Sparta vs Dice (88:80)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 28 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Sparta“ nelengvai palaužė „Dice“ krepšininkus

2014 sausio 28 d., Antradienis, 23:58 val., peržiūros: 1215

Sausio 28 dieną, 21.15 val., "Milikonių" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Sparta" (šeimininkai) ir "Dice" (svečiai). Nors didžiąją rungtynių laiko dalį priekyje buvo šeimininkai, tačiau kovingai žaidę "Dice" krepšininkai ne vieną kartą sugražino intrigą ir tik didelis pražangų skaičius rungtynių pabaigoje sutrugdė dar priminti apie save svečiams. Nelengvą pergalę, rezultatu 88:80, pasiekė "Sparta".

Rungtynes abi komandos pradėjo energingai, žaidėjams nereikėjo laiko prisitaikyti ir abi komandos užtikrintai rinko taškus. Didžiausias "Dice" komandos koziris pirmame kėlinuke buvo be klaidų metami dvitaškiai metimai, deja, svečiai negalėjo pasigirti nei gera kova po krepšiais, nei tolimais šūviais. Tuo tarpu "Spartos" puolimas veikė daug sklandžiau ir tik kelios klaidos kiek sugadino bendrą vaizdą. Po lygiai sužaisto pirmojo kėlinuko ėmė ryškėti šeimininkų pranašumas, kurie sėkmingai provokavo varžovų pražangas, bei vis geriau gynėsi nuo jų metimų iš artimų distancijų. Skirtumas ėmė augti ir "Spartos" ekipa vienu metu pasiekė 8 taškų pranašumą. Vėliau "Dice" žaidėjai pataikė kelis tritaškius ir prasidedant ilgajai pertraukai kiek sumažino savo deficitą. Po dviejų kėlinukų šeimininkai pirmavo rezultatu 40:36.

Antroji rungtynių dalis buvo labai panaši į primąją. Komandos ir toliau žaidė atvirą, rezultatyvų žaidimą. Bet netrukus ėmė ryškėti svečių komandos problemos. Pirmiausia, jie nesugebėjo tinkamai atstovėti po krepšiais – fiziškai stiprūs varžovai vertė rinktis pražangas, dėl to nukentėjo komandos gynyba, nes žaidėjai nuo šiol privalėjo būti atsargesni. Bet netikėtumo faktoriumi tapo netikėti tolimi metimai, kurie ilgą laiką leido išlaikyti intrigą. Vistik puikiai veikiantis "Spartos" puolimas nesustojo nei minutei ir komanda pasiekė dviženklį pranašumą. "Dice" ekipa nepasidavė ir kelis kartus sumažino savo atsilikimą, bet užtikrinai žaidę varžovai galiausiai užtvirtino savo pergalę baudų metimais ir laimėjo rungtynes rezultatu 88:80.

Sparta: Antanas Kilas – 22 tšk., Arūnas Šunskis – 20 tšk. (10 atk. kam., 9 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Edvinas Šmitas – 12 tšk., Juozas Kajokas – 11 tšk., Giedrius Prabulis – 10 tšk.

Dice: Giedrius Ukelis – 21 tšk., Audrius Labanauskas – 13 tšk. (15 rezult. perd.), Vilius Jacikas – 13 tšk., Darius Genevičius – 13 tšk., Ignas Sturonas – 10 tšk.

„Akademija“ neturėjo vargo su „Dice“ krepšininkais (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Sparta“ nelauktai dideliu skirtumu įveikė „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkus (2013 spalio 29 d., antradienis, 23:11 val.)„Spartos“ ekipa nesunkiai nugalėjo „Dice“ komandą (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 00:23 val.)„Nebajeris“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dice“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Nebajeris“ vyriškoje kovoje palaužė „Dice“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 17:10 val.)„Sparta“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Compensos“ ekipą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 23:08 val.)„Kaunas“ turėjo pripažinti „Dice“ pranašumą (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 17:42 val.)„Sparta“ be vargo įveikė „Kauno liberalus“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 00:44 val.)„Sporto manija ‒ Ekodora“ lengvai įveikė „DICE“. (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 00:51 val.)„Sparta“ patirtimi įveikė „A. Sabonio KC“ jaunimą (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 23:48 val.)