Milovanas vs Sportija (63:65)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 15 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Sportija“ po dramatiškos ir pratęsimo pareikalavusios kovos palaužė „Milovaną“

2014 sausio 16 d., Ketvirtadienis, 00:07 val., peržiūros: 1360

2014 sausio 15 dieną, C lygos rungtynėse, Saulės gimnazijoje susitiko "Milovanas" (šeimininkai) ir "Sportija" (svečiai). Pirmasis rungtynių ketvirtis klostėsi taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo susikrauti pranašumo – 16:16. Antrasis ketvirtis jau klostėsi pagal "Milovano" scenarijų ir jie per jį susikrovė aštuonių taškų pranašumą – 34:26. Per trečią ketvirtį "Sportija" varžovams leido įmesti tik dešimt taškų, patys pelnė penkiolika ir po trijų kėlinių skirtumas sumenko iki – 44:41. Ketvirto kėlinio pabaiga buvo tikra drama ir po netaiklių baudos metimų serijos, tritaškį paskutinę sekundę smeigė Edgaras Tarasovas ir rezultatas – 56:56. Pratęsimas taip pat klostėsi taškas į tašką, bei jo pabaiga vėl buvo dramatiška. Likus aštuonioms sekundėms du taškus su pražanga pelnė Tautvydas Juknevičius, bei po taiklaus baudos metimo išvedė savo komandą į priekį – 63:62. Paskutinė ataka priklausė "Sportijai", kuri per aštuonias sekundes tritaškio zonoje rado Darių Daunorą ir jis smeigė tritaškį ir laimėjo rungtynes. Galutinis rezultatas – 63:65. "Sportija" iškovojo antrą pergalę per keturis mačus, o "Milovanas" liko su viena pergale per tiek pat mačų.

Rungtynės prasidėjo rezultatyviai ir sužaidus minutę rezultatas buvo – 5:5. Dar po tritaškį apsikeitė komandos ir rezultatas vis dar buvo lygus – 8:8. Šešis taškus be atsako pelnė "Sportija" ir dar po du apsikeitė komandos ir rezultatas – 10:16. Kėlinį geriau baigė "Milovanas" ir po pirmo ketvirčio rezultatas lygus – 16:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo toliau komandoms žaidžiant taškas į tašką, tad skirtumas išliko minimalus – 21:20. Per kitą minutę "Sportija" vėl rezultatą išlygino – 24:24. Kita atkarpa kurią surengė "Milovanas" buvo 10:0 ir skirtumas pirmą kartą pasiekė dviženklę ribą – 34:24. Kėlinį užbaigė Vaidotas Augustaitis pelnęs du taškus ir po dviejų ketvirčių – 34:26.

Trečio kėlinio pradžia buvo geresnė svečiams, kurie per pirmas penkias minutes sumažino atsilikimą iki dviejų taškų – 38:36. Keturis taškus pelnė "Milovanas" ir vėl kiek padidino savo persvarą, tačiau dvitaškiu atsakė Arūnas Muraška ir skirtumas vėl keturi taškai – 42:38. Kėlinį užbaigė du taškus pelnęs Karolis Vosylius, o tritaškiu atsakęs Šarūnas Žemgulis - 44:41.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais ir persvėrė rezultatą savo naudai – 44:45. Tretieji abiejų komandų numeriai pataikė po tritaškį, o du baudos metimus pridėjo Karolis Vosylius ir rezultatas – 49:48. Atkarpą 7:1 laimėjo "Sportija" ir susikrovė penkių taškų pranašumą – 50:55. Per paskutinę minutę sekė baudos metimų serija, kuriojedominavo netaiklūs metimai – 53:56. Paskutinę ketvirto kėlinio sekundę tritaškį iš aikštės kampo smeigė Edgaras Tarasovas ir išplėšė savo komandai pratęsimą – 56:56.

Pratęsimas prasidėjo A. Muraškos dvitaškiu, o keturiais baudos metimais atsakė Dominykas Apšega ir jo komanda jau priekyje – 60:58. Keturiais baudos metimais atsakė ir "Sportijos" komanda – 60:62. Likus aštuonioms sekundėms du taškus su baudos metimu pelnė Tautvydas Juknevičius ir išvedė savo komandą į priekį – 63:62. Paskutinė ataka priklausė "Sportijai", kuri per aštuonias sekundes tritaškio zonoje rado Darių Daunorą ir jis smeigė tritaškį ir laimėjo rungtynes. Galutinis rezultatas – 63:65.

Milovanas: Dominykas Apšega – 11 tšk., Vilius Narbutas – 11 tšk., Mantvydas Leknickas – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Sportija: Darius Daunoras – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Šarūnas Žemgulis – 12 tšk. (10 atk. kam.), Saulius Plauska – 9 tšk.

„Sportija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Fenixą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:09 val.)„Sportija“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Milovanu“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 20:27 val.)„Aonas“ neatsilaikė ir prieš „Milovaną“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„Sportija“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Savi“ pasipriešinimą (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Milovanas“ tik po pratęsimo patiesė „Fenixo“ ekipą (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 06:57 val.)„Sportija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Aoną“ (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Savi“ su kaupu atsirevanšavo „Milovanui“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 20:58 val.)Milovanas po puikios rungtynių pabaigos ir pratęsimo palaužė Vaistine.lt (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:18 val.)LCP KK „Ragai“ antrąkart palaužė „Sportiją“ (2014 sausio 28 d., antradienis, 01:36 val.)Per pratęsimą „Sportija“ palaužė „Savi“ ekipą (2014 vasario 18 d., antradienis, 21:44 val.)