RAGAI vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (75:58)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Ragai" aštuntfinalį pradėjo pergalingai

2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 21:22 val., peržiūros: 1676

Sekmadienį, Kovo 24 dieną, A. Sabonio KC sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, tarp „Ragų“ (šeimininkai) ir „Kauno Technikos Kolegijos“ (svečiai) ekipų. Kur kas užtikrinčiau antrą ir ketvirtą kėlinius sužaidę aikštelės šeimininkai iškovojo pirmąją pergalę šioje serijoje. Rungtynių rezultatas – 75:58 (16:16, 20:8, 16:16, 23:18).

Pirmą ketvirtį svečiai pradėjo penkiais taškais iš eilės. O sužaidus kelias minutes svečiai pirmavo 4:10. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai sužaidė geriau, pelnė aštuonis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Bet svečiai kėlinio pabaigoje dviem taškais išlygino rezultatą. Rezultatas po kėlinio – 16:16.

Antrą kėlinuką šeimininkai pradėjo aštuoniais taškais be atsako ir atitrūko nuo savo varžovų. Vėliau sekė dar du tolimi šeimininkų metimai, suteikę jiems dvylikos taškų pranašumą. Svečiai šiame ketvirtyje atrodė blankiai ir sunkiai rinko taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 36:24.

Trečiasis kėlinukas buvo labai panašus į pirmąjį. Komandos žaidė lygiai, tačiau tai buvo naudinga tik šeimininkams, kurie turėjo dviženklį pranašumą. O kėlinio viduryje jie buvo padidinę skirtumą ir iki 16 taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 52:40.

Ketvirto kėlinuko pradžioje šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau svečiai pelnė šešis taškus be atsako ir sumažino skirtumą iki 11 taškų. O po kurio laiko dar keturi iš eilės taškai buvo sumažinę skirtumą iki 9 taškų. Tačiau tada šeimininkai spurtavo 8:0 ir vėl įgavo užtikrintą pranašumą. Rezultatas po keturių kėlinių – 75:58.

Svečių komandos žaidėjas M.Dirgėla sakė: „Varžovai gerai gynėsi ir privertė mus klysti, tuo pasinaudodami jie pelnė taškus greitų atakų metu. Tikėjomės sunkių varžybų, nes tai yra atkrintamosios. Kitose rungtynėse tikimės atsirevanšuoti.“

Šeimininkus į pergalę vedė Mantas Bielskis pelnęs 22 taškus, Justinas Kursevičius pridėjo 19 taškų, Paulius Kalinauskas ir Mangirdas Račius po 10 taškų.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Sigitas Vaitkus pelnęs 23 taškus, Mindaugas Dirgėla pridėjo 18 taškų, Nerijus Aleknavičius 16 taškų.

"Kauno Technikos Kolegija" pusfinalį pradėjo pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:22 val.)"Ragai" iškovojo antrąją pergalę iš eilės (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 21:43 val.)"Ragai" užtikrinta persvara nugalėjo "Compensą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:54 val.)"Kauno technikos kolegija" ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš "Veiverių Amberį" (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:12 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė pirmąją pergalę (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Galera" iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 20:08 val.)Ragai neturėjo vargo su Košmaru (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 00:22 val.)"Ragai" tik paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2012 spalio 27 d., šeštadienis, 22:05 val.)"Lituanica" išlygino pusfinalio rezultatą (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:15 val.)"SK Neveronys" šventė pergalę nervingose rungtynėse (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 03:18 val.)