Baltic Logistic Solutions vs Sparta (51:79)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 19 d., Antradienis, 20:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Spartos“ ekipa ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų

2013 lapkričio 19 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 1116

Antradienį, lapkričio 19 dieną, VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Baltic Logistic Solutions" (šeimininkai) ir "Sparta" (svečiai). Pirmosiomis minutėmis "Spartos" ekipai sunkiai sekėsi įsivažiuoti, tačiau vistiek pirmojoje pusėje sugebėjo susikrauti 20 taškų pranašumą, kur išsaugojo per likusį laiką ir šventį triuškinančią pergalę, rezultatu – 51:79.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie įgijo 6 taškų pranašumą ( 8:2), tačiau likus žaisti apie 5 minutes "Baltic Logistic Solutions" niekaip nesusitvarkė su varžovų gynėju, G.Prabuliu, kurio iš eilės pelnyti devyni taškai leido "Spartos" ekipai įgyti 3 taškų pranašumą ( 8:11), o paskutinėmis sekundėmis pelnytas A.Knezio dvitaškis metimas padidino svečiu pranašumą iki penkių , rezultatas – 8:13.

Antram ketvirčiui prasidėjus šeimininkams toliau sunkiai sekėsi stabdyti "Spartos" ekipos puolimą ir su kiekviena minute pranašumas vis augo ir po A.Šunskio tritaškio metimas pranašumas išaugo iki 18 taškų. O.Ročius kiek apšvelnino skirtumą, tačiau besibaigiant kėlinukui sėkmingiau sužaidė "Spartos" ekipa ir atstatė 20 taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 14:34.

Po ilgososios pertraukos ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau "Baltic Logistic Solutions" ekipai toliau neįminama mįslė buvo G.Prabulis, kurio dėka svečių pranašumas išaugo iki 30 taškų ( 19:49). Toliau ekips demonstravo greitą krepšinį ir besibaigiant ketvirčiui šeimininkai sugebėjo apmažinti skirtumą iki 27 taškų. Rezultatas – 32:59.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus "Baltic Logistic Solutions" dar bandė spurtuoti ir mažinti skirtumą ,tačiau iškart sulaukdavo atasako iš varžovų tolimais metimais. Per likusias minutes vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir triuškinančią pergalę šventė "Spartos" ekipa, rezultatu – 51:79.

Po laimėtų rungtynių "Spartos" ekipos treneris, Š.Sobolis, kalbėjo:" Išpradžių tikėjomės lengvesnės kovos ir reikėjo laiko priprasti prie salės, truputį neįprastas vaizdas remontuojama salė.Gan neįprasta buvo aktyvi varžovų gynyba, bet pradėjom pataikyti iš po krepšio ir įgavom pasitikėjimo."

Po pralaimėtų rungtynių "Baltic Logistic Solutions" komandos treneris, D.Lukšys, teigė:" Pritrūko drausmės tiek gynyboje, tiek puolime. Praradome daug kamuolių. Neįvykdėme savo planą – neapsigynėm nuo tritaškių. Pralaimėjome dėl greitų atakų ir gero pataikymo varžovų."

Baltic Logistic Solutions: Karolis Masaitis – 13 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Denas Kabutavičius – 11 tšk., Ovidijus Ročius – 10 tšk.

Sparta: Giedrius Prabulis – 25 tšk. (8 perimt. kam.), Arūnas Šunskis – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Knezys – 14 tšk., Antanas Kilas – 10 tšk.

„Spartos“ ekipa nesunkiai nugalėjo „Dice“ komandą (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 00:23 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai iškovojo antrąją pergalę (2013 spalio 29 d., antradienis, 23:24 val.)„Sporto manija ‒ 2“ vienu žingsneliu priartėjo prie ketvirtfinalio (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Baltic Logistic Solutions“ teko pripažinti „VU KHF“ pranašumą (2014 vasario 07 d., penktadienis, 22:53 val.)„Sparta“ patirtimi įveikė „A. Sabonio KC“ jaunimą (2013 lapkričio 05 d., antradienis, 23:48 val.)„Sparta“ nelengvai palaužė „Dice“ krepšininkus (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:58 val.)„Sporto manija – 2“ eliminavo „Spartos“ krepšininkus iš tolimesnės kovos (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:32 val.)„VU KHF“ tritaškiu išpėšė pergalę (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 22:57 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Sparta“ įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Kėdainiai & Addeco“ pasiekė nesunkią pergalę (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 00:46 val.)