Kauno švogeriai vs Milovanas (68:38)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 19 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Kauno švogeriai“ iškovojo nesunkią pergalę

2014 sausio 19 d., Sekmadienis, 22:47 val., peržiūros: 1118

Sekmadienį J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, antro turo, pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno švogeriai" (šeimininkai) ir "Milovanas" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai pradėjo įrodinėti savo pranašumą prieš varžovus ir su kiekvienu kėlinuku pranašumas tik augo. Nesunkią pergalę iškovojo "Kauno švogerių" ekipa, rezultatu – 68:38.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Beveik įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo lygus (4:4). Pirmieji spurtavo "Kauno švogerių" ekipa, kurie laimėjo atkarpą 9:0 ir atitrūko nuo varžovų. Besibaigiant kėlinukui svečiams pavyko tik vienu tašku apmažinti skirtumą. Rezultatas – 15:7.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie padidino savo pranašumą iki dviženklio, tačiau dėka K.Vosylio "Milovano" ekipa apmažino skirtumą iki tų pačių 8 taškų ( 19:11). Toliau šeimininkai pademonstravo puikią gynybą ir tai jiems leido spurtuoti 9:0, kur prieš ilgąją pertrauką įgijo 13 taškų pranašumą. Rezultatas – 27:14.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus svečiai mažais žingsniai pradėjo artėti prie varžovų. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai nežadėjo taip lengvai išbarstyti pranašumo ir po keletos greitų spurtų ne tik atstatė pranašumą, bet ir padidino iki 18 taškų. Paskutinėmis sekundėmis taiklus L.Rekštyčio tritaškis metimas "Kauno švogeriams" leido įgyti 24 tašką pranašumą. Rezultatas – 46:25.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo užtikrintai ir laimėjo atkarpą 13:1 ( 59:26). Likus žaisti apie keturias minutes svečiai pradėjo mažinti skirtumą, tačiau "Kauno švogerių" ekipa suleido tolimų metimų seriją besibaigiant kėlinukui ir atstatė 30 taškų pranašumą. Nesunkią pergalę iškovojo "Kauno švogerių" ekipa, rezultatu – 68:38.

Po pralaimėtų rungtynių "Milovano" ekipos įžaidėjas, A.Čiužas, kalbėjo:" Šiandien varžovai buvo stipresni. Po krepšiu nebuvo jokios kovos. Nepataikėme laisvi savo metimų beto nebuvo žmonių, kurie žaistų penkete."

Kauno švogeriai: Aurimas Miliūnas – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rokas Sapalas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Laimutis Rekštys – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Marius Vabalas – 12 tšk. (17 atk. kam.)

Milovanas: Edgaras Tarasovas – 10 tšk., Karolis Vosylius – 9 tšk. (10 atk. kam.), Deivydas Leonavičius – 8 tšk. (12 atk. kam.)

„Kauno švogeriai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:07 val.)„Kauno švogeriai“ nesunkiai įveikė „Sportiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 21:16 val.)Puikus kėlinys atnešė „Kauno švogeriams“ pergalę (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Kauno švogeriai“ be vargo įveikė „Savus“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno švogeriai“ po didžiosios pertraukos pranoko „ASU“ ekipą (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Kauno Švogeriai“ įrodė savo pranašumą prieš „Savus“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:01 val.)„Kauno švogeriai“ tik du kėlinius vargo prieš „ASU“ ekipą. (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)„Kauno švogeriai“ lengvai įveikė „SportoLinija.lt“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Kauno „Švogeriai“ palaužė LCP KK „Ragai“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:47 val.)Antroje susitikimo dalyje „Kauno švogeriai“ įrodė savo pranašumą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 22:28 val.)