Judam vs BC „AMBI“ (87:77)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 10 d., Penktadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Judam“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo

2014 sausio 10 d., Penktadienis, 23:32 val., peržiūros: 1046

Sausio 10 dieną, 20.45 val., "J.Dobkevičiaus" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Judam" (šeimininkai) ir BC „AMBI“ (svečiai). Rungtynės buvo labai kovingos, bet tuo pačiu ir permainingos. Iš pradžių geriau sekėsi BC „AMBI“ krepšininkams, kurie sugebėjo netgi pasiekti daugiau nei dešimties taškų pranašumą, bet didelių pastangų dėka šeimininkai rezultatą išlygino. Vėliau ir antrasis svečių spurtas buvo lygiai taip pat sėkmingai likviduotas, o per pagrindinį laiką nugalėtojas taip ir netapo aiškus. Pratęsimo metu visa galva aukštesni ir geresni atrodė "Judam" krepšininkai, kurie greitai pasiekė saugų pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 87:77.

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, tačiau jau po kelių minučių krepšininkai apšilo ir žaidimas tapo daug gyvesnis. Abi komandos žaidė labai panašiai, nevengė atakuoti iš toli, o skirtumas ilgą laiką svyravo ne daugiau nei 3 taškų ribose. Vistik susitikimui įsibėgėjus BC „AMBI“ pradėjo tolti. Prie svečių spurto labiausiai prisidėjo puikus ir įvairiapusiškas komandinis krepšinis, ekipa kelis kart pataikė iš toli, pridėjo porą gražių dvitaškių ir komandas jau skyrė daugiau nei dešimt taškų. Tuo tarpu "Judam" komandos žaidime labai trūko įvairovės, nes dauguma atakų baigdavosi bandymais pelnyti tris taškus, o nesėkminga kova po krepšiais neleido susikurti antrų šansų. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai buvo priekyje, rezultatu 32:43.

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas kiek pasikeitė. BC „AMBI“ jau nebe taip užtikrintai kovojo po krepšiais, komandos puolimas aiškiai buvo suprastėjęs. O teisingas išvadas padarę šeimininkai pradėjo artėti, kol galiausiai intriga sugrįžo – skirtumas tapo lygus. Tačiau svečiai nebuvo nusiteikę lengvai atiduoti pergalės ir antrą kartą nutolo, pasiekdami 8 taškų pranašumą. "Judam" komandai išsigelbėti laiko buvo likę nedaug, tad krepšininkai visas viltis sudėjo į tolimus metimus. Kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga, šis sprendimas buvo teisingas. Reikiamu metu pataikyti tritaškiai skirtumą vėl panaikino ir komandoms teko žaisti pratęsimą. O pagrindinis laikas baigėsi esant rezultatui 72:72.

Papildomos penkios minutės jau priklausė "Judam" krepšininkams, kurie nieko nelaukdami smeigė dar keletą tolimų metimų ir greitai nutolo. BC „AMBI“ žaidėjams sunkiai sekėsi rinkti taškus, komanda netgi baudų metimus metė pro šalį, taip tarsi palaidodami savo viltis. Galingai finišavę "Judam" žaidėjai laimėjo rungtynes rezultatu 87:77.

Nugalėtojų komandos komentaras: "šį kartą laimėjo patirtis, iš pradžių jauni varžovai išnaudojo savo energiją, bet rungtynių pabaigoje pavargo, tuomet atėjo mūsų eilė ir sugebėjome laimėti".

"Judam": Mindaugas Gilius – 33 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Balčiunaitis – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Rimas Pavydis – 12 tšk., Andrius Sinkevičius – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

BC „AMBI“: Vilius Valiulis – 29 tšk. (6 rezult. perd.), Alius Žibortovičius – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Ungurys – 12 tšk. (16 atk. kam.)

„ASU“ pergalę pasiekė tik po atkaklios kovos (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:33 val.)„Judam“ užtikrintai įveikė „Lapes“ (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:58 val.)„Judam“ antrąkart palaužė „Košmarą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:06 val.)„Judam“ lengvai įveikė pirmąjį atkrintamųjų rungtynių barjerą (2014 kovo 08 d., šeštadienis, 00:15 val.)„Ambi“nesunkiai įveikė „Lapes“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:27 val.)„BC AMBI“ lengvai įveikė „Lapes“ (2013 gruodžio 22 d., sekmadienis, 00:40 val.)„Judam“ po permainingos kovos palaužė BC „AMBI“. (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kulautuva“ atkrintamąsias pradėjo pergalingai prieš BC „Ambi“ (2014 kovo 07 d., penktadienis, 23:32 val.)„ASU“ palaužė svečiuose žaidusių „Judam“ pasipriešinimą (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 23:45 val.)„Aurelinas“ įrodė savo pranašumą (2014 vasario 21 d., penktadienis, 23:09 val.)