BC GRIZLIAI vs SPORTO MANIJA - FSM APSKAITA (83:75)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

Tik po pratęsimo BC "Grizliai" palaužė "Sporto Maniją - FSM Apskaitą"

2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 21:20 val., peržiūros: 3015

Balandžio 3 dieną Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos didžiosios taurės aštuntfinalio rungtynės, kuriose šeimininkų statusą turėję BC "Grizliai" priėmė svečius "Sporto Manija – FSM Apskaita". Rungtynes komandos pradėjo itin kovingai. Didžiąją kėlinio dalį nesugebėjo išsiskirti nei viena ekipa, tik pabaigoje šeimininkai persvėrė rezultatą. Antrajame kėlinyje ekipos ir toliau kovėsi taškas į tašką, o po šio ketvirčio ekipas skyrė tik 2 taškais. Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau įnirtingai varžėsi, tuo tarpu skirtumas pakito tik 1 tašku. Ketvirtajame kėlinyje ekipos rungtyniavo labai nerezultatyviai ir paskutiniosiomis sekundėmis "Sporto Manija – FSM Apskaita" išplėšė pratęsimą. Pratęsime aikštelės šeimininkai pademonstravo puikų žaidimą ir nesunkiai įveikė varžovus (83:75).

Rungtynės prasidėjo truputį sėkmingiau svečiams, kurie išsiveržė į priekį keliais taškais. Vėliau ekipos žaidė labai panašiai ir "Sporto Manija – FSM Apskaita" pranašumas išliko. Antroje kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai surengė galingą spurtą (15:2) ir persvėrė rezultatą savo naudai, bei laimėjo šį ketvirtį (26:21).

Antrąjį kėlinį dviem taikliais tritaškiais pradėjo A.Šukys, taip išvesdamas savo ekipa į priekį jau 9 taškų skirtumu. Netrukus varžovai taip pat atsakė dvejomis rezultatyviomis atakomis, tačiau "Sporto Manija – FSM Apskaita" susigrąžino turėtą 9 taškų pranašumą. Po šios atkarpos įvyko L. Akstinavičiaus iš eilės įmestų 7 taškų. Šios sėkmingos atakos leido svečiams sumažinti deficitą iki 2 taškų (41:39).

Trečiajame ketvirtyje komandos ir toliau rungtyniavo taškas į tašką. Nors ketvirčio pradžioje BC "Grizliams" pavyko padidinti skirtumą iki 5 taškų, bet įpusėjus kėliniui svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki minimumo. Likusį laiką žaidimo stilius daugiau, mažiau nusistovėjo (61:58).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas buvo labai įtemptas ir ekipos demonstravo gynybinį žaidimą. Visą kėlinį BC "Grizliai" diktavo tempą, tačiau kėlinio pabaigoje "Sporto Manija – FSM Apskaita" žaidėjai paskutiniosiomis sekundėmis sugebėjo išlyginti rezultatą, bei išplėšė pratęsimą (71:71).

Per papildomas penkias minutes, žiūrovai nepamtė kovos iki galo. Pirmosios atakos gerai klostėsi svečiams, tačiau netrukus iniciatyvą perėmė varžovai. Taigi BC "Grizliai" puikiai sužaidė pratęsimo pabaigą ir susikrovę 8 taškų skirtumą laimėjo šį susitikimą (83:75).

Po rungtynių "Sporto Manija – FSM Apskaita" treneris teigė: "Pritrūko šiandien sėkmės ir sveikatos, maži žaidėjai gavo traumas, o mes likome žaisti pratęsimą su keturiais aukštais žaidėjais. Tuo tarpu varžovai gražiai apžaidė mus, o mes negalėjome jų pavyti. Nepasisekė, kad žaidėjai susitraumavo ir neaišku ar iki penktadienio jie sugebės išsigydyti".

BC "Grizlių" ekipos strategas po pergalės kalbėjo: "Manau kad patirtis padėjo laimėti, neperskubėjome, ramiai tvarkingai sužaidėme. Varžybos buvo apylygės nebuvome niekuo pranašesni, ėjome į šias rungtynes kovoti nuo pat pradžių iki pabaigos, tą ir darėme ir pabaigoje pasisekė.

"Sporto Manija – FSM Apskaita" ekipoje pasižymėjo Linas Akstinavičius (32 tšk. 11 išpr. praž. dvigubas dublis) Audrius Dedela (9 tšk. 3 rez.perd) Paulius Grigaitis (10 tšk. 5 atk.kam).

BC "Grizlius" į pergalę vedė Arūnas Budrys (26 tšk. 10 išpr. praž. dvigubas dublis) Tadas Navickas (11 tšk. 11 atk.kam. dvigubas dublis) Simas Skužinskas (19 tšk.)

SK "Neveronys" išplėšė pergalę rungtynėse su "Sporto Manija - FSM Apskaita" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:55 val.)BC "Grizliai" palaužė "Šernai" komandą 73:62 (2013 balandžio 23 d., antradienis, 01:41 val.)Tik po 50 minučių "Sporto manija- FSM apskaita" iškovojo pergalę. (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Krepšininkas.net" nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio "Sporto manija - FSM Apskaita" ekipai (2012 gruodžio 08 d., šeštadienis, 21:23 val.)„ASU“ po labai atkaklios ir permainingos kovos įveikė „Sporto Manija - FSM apskaita“ ekipą (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:27 val.)Po labai permainingos kovos "Sporto manija - FSM Apskaita" nugalėjo "Ragai" ekipą. (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 21:15 val.)"BC Grizliai" šventė dar vieną pergalę (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:17 val.)"Sporto Manija - FSM Apskaita" nukovė "Trobos" šešetuką (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 23:46 val.)"Sporto Manija - FSM Apskaita" patyrę nesėkmę prieš "Trobą" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:14 val.)Rezultatyviose rungtynėse "Sporto manija & FSM apskaita" sutriuškino "Kauno rami" ekipą (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 21:38 val.)