KOMANDA X vs ROBOTUKŲ ARMIJA (54:74)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 30 d., Antradienis, 19:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Robotukų armija“ per vieną kėlinį palaužė „Komandą X“

2012 spalio 30 d., Antradienis, 23:16 val., peržiūros: 3411

Antradienį (10.30), Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ rungtynės, kuriose susitiko „Komanda X“ (šeimininkai) ir „Robotukų armija“ (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli ir įnirtinga kova visose aikštės vietose, o įpusėjus mačui tik 2 taškų skirtumu (26:28), pirmavo „Robotukų armija“. Visus reikalus šiose rungtynėse „Robotukų armija“ išsprendė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 19 taškų skirtumu (9:18). Ketvirtajame kėlinyje „Komandai X“ priartėti nebepavyko ir „Robotukų armija“ šventė įtikinamą pergalę rezultatu 54:74.

Rungtynės prasidėjo gana atkakliai, o sužaidus 5 minutes pirmajame kėlinyje, po taiklių Deivido Puodžiulio („Robotukų armija“) baudos metimų svečiai įgijos 3 taškų pranašumą (8:5). Per likusį kėlinio laiką „Komandos X“ žaidėjams pavyko sumažinti skirtumą ir po pirmojo kėlinio „Robotukų armija“ pirmavo tik 1 tašku (13:14).

Antrasis kėlinys klostėsi pagal panašų scenarijų. Sužaidus pusė antrojo kėlinio „Robotukų armija“ buvo įgijusi 9 taškų pranašumą (16:25), tačiau šeimininkai nei neketino pasiduoti ir iki antrojo kėlinio pabaigos sumažino savo komandos atsilikimą iki 2 taškų (26:28).

Trečiasis kėlinys tapo lemtingu šiose rungtynėse. Ketvirtį spurtu 14:0 pradėjo „Robotukų armija“ ir įgijo 16 taškų pranašumą (26:42) vos įpusėjus trečiajam ketvirčiui. Per likusį kėlinio laiką „Robotukų armijos“ žaidėjai dar labiau padidino savo pranašumą iki prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo jau 21 taško pranašumą (35:56).

Ketvirtajame kėlinyje „Robotukų armija“ neleido „Komandai X“ priartėti ir sukurti intrigą šiose rungtynėse bei šventė užtikrintą pergalę rezultatu 54:74.

Po pralaimėtų rungtynių „Komandos X“ treneris kalbėjo: „Pirmą kartą susirinkom, nei karto nesitreniravę, ateityje bus geriau. Tikimės grupėje likti ne paskutiniai bent jau.

Po laimėtų rungtynių „Robotukų armijos“ komandos treneris kalbėjo: „Mes po finalo buvo atsipalaidavę, nebuvo jokios įtampos ir laimėjom“.

„Komanda X“: Dainius Plenta (12 tšk., 7 išpr. praž.), Daividas Puodžiulis (9 tšk., 6 atk. kam., 6 išpr. praž.), Raimondas Gudžiūnas (9 tšk.).

„Robotukų armija“: Arūnas Eitutis (31 tšk., 6 atk. kam., 9 išpr. praž., 37 naud. bal.), Gediminas Šuklevičius (18 tšk., 17 naud. bal.), Ignas Kaminskas (11 tšk., 10 atk. kam., 5 kld., 16 naud. bal.).

"Robotukų Armija" paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Straight" pasipriešinimą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:35 val.)"Robotukų armija" įveikė "Vėją" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Kauno technikos kolegija" tik paskutiniame kėlinyje palaužė "Komandą X" (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:50 val.)"Robotukų Armija" antrajame kėlinyje nutolo ir parklupdė "Nebajerį" (2013 vasario 16 d., šeštadienis, 14:11 val.)"Robotukų armija" pratęsime įveikė "Ambi" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Robotukų armija" lengvai įveikė "Kauno švogerius" (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 22:17 val.)"Robotukų Armija" nusileido "Grizliams" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:51 val.)Robotukų Armija išlygino serijos rezultatą priesš VU KHF (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 06:39 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Partizanus" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)Po permainingos kovos pergalė atiteko "Komandai X" (2013 vasario 05 d., antradienis, 21:39 val.)