KK PERSVARA - 2 vs BALDAI JUMS (58:75)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 27 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

KK "Persvara-2" dar kartą aikštelę privalėjo palikti nuleistomis galvomis

2013 vasario 27 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 1354

Šį trečiadienį (02.27), "Šančių" vidurinėje mokykloje, įvyko "C" lygos "Topsport" pimenybių "Iššūkio" taurės "N" pogrupio rungtynės, kuriose dar pergalės skonio nepatyrusi KK "Persvara-2" priėmė "Baldai Jums" ekipą. Tai buvo antroji šių komandų akistata antrajame ture, o pirmojoje užtikrintai laimėjo "Baldai Jums" (82:50). Šį kartą, nors ir sunkiau, pergale rezultatu 75:58 vėl džiaugėsi "Baldai Jums" krepšininkai, kurie situaciją valdė beveik viso susitikimo metu. Tai buvo 5-oji jų pergalė per 9 žaistas rungtynes ir ji leidžia pakilti į 4-ąją pogrupio vietą. Tuo tarpu, KK "Persvara-2" su 9 pralaimėjimais lieka lentelės dugne.

Susitikimo pradžioje į priekį išsiveržė KK „Persvara-2“, kurie po 2 tritaškių iš eilės pirmavo 6:2. „Baldai Jums“ netruko išlyginti rezultatą, o netrukus ir išsiveržti į priekį. Vis dėlto, žaidimas vyko apylygiai ir nė vienai iš ekipų nepavyko įgyti didesnės persvaros. Kėlinio pabaigoje svečiai kiek padidino tempą ir spurtavo 8:0, taip padidindami savo pranašumą iki 8 taškų (10:18). Po pirmųjų 10 minučių „Baldai Jums“ turėjo 6 taškų atotrūkį – 12:18.

Antrojo kėlinuko pradžioje, po Donato Lišausko tritaškio, skirtumas ištirpo iki minimumo, tačiau čia pat „Baldai Jums“ atsakė 2 tritaškiais ir susigrąžino turėtą persvarą (17:24). KK „Persvarai-2“ dar kartą buvo pavykę priartėti iki varžovų, bet visiškai perimti iniciatyvos jiems neleido 4 iš eilės Sauliaus Banaičio taškai (21:28). Artėjant kėliniui prie pabaigos svečiai vėl įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo paskutinių poros minučių atkarpą 7:2. Komandos patraukė ilsėtis „Baldai Jums“ ekipai jau turint dviženklį 11 taškų pranašumą – 27:38.

Po pertraukos Saulius Banaitis ir Donatas Lišauskas apsikeitė taikliais metimais. Visgi, po to KK „Persvara-2“ pateko į nedidelę duobę, kuria sėkmingai naudojosi „Baldai Jums“ krepšininkai. Jie po netaiklių šeimininkų metimų ir klaidų greitomis atakomis rinko lengvus taškus ir laimėjo atkarpą 11:2, padidindami savo persvarą jau iki 19 taškų (32:51). Vėliau žaidimas išsilygino, o kėlinio pabaigoje KK „Persvara-2“ pelnė 5 taškus be atsako ir bent šiek tiek sumažino savo deficitą – 40:57.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Baldai Jums“ padidino skirtumą iki 20 taškų ir, galima sakyti, nulėmė rungtynių baigtį. Įpusėjus kėliniui, po kelių greitų svečių atakų, jų pranašumas pasiekė 25 taškus (46:71). Vis dėlto, rungtynių pabaigoje „Baldai Jums“ šiek tiek atsipalaidavo, o KK „Persvara-2“ tą sėkmingai išnaudojo, laimėdami atkarpą 12:4. Visgi, 2 šeimininkų tritaškiai pabaigoje buvo menka paguoda jiems ir užtikrintą pergalę rezultatu 58:75 šventė „Baldai Jums“.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Saulius Banaitis, kurio sąskaitoje 36 taškai, 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 4 perimti kamuoliai. Neblogai jam talkino Artūras Jankevičius, atlikęs dvigubą dublį – 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių, 10 taškų bei 8 atkovotus kamuolius pridėjęs Tomas Žukauskas ir Martynas Šiukščius (6 taškai ir 18 atkovotų kamuolių).

Tarp pralaimėjusiųjų išsiskyrė Edgaras Bartusevičius, pelnęs 22 taškus ir perėmęs 4 kamuolius, Mantas Banys (10 taškų, 9 atkovoti ir 6 perimti kamuoliai) ir po 9 taškus surinkę Marius Marčenkovas (9 atkovoti kamuoliai) bei Donatas Lišauskas.

"KK Persvara" iškovojo pergalę (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)KK "Persvara-2" buvo sutriuškinta namuose (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 20:02 val.)"KK Persvara-2" tapo sekmadieniniais "BC Gazuoto Pieno" pusryčiais (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 12:33 val.)KK "Persvaros - 2" fronte nieko naujo - eilinis pralaimėjimas (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:22 val.)"KK Persvara - 2" rungtynių pabaigoje palaužė "Košmarą" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 12:12 val.)"Persvara - 2 " nepasipriešino "Komandai X" (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:04 val.)"Nebajeris" atkaklioje kovoje nugalėjo "Baldai jums" ekipą (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 14:06 val.)"ASU" antroje rungtynių pusėje įveikė "Baldus Jums" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)"Ragai" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 21:43 val.)"Akademija" nepasigailėjo KK"Persvara-2" ekipos (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 21:37 val.)