Grizliai vs Kauno Rami (84:75)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Šv. Pranciškaus mokykla, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Penkiese žaidę „Grizliai“ pranoko Kauno „Rami“

2014 vasario 05 d., Trečiadienis, 22:51 val., peržiūros: 1354

2014 vasario 5 dieną, C lygos rungtynėse, Šv. Pranciškaus vidurinėje mokykloje susitiko "Grizliai" (šeimininkai) ir Kauno "Rami" (svečiai). Pirmasis ketvirtis buvo labai rezultatyvus ir po jo šeimininkai turėjo trijų taškų pranašumą – 26:23. Antrą ketvirtį "Grizliai" laimėjo dar vieniuolikos taškų skirtumu ir po dviejų kėlinių jie buvo priekyje – 50:36. Trečiasis kėlinys klostėsi taškas į tašką, tad po jo šeimininkai dar padidino skirtumą dviem taškais – 68:52. Paskutiniame kėlinyje šeimininkai likus keturioms minutėms aikštėje liko keturiese, tačiau "Rami" tuo psinaudoti nesugebėjo ir pralaimėjo rungtynes rezultatu - 84:75.

Rungtynės prasidėjo labai dideliu tempu ir rezultatyviomis atakomis ir sužaidus tris minutes rezultatas buvo – 11:11. Per kitas pora minučių, toliau nė vienai komandai nepavyko įgyti persvaros – 16:16. Vėliau "Grizliai" kiek spurtavo ir susikrovė keturių taškų pranašumą – 22:18. Iki ketvirčio pabaigos, tas skirtumas sumenko vienu tašku ir po pirmo kėlinio – 26:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo penkiais šeimininkų taškais, kai į tai spurtu 7:0 atsakė Kauno "Rami"ir sumažino deficitą iki minimumo – 31:30. Atkarpą 11:2 laimėjo "Grizliai" ir pasididino pranašumą iki dviženklio – 42:32. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o iki ketvirčio pabaigos "Rami" pelnė du taškus, o "Grizliai" šešis ir po dviejų kėlinių - 50:36.

Trečiasis kėlinys prasidėjo aštuoniais Dariaus Žukausko taškais, o į tai keturiais atsakė svečiai – 58:40. Tritaškį pataikė Giedrius Džiaugys, o dar atkarpą 8:4 laimėjo "Šernai" ir rezultatas buvo – 66:47. Du taškus pelnė Paulius Čerkauskas, o penkiais atsakė Kauno "Rami" ir po trijų kėlinių – 68:52.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu – 14:8 ir jie sumažino atsilikimą iki dešimties taškų – 76:66. Po tris taškus apsikeitė komandos, o tuomet "Grizliai" liko keturiese, tačiau "Rami" nieko per daug pakeisti nesugebėjo ir pralaimėjo rungtynes devynių taškų skirtumu – 84:75.

Grizliai: Darius Žukauskas – 35 tšk. (8 išpr. praž.), Paulius Čerkauskas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Butkus – 21 tšk.

Kauno Rami: Matas Narbutas – 25 tšk., Šarūnas Petraitis – 24 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Jonas Jančiukas – 10 tšk.

„Grizliai“ nepasigailėjo „Baltic Transline“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Grizliai “ įveikė „Partizaną“ (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Grizliai“ be vargo įveikė „Olimpą“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Grizliai“ nesunkiai įveikė „Baldus jums“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Sporto manija – 2“ (2013 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 00:38 val.)KK „MPG“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ ekipą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 00:17 val.)„A.Sabonio KC“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno Rami“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:22 val.)„Transalmis“ nugalėjo „Grizliai“ (2013 gruodžio 23 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Kaunas“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kauno Rami“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Grizliai“ tęsia pergalių seriją (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:17 val.)