Kauno technikos kolegija vs FORTO AMICUS – Diktum (65:70)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 30 d., Trečiadienis, 17:20 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Po įtemptos kovos pergale džiaugėsi „FORTO AMICUS – Diktum“ komanda prieš „Kauno technikos kolegiją“

2013 spalio 30 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 1293

2013-10-30 dieną Kauno technikos kolegijos salėje įvyko "C lygos" varžybos tarp šeimininkų "Kauno technikos kolegijos" ir svečių "FORTO AMICUS – Diktum" komandų. Visas rungtynes žaidimas vyko taškas į tašką ir nebuvo aiškus varžybų nugalėtojas, tačiau geriau sužaidę paskutinius ketvirčius "FORTO AMICUS – Diktum" komandą laimėjo šį kartą. Nors šeimininkų komanda pirmuose kėliniuose atrodė pranašesnė uz priešininkus tiek po krepšiu, tiek mesdami iš toli ir iš vidutinio atstumo, bet svečiai susiemė ir antrąją rungtynių dalį metė taikliau ir nebeleido priešininkams pasiimti kamuolių po savuoju krepšiu. Rungtynės baigėsi rezultatu – 65:70 (21:21, 16:12, 13:18, 15:19).

Pirmajį kėlinį rezultatyviai pradėjo abi komandos, tačiau pirmoje kėlynio pusėje geriau atrodė "Kauno technikos kolegija", kuri pataikė tris tritaškius iš eilės ir laiminėjo 9 taškų skirtumu, tačiau likus kelioms minutėms svečiai spurtavo 9-0 ir išlygino rezultatą. Šiame kėlinyje sužibėjo "FORTO AMICUS – Diktum" komandos žaidėjas T.Garliauskas, kurio pataikymas buvo 100% – 5/5 dvitaškiai, 2/2 baudų metimai. Kėlinys baigėsi rezultatu 21:21.

Antrajame kėlinyje pirmaujanti komanda visada keitėsi ir kova vyko labai įtemptai. Abi komandos atrodė lygiavertės – kovojo dėl kiekvieno atšokusio kamuolio, metė daug metimų, priversdavo priešininkus suklysti. Tačiau pabaigoje kėlinio geriau sužaidę "Kauno technikos kolegija" išsiveržė į priekį 4 taškų skirtumu – 37:33.

Trečiajame kėlinyje "FORTO AMICUS – Diktum" komanda susikaupė ir pataikė didžiąją dalį savo metimų (6/4 tritaškiai, 6/3 dvitaškiai) – tai jiems padėjo pasivyti varžovus ir netgi išsiveržti vienu tašku į priekį. Vienu metu svečiai pralaiminėjo 10 taškų, tačiau spurtavo 14-2, iš kurių 12 taškų pelnė tritaškiais metimais ir tai jiems leido pasivyti šeimininkus ir netgi išsiveršti į priekį. Po šio kėlinio "FORTO AMICUS – Diktum" komanda laiminėjo 50:51.

Paskutinį ketvirtį stipriai pradėjo svečiai, kurie pasididino persvarą iki 10 taškų. Turėdami tokią persvarą svečiai bandė tiesiog ramiai užbaigti varžybas, tačiau šeimininkų komanda neleido to padaryti išprovokuodama daug priešininkų klaidų ir provokuodama jų pražangas, bet tuo šeimininkai nesugebėjo pilnai pasinaudoti pramesdama lengvus metimus iš vidutinio nuotolio ir pralaimėdama kovą po krepšiu. Šiame kėlinyje "Kauno technikos kolegijos" komandos žaidėjas K.Jankaitis bandė vesti savo komandą į priekį išprovokuodamas 4 varžovų pražangas ir perimes 3 kamuolius iš varžovų, tačiau jo pastangų nepakako ir rungtynes laimėjo "FORTO AMICUS – Diktum" komanda rezultatu – 65:70.

"FORTO AMICUS – Diktum" komandos treneris po varžybų sakė: "Manau, kad pergalę lėmė mūsų didesnė patirtis rungtynių pabaigoje, nes varžybos buvo lygios. Varžovai nustebino savo kovingumu, bet taip ir turi būti jie yra jauni visi – bėga, meta, kovoja dėl kiekvieno kamuolio. Manau, kad šiandien varžovus pranokome tik tai savo patirtimi. Pataikėme kelis tritaškius, apsigynėme svarbiose situacijose ir tiek. (Ar tikėjotės, kad varžovai taip pasipriešins šiandien?) Kiek žiūrėjau pradinę sudėtį jų, tai tikėjausi, kad bus lengvesnės varžybos, bet po to pastebėjau, kad atsirado pora žmonių papildomų. Kai prasidėjo rungtynės, per pirmas atakas pamačiau, kad bus nelengva, bet noriu padėkoti vyrams, kurie nesugadino pirmų varžybų ir nepradėjome sezono nesėkme. Pernai metais lygiai taip pat žaidėme su Kolpingo kolegija ir laimėjome irgi 5 taškų skirtumu, netgi rezultatas yra identiškas pernai metams. Pernai pradžia irgi buvo sunki, bet po to įsibėgėjome – tai tikiuosi, kad šiais metais irgi įsibėgėsime."

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 18 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Donatas Podžiūnas – 12 tšk., Tadas Miliūnas – 10 tšk.

FORTO AMICUS – Diktum: Tomas Garliauskas – 14 tšk., Deividas Stankevičius – 13 tšk., Saulius Salmanavičius – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Palshis122013 spalio 30 d., 21:05 val.
Statistika turbut lempine surasyta.D.Stankevicius zaide daugiau nei 30min,o parasyta 7 tik,asistu irgi padare daugiau nei viena.Statistas,perziurek ar viskas gerai,nes jei statistika rasoma,kad bele rasyti,tai is viso jos nereikia,aciu.
Po permainingos kovos pergalę pasiekė „FORTO AMICUS – Diktum“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:39 val.)Keturiese likę žaisti „FORTO AMICUS ‒ Diktum“ nepasipriešino „Birštono Olimpui“. (2014 kovo 01 d., šeštadienis, 15:48 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“įrodė savo pranašumą prieš „Krepšininkas.net“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 20:26 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Sparta“ įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:44 val.)„Dice“ įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 18:53 val.)„Darbiečiai“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:30 val.)„FORTO AMICUS – Diktum“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš „Dumblo“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 22:38 val.)Turnyrinės lentelės lyderių akistatoje SK „Mattas“ po atkaklios kovos palaužė „FORTO AMICUS – Diktum“ komandą (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:22 val.)Apylygioj kovoj savo pranašumą įrodė „Kauno technikos kolegija“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 18:57 val.)