SK MATTAS vs DARBAS (73:50)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 30 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

"SK Mattas" ekipa iškovojo lengvą pergalę prieš "Darbas" komandą

2012 spalio 30 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 3004

Spalio 30 dieną, vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko "C" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės tarp "SK MATTAS" ir "Darbas" ekipų. Nuo pat pradžių iki pat pabaigos dominavę "SK MATTAS" ekipa, dėka puikiai pasirodžiusio Mindaugo Drėzo iškovojo lengvą pergalę rezultatu 73:50.

Pirmosiomis minutėmis komandos keitėsi vien tik rezultatyviomis atakomis ir sužaidus penkias minutes rezultatas buvo lygus 13:13, per likusias pirmojo kėlinio minutes "Darbas" ekipa sugebėjo pelnyti tik tris taškus, o daugiausia "SK MATTAS" žaidėjų Domo Juknevičiaus bei Mindaugo Drėzo pastangomis, kurie per šį kėlinį abu pelnė 18 taškų, "SK MATTAS" komanda kėlinį užbaigė turėdama vienuolikos taškų pranašumą 27:16

Antrasis kėlinys prasidėjo taip kad atrodė žaidžia "SK MATTAS" ekipa prieš vienintelį "Darbas" žaidėją Vainių Kalėda, kuris pelnė 14 iš 16 antrojo kėlinio "Darbas" ekipos taškų. Toks puikus pasirodymas leido "Darbas" ekipai priartėti ir baigiantis kėliniui jie atsiliko tik keturiais taškais 36:32

Trečiasis kėlinys nutraukė visas mintis apie galima šių rungtynių intriga, "SK MATTAS" komanda spurtavo rezultatu 15:3, kurį iniciavo tris tritaškius iš eilės pataikęs Mindaugas Drėzas, taip padėdamas komandai žengti didelį žingsnį link pergalės. Kėlinio pabaigoje abi komandos apsikeitė taiklais baudų metimais ir kėlinį užbaigė rezultatu 54:39

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau dominavo "SK MATTAS" ekipa, kuri kaip ir visose rungtynėse demonstravo puikią ginybą, tai išprovokuodavo daug varžovų klaidų kuriomis "SK MATTAS" puikiai naudojosi. Kėlinio pabaigoje dar šešiais taškais papildęs savo sąskaitą Mindaugas Drėzas atvedė savo komandą į pergale rezultatu 73:50

Po rungtynių "SK MATTAS" treneris Aurimas Dervinskas teigė: Šiandien į rungtynes susirinkom ne pilnos sudėties, trūksta keletos svarbių žaidėjų, todėl nesitikėjome lengvos kovos. Varžybos buvo banguotos, tačiau keisdami ginybų sistemas sugebėjome sustabdyti jų atakas, mano manymu gera ginyba, kuria mūsu komanda visada pasižymi įtakojo tai kad šiandien laimėjome gana lengvai.

"Darbas" komandos treneris Mindaugas Špokas po rungtynių kalbėjo trumpai ir pasakė kad šios rungtynės buvo pirmosios, todėl trūksta dar susižaidimo kurį stengsimės gerinti daugiau treniruodamiesi.

"SK MATTAS" Mindaugas Drėzas (33tšk., 7atk.kam,.7išpr,praž .,33naud,b.) Eimantas Daunora (14tšk,.6rez.perd.,6per.kam) Domas Juknevičius (10tšk.,14atk.kam)

"Darbas" Vainius Kalėda (18tšk 18naud.b) Elvinas Ušpicas (9tšk)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

tomykas52012 spalio 31 d., 14:02 val.

spokai blet kas yra ??????? ko grajaus nerodai ?????

SK "Mattas" iškovojo dramatišką pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Mattas" be vargo įveikė "Straight" komandą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 22:15 val.)SK "Mattas" susitvarkė su "Kaišiadorių" komanda (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:49 val.)"SK Matas" įrodė savo pranašumą prieš "Kėdainius" (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:35 val.)SK "Mattas" rungtynių pabaigoje palaužė "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" komandą (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)SK "Mattas" nugalėjo "Dumblą" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 19:19 val.)"Dice" neatsilaikė prieš "Darbą" (2012 lapkričio 10 d., šeštadienis, 18:57 val.)"SK Mattas" palaužė "Dice" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 03:36 val.)"Kauno NTI - PN" sugebėjo peržengti "Darbo" barjerą (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 21:46 val.)Ketvirtame kėlinyje "Darbas" palaužė "ASU" komandą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:15 val.)