BC „AMBI“ vs Košmaras (64:56)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

BC „Ambi“ iškovojo pergalę prieš „Košmarą“.

2014 sausio 20 d., Pirmadienis, 23:25 val., peržiūros: 1134

Pirmadienį, Sausio 20 dieną, VDU didžiojoje sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BC "Ambi" (šeimininkai) ir "Košmaras" (svečiai). Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečių komanda, kuri po pirmo kėlinio pirmavo – (7:16). Antrame kėlinyje šeimininkų komanda atsigavo ir laimėjo kėlinį (22:9), po dviejų kėlinių – (29:25) Antroje rungtynių pusėje vaizdas nepasikeitė, šeimininkai toliau diktavo sąlygas ir laimėjo rungtynes rezultatu – (64:56).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie nuo pirmų minučių ėmė lengviau rinkti taškus. Beveik visą kėlinį BC "Ambi" nerado savo žaidimo, sužaidus 8 minutes sukrapštė vos 2 taškus,kai varžovai įmetė 14. Per likusį laiką šeimininkų atakų organizatoriui V. Valiuliui pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir kėlinukas baigėsi rezultatu – (7:16).

Antrame kėlinyje "Košmaro" komanda ėmė sunkiai rinkti taškus ir po truputi skirtumas tarp komandų tirpo. Kėliniui bėginėjantis šeimininkų komandai pavyko rezultatą išlyginti – (25:25). Visgi kėlinio gale BC "Ambi" pavyko pelnyti dar 4 taškus ir po dviejų kėlinių priekyje jau buvo šeimininkai - (29:25).

Trečio kėlinio pradžioje "Košmaro" komanda pradėjo naudoti spaudimą, kuris leido išlyginti rezultatą ir pabėgti į priekį - (32:39). Kėliniui įpusėjus "Košmaro" komanda pavargo ir sugebėjo išbarstyti savo persvarą. Sužaidus 7 minutes rezultatas buvo lygus – (39:39). Šeimininkai nemažino apsukų ir per likusį laiką sugebėjo atsiplėšti nuo svečių 7 taškais – (48:41).

Ketvirtame kėlinyje pirmomis minutėmis komandos apsikeitė po kelias rezultatyvias atakas. Vėliau sekė BC "Ambi"mini spurtas, kuris sužaidus 4 minutes leido atitrūkti nuo varžovų 14 taškų persvarą – (62:48). Visgi rungtynėms baiginėjantis, svečių komandai pavyko rezultatą šiek tiek sušvelninti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (64:56).

Po laimėtų rungtynių BC "Ambi" komandos treneris kalbėjo: "Kažkaip sunkiai iškovota pergalė, gal atėjome nenusiteikią, daug kas serga. Varžovai nėra baisiai stiprus, bet kibiai ginasi. Pradžioje nepakrito,paskui susitvarkėme ir laimėjome".

BC „AMBI“: Vilius Valiulis – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Mantas Ungurys – 16 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Beržininkaitis – 15 tšk.

Košmaras: Mindaugas Kluonius – 15 tšk., Dainius Labašauskas – 14 tšk. (6 perimt. kam.), Petras Kuzminskas – 14 tšk. (10 atk. kam.)

BC „Ambi“ išplėšė pergalę iš „Nepyk“ rankų (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:47 val.)„Judam“ antrąkart palaužė „Košmarą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:06 val.)BC„Ambi“ neatsilaikė prieš šešis „ASU“ krepšininkus (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 23:08 val.)22 taškų pranašumą iššvaistę „Košmaro“ krepšininkai iškovojo dramatišką pergalę prieš „ASU“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:07 val.)Klaidos antrojoje rungtynių pusėje neleido „Baldai Jums“ ekipai iškovoti pergalę prieš BC „Ambi“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Lapės“ neprilygo penkiese žaidusiems „Košmaro“ vyrams (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 12:58 val.)„ASU“ tik rungtynių pabaigoje palaužė kovingai žaidusį „Košmarą“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:19 val.)„Ambi“nesunkiai įveikė „Lapes“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:27 val.)„ASU“ pergalę pasiekė tik po atkaklios kovos (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:33 val.)„Compensa“ čempionatą pradėjo pergalingai (2013 spalio 21 d., pirmadienis, 23:03 val.)