VAIŠVYDAVA vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (74:65)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Vaišvydava“ palaužė „Rokų keramikos“ ekipą

2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 2297

Sekmadienį (11.18), Vaišvydavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vaišvydava“ (šeimininkai) ir „Rokų keramika“ (svečiai). Rungtynės klostėsi gana atkakliai ir permainingai, o pirmųjų 10 rungtynių minučių „Rokų keramika“ turėjo 11 taškų pranašumą (11:22). Vis dėlto antrajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmę „Vaišvydavos“ komandos krepšininkai po dviejų kėlinių jau pirmavo rezultatu 36:32. Antroje rungtynių pusėje „Rokų keramikos“ ekipos žaidėjai nuolat alsavę varžovams į nugaras vis dėlto buvo priversti pripažinti „Vaišvydavos“ komandos pranašumą rezultatu 74:65.

Rungtynės prasidėjo taikliu tolimu Andriaus Čekanausko metimu, kuris išvedė „Rokų keramiką“ į priekį rezultatu 0:3. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Rokų keramika“ pirmavo rezultatu 7:11, o labai sėkmingai sužaista pirmojo ketvirčio pabaiga leido „Rokų keramikos“ ekipai įgyti 11 taškų pranašumą (11:22).

Antrasis kėlinys kur kas geriau prasidėjo „Vaišvydavos“ ekipai, kuri spurtavo rezultatu 6:0 ir sumažino savo komandos deficitą iki 5 taškų (17:22). Įpusėjus antrajam ketvirčiui „Rokų keramikos“ pranašumas siekė 8 taškus (24:32), tačiau per likusį kėlinio laiką taškus pelnė tik „Vaišvydavos“ komandos krepšininkai, kurie jų surinko 12, o daugiau prie to prisidėjo Audrius linkus, kuris vien per šį kėlinį pataikė 3 tritaškius metimus, bei Naglis Dunčikas. Įpusėjus rungtynėms „Vaišvydavos“ ekipos pranašumas siekė 4 taškus (36:32).

Visą trečiąjį ketvirtį vyko lygi ir atkakli kova, o šeimininkų ekipos krepšininkai nuolat buvo priekyje 2-6 taškų skirtumu. Ketvirčio pabaigoje „Rokų keramikai“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (48:46), tačiau sėkmingesnė kėlinio pabaigą leido „Vaišvydavos“ komandos krepšininkams padidinti pranašumą iki 6 taškų (52:46).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje atrodė, jog rungtynių baigtis jau nulemta, kai „Vaišvydavos“ ekipa spurtavo 7:0 ir susikrovė sau 13 taškų pranašumą (59:49). Įpusėjus paskutiniajame ketvirčiui komandas skyrė jau 15 taškų (65:50). Vis dėlto „Rokų keramikos“ komandos žaidėjai nei neketino pasiduoti ir kėlinio pabaigoje buvo sumažinę varžovų komandos pranašumą iki 2 taškų (67:65). Tai buvo viskas ką „Rokų keramikos“ ekipai pavyko padaryti šiose rungtynėse, o sėkmingesnę rungtynių pabaigą sužaidę „Vaišvydavos“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 74:65.

Po laimėtų rungtynių „Vaišvydavos“ komandos treneris kalbėjo: „Pergalę, galbūt, lėmė nusiteikimas, nes ir varžovas apylygis, ne taip, kaip prieš tai buvusiose trejose rungtynėse, tad stengėmės pakovoti. Galvojom, kad pergalių šį sezoną nebus labai daug, tai ši pergalė viena iš tų nedaugelio. Tikėjomės atkaklios kovos, tokia ji ir buvo. Sužaidėm gana neblogas rungtynes“.

Po pralaimėtų rungtynių „Rokų keramikos“ komandos treneris kalbėjo: „Nebemokam žaisti krepšinio, atrodom beviltiškai, galbūt kažkiek apsiginam, bet užpulti nebepavyksta. Sveikinu varžovus su pergale, jie tikrai šiandien buvo už mus geresni, o mums dar reikia treniruotis, kad kažkaip pasiektumėm tą pirmąją pergalę. Šio sezono startas mums yra prasčiausias per 7-8 metus ir reikia kažką daryti, kažką taisyti. Blogos nuotaikos, bet tikėkimės, kad pasiseks antradienį (11.20), nors laukia labai sunkus varžovas („Kaišiadorys“ – aut. past.), taip pat tikiuosi, jog susirinks daugiau mūsų krepšininkų, bus lyderiai ir pasieksim pirmąją pergalę“.

„Vaišvydava“: Audrius Linkus (29 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud. bal.), Naglis Dunčikas (18 tšk., 10 tšk., 6 išpr. praž., 22 naud. bal.), Valdas Valksmanas (9 tšk.).

„Rokų keramika“: Mindaugas Mažeika (19 tšk., 5 išpr. praž., 5 kld.), Evaldas Jančauskas (18 tšk., 16 atk. kam., 32 naud. bal.), Arnoldas Karla (11 tšk.), Mindaugas Kavaliauskas (10 tšk.).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Netas2012 lapkričio 18 d., 22:34 val.

kas čia kalbėjo, kad šiais metais Vaišvydava silpna?

Po labai atkaklios ir dramatiškos kovos „Forto amicus-diktum“ palaužė „Rokų keramiką“ (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:35 val.)Po itin permainingos kovos "Ice" palaužė "Rokų keramika" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:47 val.)Po labai atkaklios ir dramatiškos kovos „Rokų keramika“ palaužė „Kaišiadorių“ ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 22:28 val.)SK "Mattas" rungtynių pabaigoje palaužė "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" komandą (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Vaišvydava" įveikė "Komandą X" (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:06 val.)Po permainingos kovos "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Robotukų armija" (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos "Compensa" iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 23:04 val.)"Compensa" įveikė "Vaišvydavą" ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 23:20 val.)Geriau sužaidę antrają rungtynių pusę ''Rokų Keramika'' nugalėjo ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:12 val.)"Kaišiadorys" antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė "Vaišvydavą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:24 val.)