A.S.K. „Persvara“ vs Atletas (57:95)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 01 d., Sekmadienis, 10:45 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Atletas“ neturėjo didesnio vargo su A.S.K. „Persvaros“ ekipa

2013 gruodžio 02 d., Pirmadienis, 00:58 val., peržiūros: 1808

Sekmadienį, gruodžio 1 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose susitiko A.S.K. „Persvara“ (šeimininkai) ir "Atletas" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių "Atletas" perėmė rungtynių kontrolę į savas rankas ir užtikrintai nugalėjo A.S.K. „Persvarą" ekipai rezultatu – 57:95.

Rungtynės prasidėjo keturiais iš eilės taikliais tritaškiais metimais "Atleto" ekipos ( 3:12), o dar po keletos minučių svečiai įgavo dviženklį pranašumą ( 5:18). Likus žaisti apie 4 minutes A.S.K. „Persvaros" ekipos puolimas atsigavo ir sumažino skirtumą iki 9 taškų, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė "Atletas" ir atstatė 14 taškų pranašumą – 13:27.

Antram ketvirčiui prasidėjus toliau "Atleto" ekipos pranašumas augo , o aikštelės šeimininkų metimai skriejo pro šalį ( 20:45). LIkus žaisti 3 minutes A.S.K. „Persvarai" pavykdavo atsakyti į taiklius varžovų metimus, tačiau šeimininkams nepavyko sumažinti skirtumo prieš ilgąją pertrauką. Rezultatas – 26:51.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo M.Marčenkovo tritaškiu metimu, tačiau toliau sekė netaiklių metimų serija A.S.K. „Persvaros" ekipos, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo atkarpą 14:0, kur persvara išaugo iki 34 taškų ( 31:65). Besibaigiant ketvirčiui "Atletas" sugebėjo tik vienu tašku padidinti savo pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 36:71.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus A.S.K. „Persvaros" ekipai atsirišo krepšys ir ataka po atakos tolimi tritaškiai metimai skrodė tinklelį, tačiau vis sulaukdavo atsako iš varžovų ( 50:84). Sužaidus 5 minutes šeimininkams pradėjo sunkiai sektis stabdyti "Atleto" ekipa greitose atakose ir su kiekviena ataka svečių pranašumas toliau didėjo. "Atleto" ekipa iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu – 57:95.

Po laimėtų rungtynių "Atleto" treneris, Lukas Martinaitis, kalbėjo:"Nors ir laimėjome dideliu skirtumu, tačiau buvo sunkios rungtynės."

A.S.K. „Persvara“: Marius Marčenkovas – 18 tšk., Mantas Granickas – 9 tšk., Laurynas Žiugžlys – 9 tšk.

Atletas: Karolis Čepanonis – 28 tšk. (16 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ramunas Skardžius – 25 tšk. (10 atk. kam.), Giedrius Eisenas – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Laimonas Eglinskas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Rytis Maleckis – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Persvara2013 gruodžio 01 d., 21:49 val.
Andriau prisijunk baigęs darbą į "facebook" parašiau žinutę.
KK „13“ neturėjo vargo su A.S.K. „Persvara“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Aonas“ neprilygo A.S.K „Persvarai“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 13:47 val.)„Atletas“ be didesnio vargo įveikė „VU KHF“ penketuką (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 22:07 val.)„Atletas“ neturėjo vargo prieš „Elektromontuotoją“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 00:06 val.)„Olimpui“ nusprendus netęsti rungtynių pergalė buvo užskaityta A.S.K. „Persvara“ ekipai (2014 sausio 31 d., penktadienis, 14:00 val.)„Nepyk“ po didžiosios pertraukos nuginklavo A.S.K „Persvarą“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)KK „13“ antroje rungtynių pusėje palaužė A.S.K. „Persvara“ krepšininkus (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Komanda X“ pelnytai iškovojo pergale prieš A.S.K „Persvara“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:11 val.)„Olimpas“ po permainingos kovos palaužė A.S.K „Persvara“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)Veiverių „Amberis“ nesunkiai įveikė „A.S.K. Persvarą“. (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 15:03 val.)