Lietuvos šaulių sąjunga vs Galera (70:64)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 04 d., Antradienis, 19:20 val. @ Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas, LT-49331

Trilerį laimėjo „Lietuvos šaulių sąjunga“

2014 kovo 04 d., Antradienis, 22:37 val., peržiūros: 1146

Kovo 4 dieną įvyko C lygos rungtynės, kuriose susitiko grupės lyderė "Lietuvos šaulių sąjunga" ir jų oponentai "Galeros" ekipa. Pirmasis kėlinys parodė kad turnyrinės lentelės vieta nieko nereiškia, vienu momentu šeimininkai atsilikinėjo 12 taškų skirtumu. Kėlinys baigėsi rezultatu 14:17. Antrajame kėlinyje rezultatas pakrypo į kitą pusę ir deficitas didėjo svečiams. (35:26) Trečiajame kėlinyje pavyko sumažinti skirtumą ir jis liko minimalus (47:46) Lemiamame kėlinyje byko labai įnirtinga kova, kėlinio pabaigoje sužaidę atkarpą 7:0 šeimininkai išsinešė sunkią pergalę. (70:64)

Pirmasis kėlinys daug geriau prasidėjo svečiams, kurie pelnė 11 taškų be atsako ir puikia gynybą varžovams 5 minutes neleido pelnyti taškų. Įpusėjus kėliniui visgi "Lietuvos šaulių sajunga" atidarė savo sąskaitą, nuo to momento puolimas pradėjo strigti svečiams, šeimininkai laimėjo atkarpą 9:0 taip sumažindami skirtumą per vieną metimą. (14:17)

Antrajame kėlinyje šeimininkai pakartojo oponentų rungtynių pradžią, jie laimėjo atkarpą 11:0 ir pasiekė rekordinę persvarą. "Galera" žaidusi labiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį neleido nutolti varžovams, vienu metu skirtumas sumažėjo iki 4 taškų, tačiau per paskutinę minutę pelnyti 5 taškai be atsako vėl sugrąžino šeimininkams saugesnį pranašumą. Po antrojo kėlinio rezultatu 35:26 pirmavo "Lietuvos šaulių sąjunga"

Trečiajame kėlinyje vėl viskas pakrypo į kitą pusę, svečiai naudodami dažną žaidėjų rotacija išmušo varžovus iš vėžių, tai galima buvo spręsti iš dažnų klaidų. Pataikiusi keletą svarbių tritaškių, bei puikiai užbaigusi kėlinį "Galera" prieš lemiamas 10 minučių atsiliko tik vienu tašku (47:46)

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, 8 minutes nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persvaro nei 3 taškai. Svečiai beveik visus kėlinio taškus surinko nuo baudų metimų linijos ir ši taktika veikė iki tol kol galutinį šturmą surengė šeimininkai, įmetę 7 taškus be atsako jie persvėrė rezultatą ir užsitikrino saugesnę persvarą, kuri išsilaikė iki pat rungtynių pabaigos (70:64)

Po rungtynių šeimininkų treneris Š.Stanionis sakė: Šiandien turėsime dvi rungtynes, stengiamės pasitaupyti, bet kova buvo labai sunki, tuo labiau panašią turėjome vakar, todėl labai džiaugiamės kad pavyko laimėti antrą trilerį per dvi dienas.

Lietuvos šaulių sąjunga: Mindaugas Mažeika – 16 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 15 tšk., Tomas Kmitas – 15 tšk., Andrius Čekanauskas – 12 tšk., Evaldas Jančauskas – 10 tšk.

Galera: Aurimas Juozapaitis – 16 tšk. (7 perimt. kam.), Sergej Korolkov – 16 tšk., Tomas Tirlikas – 11 tšk., Jonas Grigaras – 10 tšk. (10 išpr. praž.)

Antroje dalyje „Lietuvos šaulių sąjunga“ įtvirtino pergalę (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:08 val.)Klaidos nesutrugdė „Lietuvos šaulių sąjungai“ iškovoti pirmąją pergalę (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 23:11 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Galera“ susitvarkė su „Lietuvos šaulių sajunga“ (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 22:32 val.)„Lietuvos Šalulių Sąjunga“ parklupdė „A.Sabonio KC“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:02 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:29 val.)„KMAIK & Brevitra“ nesugebėjo įveikti „Lietuvos šaulių sąjungos“ gynybos gniaužtų (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ atsirevanšavo BC „Gazuotam pienui“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:44 val.)„BC Gazuotas Pienas“ įtemptose rungtynėse įveikė „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 23:10 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ turėjo pavargti su „Elektromontuotoju“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:12 val.)Per pirmą kėlinį persvarą susikrovusi „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipa nesunkiai įveikė „Dice“ (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:36 val.)