Green Death vs Elektrėnų „Senoji versmė“ (66:73)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 19 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Elektrėnų senoji versmė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Green Death“

2014 sausio 19 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 1245

Sausio 19 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos reguliariosios M pogrupio rungtynės tarp "Green Death" (šeimininkai) ir „Elektrėnų senoji versmė“ (svečiai). Pirmajame kėlinyje pranašesni buvo svečiai, kurie po kėlinio pirmavo 25:18. Antrame kėlinyje „Elektrėnų senoji versmė“ ir toliau buvo priekyje, o baigiantis pirmajai rungtynių pusei turėjo beveik dviženklę persvarą – 37:28. Trečiame kėlinuke šeimininkai pasivijo varžovus ir po trečiojo kėlinio, rezultatas jau buvo lygus – 48:48. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje rezultatas didžiąją kėlinio dalį buvo apylygis, tačiau geriau rungtynių pabaigą sužaidę svečiai išplėšė pergalę rezultatu – 73:66.

Pirmąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie pirmavo 9:3. Kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų (15:12 „Elektrėnų senoji versmė“ naudai), tačiau svečiai sugebėjo padidinti savo persvarą ir kėlinio gale sav o rankose laikė beveik dviženklę persvarą. Po pirmaojo kėlinio rezultatu 25:18 pirmavo „Elektrėnų senoji versmė“.

Antrajame kėlinyje svečiai pradėjo spartint tempą ir krautis sau pranašumą, kuris vienu metu kėlinyje siekė net 17 taškų (37:20). Tiesa, šeimininkams iki kėlinio pabaigos pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio. Po pirmosios rungtynių pusės 37:28 pirmavo „Elektrėnų senoji versmė“.

Trečiąjį rungtynių ketvirtį "Green Death" pradėjo spurtu 7:0 ir komandas skyrė tik 2 taškai (37:35). Svečiai sugebėjo savo rankose laikyti minimalią persvarą visą pirmą kėlinio pusę, tačiau antroje, šeimininkai dar kartelį spurtavo 8:0 ir išsiveržė į priekį (46:43). Persvaros išlaikyti nepavyko ir kėlinys baigėsi taikiai 48:48.

Ketvirtajame kėlinyje sveičiai išsiveržė į priekį ir laikė minimalią iniciatyvą savo rankose. Rezultatui esant 63:59, „Elektrėnų senoji versmė“ spurtavo 11:2, ko dėka išsiveržė į priekį dviženkle persvara (71:61). Šeimininkai per likusį laiką rungtynių baigties pakeisti nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Elektrėnų senoji versmė“ pranašumą rezultatu 73:66.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Smagu iškovoti pergalę po pertraukos, dabar laukia namų rungtynių maratonas, kuriame bandysime griebtis lyderiams į atlapus"

"Green Death" treneris sakė: "Gale rungtynių pradėjome žaisti labai individuoliai, nepataikėme svarbių metimų, varžovai juos pataikė ir nuleidome rankas"

Green Death: Matas Krygeris – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Dalius Grušauskas – 18 tšk., Igoris Konovalenko – 8 tšk.

Elektrėnų „Senoji versmė“: Marius Kaminskas – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Konstantinas Bakanovas – 12 tšk., Darius Bočkovas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Elektrėnų „Senoji Versmė“ neturėjo vargo su „Garliava“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 22:52 val.)Elektrėnų „Senoji Versmė“ neatsilaikė prieš Kauno „Švogerius“ (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:06 val.)Elektrėnų Senoji Versmė palaužė Dumblą (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 17:45 val.)„Kolpingo kolegija“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Green death“ ekipą. (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Green death“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 00:39 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po ilgosios pertraukos įrodė savo pranašumą (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 20:08 val.)Ištvermės mūšyje Elektrėnų „Senoji Versmė“ parklupdė „Kolpingo Kolegiją“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 00:03 val.)„Sporto manija ‒ 2“ neturėjo didelio vargo su „Green Death“ ekipa. (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:47 val.)„Darbiečiai“ be vargo įveikė „Green Death“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Transalmis“ ketvirtame kėlinuke galutinai palaužė svečius iš Elektrėnų (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:15 val.)