Aurelinas vs Kolegos (71:60)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Antrojoje dalyje „Aurelinas“ įrodė pranašumą

2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 22:58 val., peržiūros: 1257

Balandžio 7 dieną įvyko C lygos pusfinalio pirmosios tarpusavio rungtynės tarp "Aurelino" ir svečių "Kolegų". Pirmas kėlinys žadėjo intriguojančią kovą, pirmaujanti komanda keitėsi kas minutę, po 10 minučių rezultatu 17:20 pirmavo svečiai. Antrajame kėlinyje "Aurelinas" persvėrė rezultatą, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidę svečiai išlaikė turėtą pranašumą. (33:36). Trečiajame kėlinyje pakeitę gynybą, bei pridėję taiklius tritaškius šeimininkai greitai susikrovė saugų pranašumą, tačiau 6 taškai be atsako leido oponentams priartėti. (53:50). Per paskutines 10 minučių visiškai išryškėjo šeimininkų dominavimas, vis dažniau klydę svečiai pralaimėjo šias rungtynes rezultatu 71:60.

Pirmosiomis minutėmis "Kolegas" į priekį vedė V.Valentinas, kuris pelnė 8 iš 10 pirmųjų taškų. Varžovų gretose pasižymėjo visi buvę aikštėje žaidėjai, tačiau dvi laimėtos atkarpos rezultatu 0:6 vis vienu žingsniu priekyje išlaikė "Kolegas". Besibaigiant kėliniui svečiai pasiekė rekordinę 5 taškų persvara, bet du oponentų baudos metimai sušvelnino rezultatą. (17:20)

Pirmasias antrojo kėlinio minutes "Aurelinas" laimėjo rezultatu 8:1, taip įsiverždamas į priekį, tačiau po keletos minučių pramesti trys baudos metimai, leido varžovams vėl persverti rezultatą. Iki pat kėlinio pabaigos skirtumas tarp komandų nesiekė didesnio nei 3 taškų. Po dviejų kėlinių rezultatu 33:36 pirmavo "Kolegos".

Trečiajame kėlinyje vienas iš pagrindinių ginklų leidusių periimti šeimininkams iniciatyva buvo tritaškiai metimai, net tris tritaškius pataikė T.Gudžiunas taip sukraudamas rekordinę persvarą. (53:44). Per likusį laiką svečiai sužaidė atkarpą 6:0 taip sugrąžindami intrigą. (53:50)

Lemiamame kėlinyje šeimininkai pasiekė dviženklę persvarą ir oponentams teko skubėti, o to pasekoje padidėjo klaidų skaičius, kuo puikiai pasinaudojo "Aurelinas". Praloše kova dėl atšokusių kamuolių, bei netaikliai metę tritaškius "Kolegos" turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 71:60.

Statistiniai faktai nulėmę "Aurelino" dominavimą antrojoje dalyje

1. Daug geresnė kova dėl atšokusių kamuolių. Pirmojoje dalyje 15/11, antrojoje 16/24

2.Agresyvenis puolimas, "Kolegos" metė 2 baudos metimus, o "Aurelinas" 11.

3. Pagerintas tritaškių taiklumas. Pirmojoje dalyje 5/0, antrojoje 9/3.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: Po dviejų kėlinių pakeitėme gynybos sistema ir viskas susitvarkė, pataikėmė keletą svarbių tritaškių ir beliko išlaikyti pranašumą.

"Kolegų" treneris negailėjo kritikos teisėjams, tačiau pripažino kad dėl pralaimėjimo yra patys kalti, kadangi turėjo puikius šansus šiandien laimėti.

Aurelinas: Giedrius Bartkus – 19 tšk., Lukas Sutkus – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Plerpa – 11 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Gudžiūnas – 11 tšk.

Kolegos: Vilius Valentinas – 17 tšk., Adomas Gendvilas – 14 tšk., Mantas Karpavičius – 10 tšk.

„Aurelinas“ įrodė savo pranašumą (2014 vasario 21 d., penktadienis, 23:09 val.)SK „Mattas“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 23:18 val.)„Aurelinas“ įveikė „ASU“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 00:52 val.)„Aurelinas“ po pratęsimo palaužė „Judam“ (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 22:20 val.)„Aurelinas“ ketvirtame kėlinuke pranoko BC „Ambi“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 00:34 val.)Pirmoje rungtynių pusėje snaudęs „Aurelinas“ antroje tiesiog nušlavė „Baldus jums“ (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:46 val.)„C“ lygos pusfinalyje „Aurelinas“ antrą kartą įveikė „Kolegas“ (2014 balandžio 11 d., penktadienis, 21:54 val.)„Aurelinas“ aštuntfinalį pradėjo nelengva pergale (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:43 val.)„Aurelinas“ be vargo sutriuškino „Lapes“ (2014 vasario 07 d., penktadienis, 20:51 val.)„Košmaras“ nepasipriešino prieš galingą „Aurelino“ puolimą (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 23:21 val.)