Savi vs Kauno švogeriai (65:79)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 07 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Kauno Švogeriai“ įrodė savo pranašumą prieš „Savus“

2014 sausio 08 d., Trečiadienis, 00:01 val., peržiūros: 1562

Sausio 7 dieną, 19.15 val., Kauno PVDPRC sporto salėje susitiko "C" lygos komandos "Savi" (šeimininkai) ir "Kauno Švogeriai" (svečiai). Jau pirmoje rungtynių pusėje į priekį pabėgo svečiai, kurie pasiekė nedidelį, maždaug 6 taškų pranašumą ir puikiai žaisdami po krepšiais artėjo pergalės link. Nors "Savi" vienu momentu buvo atkūrę intrigą, bet netrukus "Kauno Švogeriai" dar kartą spurtavo ir pergalės iš savo rankų nebepaleido. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:79.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, bet netrukus ėmė ryškėti svečių pranašumas, kurių pagrindiniu ginklu tapo taiklūs dvitaškiai metimai iš artimesnių distancijų. Tuo tarpu "Savi" neturėjo ūgio pranašumo, tad žaidėjai vis dažniau laimę bandė iš toli ir tai darė gana sėkmingai. Tačiau vien tritaškiais laimėti visad būna labai sunku, tad nieko nuostabaus, jog svečiai pradėjo krautis pranašumą. Rungtynėms įsibėgėjus komandų žaidimas tapo lygesnis, bet vis dar priekyje išliko "Kauno Švogeriai", kurie pirmavo rezultatu 31:36.

Po llgosios pertraukos komandų žaidimo braižas mažai pasikeitė, svečiai ir toliau stengėsi metimus atlikti iš artimesnių distancijų, o sėkmingai provokuodami varžovų pražangas dar pridėdavo papildomų taškų baudų metimais. Tačiau nesnaudė ir šeimininkai, kurie vis rasdavo būdų pelnyti taškus ir neleido skirtumui sparčiai augti. Vistik rungtynių likimas galutinai paaiškėjo ketvirtojo kėlinuko pradžioje, kuomet „Kauno Švogeriai“ spurtavo rezultatu 2:9 ir pasiekė netgi 17 taškų pranašumą. Kaip parodė tolimesnė rungtynių eiga šis skirtumas buvo per didelis, kad "Savi" sugebėtų jį panaikinti ir likęs rungtynių laikas greičiau tebuvo formalumas. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:79.

Nugalėtojų komandos komentaras: "čia buvo mūsų pirmosios rungtynės po švenčių, tad komanda dar nespėjo pajusti žaidimo, beto šiandien susirinkome ne pilnos sudėties. O varžovai buvo tikrai šaunūs, smagiai pažaidėme šį vakarą".

"Savi": Dainius Povilauskas – 17 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd.), Karolis Bankauskas – 14 tšk., Donatas Štabokas – 12 tšk., Gytis Narušis – 12 tšk.

"Kauno švogeriai": Aurimas Miliūnas – 28 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Rokas Sapalas – 23 tšk. (13 atk. kam.), Simas Skilinskas – 10 tšk. (14 atk. kam.)

„Fenixas“ įrodė savo pranašumą prieš „Savus“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:22 val.)Antroje susitikimo dalyje „Kauno švogeriai“ įrodė savo pranašumą (2014 sausio 24 d., penktadienis, 22:28 val.)„Kauno švogeriai“ be vargo įveikė „Savus“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno švogeriai“ tik du kėlinius vargo prieš „ASU“ ekipą. (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 23:45 val.)„Kauno švogeriai“ iškovojo nesunkią pergalę (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Kauno švogeriai“ iškovojo triuškinančią pergalę (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:07 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Savus“ (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 21:50 val.)„Kauno švogeriai“ nesunkiai įveikė „Sportiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 21:16 val.)Kauno „Švogeriai“ palaužė LCP KK „Ragai“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:47 val.)„Kauno švogeriai“ po didžiosios pertraukos pranoko „ASU“ ekipą (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 00:11 val.)