Naujokai vs Judam (56:50)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 28 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Veršvų vidurinė mokykla, Mūšos g. 6, Kaunas, LT-47176

„Naujokai“ įrodė savo pranašumą prieš „Judam“ komandą

2013 spalio 28 d., Pirmadienis, 22:18 val., peržiūros: 1566

Spalio 28 dieną, 20.15 val., "Veršvų" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Naujokai" (šeimininkai) ir "Judam" (svečiai). Rungtynės nebuvo rezultatyvios, tačiau gana atkaklios, ilgą laiką abi komandos žaidė taškas į tašką ir tik ketvirtojo kėlinuko metu nutolti pavyko šeimininkams. "Naujokai" sugebėjo pasiekti dviženklį pranašumą, kurio varžovams taip ir nepavyko panaikinti. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:50.

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė netaikliais metimais, tačiau ir žaidėjam apsipratus aikštelėje taiklumas ženkliai nepagerėjo. Po keleto minučių jau buvo galima palyginti komandų pajėgumus ir žaidimas taškas į tašką leido manyti, jog šį kartą laukia atkakli kova iki pat galo. Šeimininkų ekipoje lyderiu greitai tapo A.Eitutis, kuris labai sėkmingai provokavo varžovų pražangas, bei rinko taškus baudų metimais. Tuo tarpu svečiai dažnai atakavo iš toli, bet ne visad jų metimai buvo paruošti ir tikslūs. Susitikimui įsibėgėjus aikštelėje pagausėjo klaidų, o komandos dabar žaidė ypač nerezultatyviai, tad kiekvienas pataikytas metimas buvo išties reikšmingas. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo lygus 24:24.

Antroje susitikimo pusėje po truputį ėmė ryškėti "Naujokų" pranašumas, keli taiklūs tritaškiai leido jiems atitrūkti, o gera gynyba padėjo išnaudoti varžovų klaidas, bei jas paversti lengvais taškais. Tačiau "Judam" komanda nebuvo nusiteikusi pasiduoti anksčiau laiko ir ketvirtojo kėlinuko viduryje svečiai pakilo į lemiamą kovą. Nors šeimininkai ir turėjo 11 taškų persvarą, bet jų varžovams prireikė vos vienos minutės skirtumą sumažinti iki penkių. Vistik rungtynių laikas artėjo į pabaigą, o galutinai "Judam" komandos viltis palaidojo varžovų surengta greita ataka. Tiesa, šeimininkai paskutinę rungtynių sekundę dar sugebėjo užsidirbti nesportinę pražangą, bet tai jau neturėjo įtakos rungtynių baigčiai. Susitikimas baigėsi rezultatu 56:50.

Nugalėtojų komanda po rungtynių paminėjo, jog šiandien jie buvo stipresni, nors krepšininkai dar nėra susižaidę, bet tikisi po truputį atrasti savo žaidimą.

"Naujokai": Arūnas Eitutis – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Žygimantas Gulbinas – 7 tšk., Andrius Zakarevičius – 7 tšk.

"Judam": Mindaugas Gilius – 14 tšk., Juozas Keršys – 12 tšk., Darius Poškus – 11 tšk.

„Aurelinas“ įrodė savo pranašumą (2014 vasario 21 d., penktadienis, 23:09 val.)„Naujokai“ iškovojo pergalę prieš „Baltic logistic solutions“ ekipą (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:24 val.)„Naujokai“ pademonstravo charakterį, bet pergalė atiteko „Simple“ komandai (2014 vasario 03 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Aurelinas“ po pratęsimo palaužė „Judam“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 22:20 val.)„Baldai jums“ po nelengvos kovos palaužė „Judam“ komandą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:46 val.)„Naujokai“ pagaliau prisiminė pergalės skonį (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 23:18 val.)Labai dažnai klydę „Naujokai“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ ekipą (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Darbiečiai“ nesunkiai susitvarkė su „Judam“ ekipa (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 00:37 val.)Apylygioj kovoj savo pranašumą įrodė „Kauno technikos kolegija“ (2013 lapkričio 20 d., trečiadienis, 18:57 val.)„Naujokai“ pademonstravo charakterį, bet pergalę iškovojo „VU KHF“ krepšininkai (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)