, Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, antro turo, pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Sparta" (šeimininkai) ir "Dice" (svečiai). Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau jau pirmajame ketvirtyje "Spartos" ekips sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą, kur išsaugojo iki rungtynių pabaigos bei šventė pergalę, rezultatu – 78:65.

Rungtynės prasidėjo kova taškas į taška. Nė viena ekipa neleido varžovui įgyti didesnio pranašumo, tačiau pirmieji nuo varžovų pradėjo tolti "Spartos" ekipa ( 17:13). Likus žaisti apie dvi minutes aikštelės šeimininkai surengė keletą greitų atakų bei puikiai apsigynė ir besibaigiant kėlinukui turėjo dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 25:15.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo "Dice" ekipa, kurie sumažino skirtumą iki keturių taškų. Po minutės pertraukėlės "Spartos" ekipa atsigavo po šalto dušo ir sugėbjo atstatyti dviženklį pranašumą (40:28). Besibaigiant ketvirčiui svečiams pavyko apmažinti skirtumą iki devynių taškų. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 41:32.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus "Dice" ekipai penkias minutes nepavyko pelnyti taškų iš žaidimo, o šeimininkai rinko taškus ir tolo nuo varžovų ( 64:36). Ketvirčio laikui einant į pabaigą "Dice" ekipos puolimas atsigavo, tačiau jiems tik pavyko apmažinti skirtumą iki keturiolikos taškų – 57:43.

Paskutiniam kėlinukui prasidėjus ekipos apsikeisdavo taikliomis atakomis ir pranašumas tarp jų neketino. A.Knezio tritaškiai metimai "Spartos" ekipai leido nepriivyti varžovams ir atstatė septyniolikos taškų pranašumą. Likus žaisti apie tris minutes svečių ekipos puolimas atsigavo, tačiau jau buvo per vėlu. "Spartos" ekipa užtikrintai sužaidė likusį laiką ir iškovojo pergalę, rezultatu 78:65.

Sparta: Andrius Knezys – 18 tšk., Antanas Kilas – 12 tšk., Renatas Dabašinskas – 11 tšk. (8 rezult. perd.), Edvinas Šmitas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Dice: Giedrius Ukelis – 19 tšk., Audrius Labanauskas – 18 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Vilius Jacikas – 14 tšk. (20 atk. kam.)

„Sparta“ nelengvai palaužė „Dice“ krepšininkus (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:58 val.)„ICE“ nesunkiai nugalėjo savo varžovus (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:06 val.)„Nebajeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dice“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Kaunas“ turėjo pripažinti „Dice“ pranašumą (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 17:42 val.)„Sparta“ patirtimi įveikė „A. Sabonio KC“ jaunimą (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 23:48 val.)„Nebajeris“ vyriškoje kovoje palaužė „Dice“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 17:10 val.)„Akademija“ neturėjo vargo su „Dice“ krepšininkais (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)Per pirmą kėlinį persvarą susikrovusi „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipa nesunkiai įveikė „Dice“ (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:36 val.)„Compensa“ vos neišleido pergalės iš rankų (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 15:48 val.)„Sporto manija ‒ Ekodora“ lengvai įveikė „DICE“. (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:51 val.)