ŠERNAI vs FORTO AMICUS-DIKTUM (58:80)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 27 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Forto Amicus - Diktum" pranoko Šernus

2013 vasario 27 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 2108

2012-02-27, C lygos rungtynėse, Kauno technikos kolegijoje susitiko Šernai (šeimininkai) ir Forto Amicus – Diktum (svečiai). Visas rungtynes dominavę ir su kiekvienu kėliniu vis didindavę skirtumą laimėjo svečiai ir galutinis rungtynių rezultatas – 58:80 (16:23, 15:21, 13:11, 14:25).

Rungtynės prasidėjo penkiais G.Vasiliausko taškais, į ką tritaškiu atsakė Karolis Abromavicius, dar aštuoni svečių taškai ir minutės pertraukėlė kurios paprašė šeimininkų treneris Andrius Lapinskas, nes rezultatas jau – 3:13. Septynis taškus surinko Kasparas Tvarkūnas, o keturiais atsakė svečiai ir rezultatas tapo – 10:17. Iki ketvirčio pabaigos komandos apsikeitė po tris sėkmingas atakas iš vidutinio nuotolio ir po pirmo ketvirčio – 16:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiems komandoms pelnius po aštuonis taškus, kai svečiams visus tuos aštuonis surinko Robertas Mickevičius ir rezultatas – 24:31. Vieną baudos metimą pataikė Jonas Snudaitis, keturiais taškais atsakė Saulius Salmanavičius, o vieną baudos metimą pataikė Kasparas Tvarkūnas ir rezultatas – 26:35. Penkis taškus surinko šeimininkai, devyniais atsakė svečiai ir po dviejų kėlinių – 31:44.

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tuomet šeimininkų atkarpa 6:2 ir skirtumas aptirpo iki devynių – 39:48. Keturis taškus surinko svečiai, dviem atsakė šeimininkai ir rezultatu 41:52 priekyje Forto Amicus. Kėlinį komandos užbaigė apsikeisdamos po tritaškį, pasižymėjo Karolis Abromavicius ir Robertas Mickevičius ir po trijų kėlinių – 44:55.

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo Forto Amicus geresne atkarpa ir greit skirtumas šoktelėjo iki penkiolikos – 49:64. Per kitas dvi minutes dar tašku skirtumą padidino svečiai. Dar penki svečių taškai paeiliui ir rezultatas jau – 52:73. Keturis baudos metimus sumetė Šernai ir sumažino atsilikimą iki septyniolikos – 56:73. Po du taškus apsikeitė komandos, o kėlinį penkiais taškais užbaigė Forto Amicus ir galutinis rungtynių rezultatas – 58:80.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Aurimas Narbutas sakė – Ačiū vyrams, kad sužaidė puikiai. Dar kartą įrodėm, kad svarbu ne kiekybė, o kokybė. Susirinkę septyniese, net ir traumą patyrus vidurio puolėjui, nepalūžom ir sugebėjom, net atlošti reikalingą taškų skirtumą. Dar kartą didžiuojuos vyrais.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Robertas Mickevičius (27, 28 naud. bal.), Gediminas Vasiliauskas (12, 28 naud. bal., 14 atk. kam.), Tomas Garliauskas (12, 2o naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Karolis Abromavicius (17, 16 naud. bal.), Kasparas Tvarkūnas (12, 5 išpr. pr.), Jonas Snudaitis (9) taškai.

"Forto Amicus - Diktum" neprilygo "Kaunas" ekipai (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)"Forto Amicus - Diktum" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Forto Amicus - Diktum" nesunkiai įveikė KK "Persvarą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Forto Amicus-Diktum" tik po pratęsimo pateko į aštuntfinalį (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)Forto Amicus - Diktum po įtemptos kovos palaužė Kaišiadoris (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:06 val.)"Sparta" nesugebėjo įveikti "Forto Amicus - Diktum" ekipos (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 01:41 val.)"Forto Amicus - Diktum" įveikė "Kauną" ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:03 val.)''Forto Amicus - Diktum'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 14:03 val.)"Forto Amicus - Diktum" prieš antrąją šešioliktfinalio dvikovą susikrovė 13 taškų bagažą (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:58 val.)''Forto Amicus - Diktum'' pergalingai pradėjo ketvifinalį (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:56 val.)