KK PERSVARA vs ASU (48:56)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"ASU" šventė pergalę

2012 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 23:42 val., peržiūros: 1890

Ketvirtadienį, Gruodžio 13 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, E pogrupio, rungtynės, tarp "KK Persvara" (šeimininkai) ir "ASU" (svečiai) ekipų. Visų rungtynių metu pirmavo svečių komanda, tačiau rungtynių pabaigoje jie vos nepaleido pergalės iš savo rankų. Rungtynių rezultatas – 48:56 (6:21, 8:13, 19:11, 15:11).

Pirmą ketvirtį taškais pradėjo svečių komandos žaidėjas P.Rimeikis, tačiau S.Staponas jau netrukus atsakė tuo pačiu ir rezultatas tapo lygus. Po to svečiai iš karto atsakė atkarpa 0:6 ir įgijo šešių taškų pranašumą. O po dar kelių sėkmingų šeimininkų atakų, svečiai kėlinį užbaigė spurtu 0:10 ir įgijo jau penkiolikos taškų pranašumą. Daugiausiai prie gero svečių žaidimo prisidėjo R.Balbyšovas pelnęs penkis taškus. Rezultatas po kėlinio – 6:21.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Svečiai ir toliau didino savo persvarą, kuri kėlinio pabaigoje pasiekė ir dvidešimties taškų ribą. Svečius vėl į priekį vedė R.Balbyšovas pelnęs šešis taškus, šeimininkų komandoje pasižymėjo tritaškį smeigęs A.Tamašauskas. Rezultatas po dviejų kėlinių – 14:34.

Trečiajame kėlinuke jau geriau sekėsi šeimininkams. Kėlinį jie pradėjo keturiais taškais iš eilės. O vėliau sužaidė atkarpą 7:0, kurią inicijavo A.Tamašauskas pelnęs penkis taškus. Ši atkarpa jiems leido sumažinti skirtumą iki 11 taškų. Tačiau svečiai netrukus atsakė tokia pat atkarpa ir susigražino pranašumą. Kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai. Rezultatas po trijų kėlinių – 33:45.

Ketvirto kėlinio pradžioje, po E. Zaurio keturių taškų iš eilės, skirtumas sumažėjo iki 10 taškų. O kiek vėliau šeimininkai ėmė dar labiau mažinti skirtumą ir po atkarpos 7:0 skirtumas sumažėjo iki šešių taškų. Tačiau tada svečiai atsakė keturiais taškais iš eilės ir vėl susigražino dešimties taškų pranašumą. Kėliniui atrtėjant į pabaigą I.Bernotas pelnęs keturis taškus iš eilės vėl buvo sumažinęs skirtumą iki šešių, bet tai buvo viskas ką šeimininkams pavyko šiandien pasiekti . Rezultatas po keturių kėlinių – 48:56.

Šeimininkų komandos treneris Marius Marčenkovas sakė: „Pradžioje nežinojome net kur stovėti. Varžovas buvo stiprus, vienas iš pogrupio favoritų. Tai buvo sunku žaisti. Antroje dalyje nusprendėme, kad reikia pakovoti. Pasistatėme šiokį tokį derinuką, kuris labai tiko, taip pat zoninė gynyba tiko. Tai ir pavyko sumažinti skirtumą, džiaugiamės, kad rezultatas yra padorus.“

Svečius į pergalę vedė Aurimas Gavelis 15 tšk., Romanas Balbyšovas 14 tšk., Darius Arlauskas 11 tšk.

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Edvinas Zaurys 14 tšk., Artūras Tamašauskas 12 tšk., Silvestras Staponas 7 tšk.

"KK Persvara" iškovojo pergalę (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)"Akademija" pasiekė nesunkią pergalę (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 22:53 val.)"ASU" patyrė dar vieną pralaimėjimą (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)"Sporto manija - FSM apskaita" iškovojo pergalę (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 21:20 val.)"Forto Amicus - Diktum" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:43 val.)KK "Persvara" atlaikė spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)"ASU" užtikrintai nugalėjo "Nebajeris" ekipą (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:35 val.)"ASU" antroje rungtynių pusėje įveikė "Baldus Jums" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)KK "Maybe" neatlaikė "ASU" ekipos spaudimo ir patyrė pralaimėjimą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 00:54 val.)"Kaunas" antroje rungtynių pusėje įveikė "Persvarą" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 19:18 val.)