Baltic Logistic Solutions vs Kolegos (57:84)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą.

2014 sausio 28 d., Antradienis, 22:42 val., peržiūros: 1116

Sausio 28 dieną Vytauto Didžiojo universiteto ,,Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų " Baltic Logistic Solutions" ir svečių "Kolegos". Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmo kėlinio pirmavo (9:26). Antrame kėlinyje vaizdas nepasikeitė, svečiai toliau tvirtai pirmavo – (25:45). Trečiame kėlinyje svečiai toliau rinko taškus greitomis atakomis ir dar po dešimties minučių rezultatas buvo – (36:68). Ketvirtame kėlinyje šeimininkams pavyko šiek tiek sumažinti rezultatą ir rungtynės baigėsi – (57:81).

Rungtynės prasidėjo ganėtinai netikėtu šaltu dušu. "Baltic Logistic Solutions" niekaip nesugebėjo pralaužti "Kolegų" gynybos, o svečiai savo ruožtu lengvai rinko taškus. Rezultatui esant (12:0), svečių sąskaitą atidarė D.Lukšys, kuris pataikė tritaškį metimą. Visgi šeimininkų žaidimas toliau negerėjo, svečiai sužaidė dar vieną puikią atkarpą – (3:12) ir kėliniui baiginėjantis rezultatas buvo – (6:24). Per likusį laiką komandos apsikeitė po rezultatyvia ataka ir po pirmų dešimties minučių rezultatas buvo – (9:26).

Antrame kėlinyje komandų žaidimas supanašėjo. Komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis. Visgi kėliniui baiginėjantis svečiams vėl pavyko priversti varžovus suklysti, kurių klaidos tapo lengvais taškais "Kolegų" komandai. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 20 taškų – (25:45).

Trečią kėlinį "Baltic Logistic Solutions" komandą vėl pradėjo nekaip. Šeimininkai vėl pradėjo strigti varžovų gynyboje. Prabėgus pusei kėlinio svečiai jau buvo įgiję 26 taškų pranašumą – (34:60). Visgi per likusį laiką šeimininkai pralošė dar vieną atkarpą – (2:8) ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 32 taškai – (36:68).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie laimėjo 3 minučių atkarpą – (0:8) ir padidino skirtumą iki didžiausio rungtynėse – 40 taškų – (36:76). "Baltic Logistic Solutions" komandą surengė savo spurtą – (12:0) ir sumažino skirtumą iki 28 taškų – (48:76). Per likusį laiką šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą dar vienu tašku ir rungtynės baigėsi – (57:84). "Kolegų" komandą šventė dar vieną lengvą pergalę.

Baltic Logistic Solutions: Darius Lukšys – 20 tšk. (10 atk. kam.), Denas Kabutavičius – 15 tšk., Ovidijus Ročius – 13 tšk. (11 atk. kam.)

Kolegos: Vilius Valentinas – 24 tšk., Mantas Karpavičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Jasevičius – 10 tšk. (14 atk. kam.)

Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:18 val.)„Simple“ lengvai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ krepšininkus. (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 23:45 val.)BC „Straight“ palaužė „Baltic Logistic Solutions“ pasipriešinimą (2014 sausio 14 d., antradienis, 23:25 val.)„Kolegos“ gana lengvai įveikė „Naujokus“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Naujokai“ iškovojo pergalę prieš „Baltic logistic solutions“ ekipą (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:24 val.)Klaidos pražudė „Baltic logistic solutions“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Kolegos“ po dramatiškos kovos įveikė „VU KHF“ ekipą (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 00:30 val.),,Simple“ antrą kartą įveikė ,,Baltic Logistic Solutions“ ir užsitikrino vietą atkrintamosiose. (2014 kovo 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)Agresyvios gynybos dėka „A. Sabonio KC“ nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ komandą (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 01:28 val.)„Baltic Logistic Solutions“ teko pripažinti „VU KHF“ pranašumą (2014 vasario 07 d., penktadienis, 22:53 val.)