REMZA & IRMCO vs BC GAZUOTAS PIENAS (97:83)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 29 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

"Remza & Irmco" įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nugalėjo BC "Gazuotas pienas"

2012 lapkričio 29 d., Ketvirtadienis, 23:00 val., peržiūros: 2036

Priešpaskutinį rudens vakarą Tado Ivanausko vidurinėje mokykloje, C lygos rungtynėse susitiko "REMZA & IRMCO" (šeimininkai) ir "BC GAZUOTAS PIENAS" (svečiai). Pirmą kėlinį neįtikėtinai sužaidę svečiai susikrovė penkiolikos taškų persvarą, tačiau vėliau Remza susiėmė ir skirtumas gan greit pradėjo tirpti. Po dviejų kėlinių skirtumas buvo vienuolika, po trijų šeimininkai jau vedė rungtynes keturiais taškais, o ketvirtame kėlinyje tikrą šou surengė Marius Šumlinskas pelnęs pirmus dvylika komandos taškų ketvirto kėlinio pradžioje ir sukrovęs komandai tą pergalingą persvarą. Galutinis rungtynių rezultatas – 97:83.

Pirmą ketvirtį taškais atidarė Tadas Dudzevičius, svečiams baudos metimu pirmą tašką pelnė Mantas Gasperavičius. Atkarpą 6:4 laimėjo Remza ir įgijo trijų taškų persvarą. Penkiais taškais paeiliui atsakė Gazuotas Pienas ir vėl persvėrė svarstykles į savo pusę – 8:10. Du taškus pelnė ir rezultatą išlygino Tadas Dudzevičius, o tuomet į priekį jau šovė svečiai pelnę dešimt taškų paeiliui. Dvitaškį pataikė Marius Šumlinskas, o tuomet dar 8 be atsako surinko Gazuotas Pienas ir rezultatas jau tapo – 12:28. Po du taškus pelnė komandos ir tuomet dar tris pridėjo šeimininkai ir du svečiai ir po pirmo ketvirčio rezultatas – 17:32.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiem komandoms apsikeitus po dvitaškį. Atkarpa 6:1 spurtavo Remza ir sumažino atsilikimą iki dešimties. Du taškus pelnė Mantas Gasperavičius, o tuomet dar šešiais atsakė šeimininkai ir skirtumas sumažėjo iki šešių. Po dvitaškį apsikeitė komandos, tuomet penkis be atsako surinko svečiai, o ketvirtį abi komandos pabaigė apsikeisdamos dvitaškiais, tad po dviejų kėlinių – 35:46 priekyje "BC GAZUOTAS PIENAS"

Trečią kėlinį tritaškiu pradėjo Mantvydas Balčiūnas, tačiau tuomet dvylika iš eilės sumetė šeimininkai ir priartėjo iki dviejų taškelių – 47:49. Du taškus svečiams pelnė Mantas Semėnas, o tritaškiu atsakė Tadas Vaitkūnas ir skirtumas vos vienas taškas. Tritaškį smeigė Mantas Čipas, o šešis taškus paeiliui sumetė "REMZA & IRMCO" ir po labai ilgos pertraukos šeimininkai išsiveržė į priekį – 56:54. Mantas Čipas pelno dvitaškį su pražanga ir vėl išveda į priekį savo komandą, į tai penkiais taškais paeiliui atsako šeimininkai, o kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos po dvitaškį ir po trijų kėlinių – 63:59.

Ketvirtą kėlinį šešiais taškais paeiliui pradėjo Marius Šumlinskas, į tai tritaškiu atsakė Antanas Kučikas. Po tris taškus apsikeitė abi komandos, tuomet dar po du ir rezultatas – 75:67. Atkarpą 8:1 laimėjo šeimininkai ir skirtumas tapo jau 15 taškų. Penkis taškus pelnė "BC GAZUOTAS PIENAS" ir sumažino atsilikimą iki dešimties. Po šešis taškus apsikeitė komandos, tuomet dar keturis pridėjo šeimininkai, o du svečiai ir rezultatas – 93:81. Iki ketvirčio pabaigos skirtumą dar padidino "REMZA & IRMCO" ir galutinis rungtynių rezultatas – 97:83. Beje net 16 taškų ketvirtajame kėlinyje savo komandai sutinko Marius Šumlinskas.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – Turbūt sunkiausios varžybos šiemet. Varžovai tikrai labai stiprūs, pataikė savo tritaškius, puikiai kovojo su mūsų aukštaūgiais. Paklaustas ar pergalę nulėmė daugiausia įspūdingas M.Šumlinsko žaidimas ketvirtame kėlinyje sakė – Na turbūt patys matėt, kad taip.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Marius Šumlinskas (32, 10 atk. kam., 8 ispr. pr., 32 naud. bal.), Tadas Dudzevičius (29, 13 atk. kam., 7 ispr. pr., 40 naud. bal.), Mantas Šateika (11, 7 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusiems – Mantas Čipas (31, 10 ispr. pr., 10 atk. kam. 39 naud. bal.), Mantas Semėnas (13), Antanas Kučikas (11, 9 rez. perd.), Mantvydas Balčiūnas (11), Martynas Stonkus (10) taškų.

"REMZA & IRMCO" įspūdingai sužaidę antrą rungtynių pusę nugalėjo KK "Persvara - 2" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 12:32 val.)"Remza & Irmco" nugalėjo "Partizanus" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 00:14 val.)"Kmaik & Brevitra" nesunkiai susidorojo su Bc "Gazuotu pienu" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 00:45 val.)BC "Gazuotas Pienas" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Galera" (2013 vasario 08 d., penktadienis, 21:21 val.)"Remza& Irmco" vos neišleido pergalės iš rankų (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)"Kauno kolegija" turėjo nemažai vargo su BC "Gazuotu pienu" (2013 kovo 05 d., antradienis, 19:44 val.)"Remza & IRMCO" neturėjo problemų startuodami naujame sezone (2012 spalio 26 d., penktadienis, 00:12 val.)"Remza & Irmco" iškovojo lengvą pergalę prieš "KMAIK & Brevitra" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)BC ''Sporto Fėja'' lengvai nugalėjo BC ''Gazuotas Pienas'' ekipą (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 01:32 val.)Galingai startavęs BC "Gazuotas Pienas" dėl pergalės vargo iki paskutinių sekundžių (2013 kovo 01 d., penktadienis, 22:01 val.)