Lapės vs Košmaras (66:80)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 10:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Lapės“ neprilygo penkiese žaidusiems „Košmaro“ vyrams

2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 12:58 val., peržiūros: 972

2014 vasario 16 dieną, C lygos 2 etapo s pogrupio rungtynėse, Šančių vidurinėje mokykloje susitiko "Lapės" (šeimininkai) ir "Košmaras" (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką tik pačioje jo pabaigoje svečiai susikrovė keturių taškų pranašumą – 19:23. Antrasis kėlinys vyko lygiai ir po jo skirtumas išliko nepakitęs – 34:38. Trečią ketvirtį penkiais taškais laimėjo "Košmaras" ir prieš lemiamą kėlinį turėjo devynių taškų persvarą – 48:57. Paskutinio kėlinio pirmos dvi minutės parodė, kad "Lapės" neatiduos pergalės taip lengvai ir sumažino savo deficitą iki trijų taškų, tačiau antroje kėlinio pusėje jau "Košmaras" sužaidė puikiai ir laimėjo rungtynes rezultatu – 66:80.

Rungtynės prasidėjo dviem svečių ir penkiais šeimininkų taškais – 5:2. Keturis taškus surinko "Košmaras" ir išsiveržė į priekį – 5:6. Du taškus su baudos metimu pelnė Darius Jegorovas, o tritaškiu atsakė Andrius Juravičius ir skirtumas vis dar vienas taškas – 8:9. Šešis taškus pelnė "Lapės", o dviem atsakė "Košmaras" ir rezultatas – 14:11. Per kitas tris minutes žaidimas vyko nerezultatyviai, tačiau svečiai išlygino rezultatą – 17:17. Iki ketvirčio pabaigos geriau pasirodė "Košmaras" ir po pirmo ketvirčio jie buvo priekyje rezultatu – 19:23.

Antrasis ketvirtis prasidėjo šešiais šeimininkų ir trimis svečių taškais – 25:26. Dar po šešis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas vis dar vienas taškas – 31:32. Šešis taškus surinko Mindaugas Kluonius, o tritaškiu atsakė Mindaugas Alekna ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – 34:38.

Trečiame kėlinyje po du taškus apsikeitė komandos, o du baudos metimus pridėjo Darius Jegorovas ir rezultatas – 38:40. Aštuonis taškus be atsako surinko "Košmaras" ir pirmą kartą padidino skirtumą iki dviženklio – 38:48. Po šešis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 44:54. Kėlinį tritaškiu užbaigė Mindaugas Kluonius, o keturiais taškais šeimininkai ir po trijų kėlinių - 48:57.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 8:2 ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų – 56:59. Šešis taškus surinko svečiai, o penkiais atsakė šeimininkai ir rezultatas – 61:65. Penkis taškus surinko Mindaugas Kluonius, o keturiais atsakė "Lapės" ir skirtumas penki taškai – 65:70. Dar devynis taškus be atsako surinko Mindaugas Kluonius ir skirtumas tapo keturiolika taškų – 65:79. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas nepasikeitė ir galutinis rungtynių rezultatas - 66:80.

"Lapės": Darius Jegorovas – 24 tšk. (11 atk. kam.), Aivaras Datas – 19 tšk., Antanas Žvirblis – 10 tšk. (10 atk. kam.).

"Košmaras": Mindaugas Kluonius – 42 tšk., Dainius Labašauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Andrius Juravičius – 11 tšk., Andrius Oleckas – 10 tšk. (10 atk. kam.).

„ASU“ tik rungtynių pabaigoje palaužė kovingai žaidusį „Košmarą“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:19 val.)„Judam“ antrąkart palaužė „Košmarą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:06 val.)BC „Ambi“ iškovojo pergalę prieš „Košmarą“. (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 23:25 val.)Ilgai laukta pirmoji „Košmaro“ pergalė (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 23:43 val.)„Lapės“ neturėjo vilčių prieš Elektrėnų „Senąją versmę“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 20:01 val.)Antrojo kėlinio duobė „Košmaro“ komandai buvo nepakeliama (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 00:23 val.)„Lapės“ pagaliau pajuto pergalės skonį (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:58 val.)„Dumblas“ nepasigailėjo savo varžovų (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 18:20 val.)Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovą po įtemptų rungtynių laimėjo penki „Košmaro“ krepšininkai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 23:04 val.)„C“ lygos startą LCP KK „Ragai“ pradėjo įtikinama pergale (2013 spalio 18 d., penktadienis, 20:57 val.)