A. Sabonio KC vs KMAIK & Brevitra (82:89)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KMAIK & Brevitra“ iškovojo sunkią pergalę

2014 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 22:29 val., peržiūros: 1190

Ketvirtadienį, sausio 9 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos antro turo rungtynės, kuriose susitiko "A.Sabonio KC" (šeimininkai) ir "KMAIK & Brevitra" (svečiai). Visas rungtynes svečiai buvo vienu žingsniu priekyje, tačiau "A.Sabonio KC" nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir lipo varžovams ant kulnų. Vis dėlto, rungtynių pabaigoje "KMAIK & Brevitra" sugebėjo išsaugoti pranašumą ir iškovojo pergalę,rezultatu - 82:89.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie įsiveržė į priekį (6:4), tačiau svečiai sugebėjo surengti keletą svarbių atakų ir ne tik persvėrė rezultatą, bet ir įgijo 8 taškų pranašumą. Besibaigiant kėlinukui "KMAIK & Brevitra" ekipa padidino atotrūkį iki dviženklio pranašumo. Rezultatas po pirmo kėlinuko – 18:29.

Antram ketvirčiui prasidėjus šeimininkai vis prisivydavo varžovus, tačiau "KMAIK & Brevitra" ekipa atsigaudavo ir atstatydavo dviženklį pranašumą. Likus žaisti apie tris minutes "A.Sabonio KC" komanda sugebėjo greitomis atakomis prisivyti svečius iki 5 taškų, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir atstatė 10 taškų pranašumą. Rezultatas – 42:52.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Šeimininkai tai priartėdavo prie varžovų, tai vėl paleisdavo ( 53:59). Po minutės pertraukėlės "KMAIK & Brevitra" ekipa pademonstravo puikų puolimą, kur sugebėjo laimėti atkarpą 14:3 ir padidino pranašumą iki 17 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 56:73.

Paskutiniam kėlinukui prasidėjus ekipos apsikeidavo taikliomis atakomis, tačiau "A.Sabonio KC" ekipa pradėjo spausti varžovus po visą aikštelę ir tai pasiteisino. Besibaigiant rungtynėms sugebėjo sumažinti skirtumą iki 5 taškų ( 80:85). Vis dėlto, "KMAIK & Brevitra" ekipa užtikrintai sužaidė paskutines sekundes ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu - 82:89.

A. Sabonio KC: Mantas Kudirka – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Puikys – 19 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Kvedaras – 17 tšk. (8 rezult. perd.), Tautvydas Žukauskas – 10 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

KMAIK & Brevitra: Eligijus Gurklys – 23 tšk. (16 atk. kam.), Deividas Dragūnas – 22 tšk. (10 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Benas Norvilas – 20 tšk., Kęstutis Jonikas – 10 tšk., Antanas Aleksandravičius – 10 tšk.

„KMAIK & Brevitra“ iškovojo itin svarbią pergalę (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„KMAIK & Brevitra“ po didžiosios pertraukos susikrauto pranašumo neiššvaistė (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Gazuotas pienas“ neprilygo „KMAIK & Brevitra“ komandai. (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Puikiai namuose žaidusi “KMAIK & Brevitra“ nesunkiai įveikė “vaistinė.lt“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:19 val.)„ICE“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK & Brevitra“ ekipą. (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:55 val.)„KMAIK & Brevitra“ nesugebėjo įveikti „Lietuvos šaulių sąjungos“ gynybos gniaužtų (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:35 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KMAIK & Brevitra“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2013 gruodžio 10 d., antradienis, 20:57 val.)„Galeros“ krepšininkai po sunkios kovos palaužė „KMAIK & Brevitra“ komandą. (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:18 val.)„Atletas“ pasiekė pergalę ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„A.Sabonio KC“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę savo rankose (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)