KK PERSVARA - 2 vs KAUNAS (48:104)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 spalio 24 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"Kaunas" šventė nesunkią pergalę

2012 spalio 24 d., Trečiadienis, 23:49 val., peržiūros: 3113

Trečiadienį, Spalio 24 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp "KK Persvara – 2" (šeimininkai) ir "Kaunas" (svečiai) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios vadžias į savo rankas paėmę svečių komandos krepšininkai iškovojo nesunkią primą pergalę naujame sezone, rezultatas po rungtynių – 18:104 (14:16, 11:32, 9:27, 14:29).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo šeimininkų komandos krepšininkas M.Mačiūnas, tačiau šeimininkai į tai atsakė R. Vaišnio tritaškiu ir Ž. Pilipavičiaus dvitaškiu, tai leido jiems persverti rezultatą. Svečiai kurį laiką turėjo kelių taškų persvarą, tačiau po E. Bartusevičiaus keturių taškų iš eilės, šeimininkai įgijo keturių taškų pranašumą. Bet kėlinio pabaiga sėkmingesnė buvo svečiams, kurie pelnė šešis taškus be atsako ir išsiveržė į priekį. Daugiausiai prie to prisidėjo Ž.Pilipavičius pelnęs keturis taškus. Rezultatas po kėlinio – 14:16.

Antro kėlinio pradžioje svečiai pratęsė savo spurtą. Jie pelnė dar devynis taškus be atsako, penkis iš jų pelnė R. Pranauskas. Vėliau dėka gero M. Marčenkovo, E. Bartuševičiaus ir M. Mačiūno žaidimo šeimininkai sugebėjo neleisti svečiams didinti pranašumo, tačiau ir sumažinti jo nepavyko. Šiame ketvirtyje svečius į priekį vedė R. Pranauskas pelnęs vienuolika taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 25:48.

Trečio kėlinio pradžioje sekė dar svečių komandos spurtas, šį karta 10:0. O kiek vėliau dar ir 7:0. Tai visai sugniuždė šeimininkų komandą kuri šiame ketvirtyje sukrapštė vos devynis taškus, septynis iš jų pelnė M.Marčenkovas. Svečiu į priekį vedė E.Voveraitis pelnęs devynis taškus. Rezultatas po trijų kėlinių – 34:75.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė, šeimininkai ir toliau nerado kelių link varžovų krepšio, o svečiai ir toliau žaidė atsipalaidavę ir rinko lengvus taškus, dažnai kartodami netaiklius savo metimus po varžovų krepšiu. Rezultatas po rungtynių – 48:104.

Svečių komandos kapitonas Vytenis Preidis sakė : " Esam patenkinti, buvo lengvos rungtynės. Kitos bus sunkios, todėl negalime pasikliauti šiomis rungtynėmis. Šiame sezone esame šiek tiek atsinaujinę. Ir tikimės pasiekti ne mažiau negu pernai. Bandysim žengt į Top 8.".

Šeimininkų komandoje savo žaidimu išsiskyrė Marius Marčenkovas 15 tšk., Edgaras Bartusevičius 14 tšk., Marius Mačiūnas 7 tšk.

Svečių komandą į priekį vedė Žygimantas Pilipavičius 29 tšk. (16 atkovotų kamuolių), Rytis Pranarauskas 20 tšk. (5 periimti kamuoliai), Eimantas Voveraitis 18 tšk. (7 rez. perdavimai).

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

Persvara2012 spalio 25 d., 17:28 val.

Sudėtys lygai pateiktos buvo taip pat tvarkingos.

Linas2012 spalio 25 d., 16:24 val.

sąrašą reikia pateikti tvarkingą ne tik prieš rungtynes, bet ir komandos sudėtis iš anksto turi būti lygai pateikta. nuo kitos savaitės, kai bus licencijos, tokie dalykai baigsis rezultato pakeitimu į techninį pralaimėjimą.

Persvara2012 spalio 25 d., 08:43 val.

Taip pat rungtynėse Manto Banio nebuvo, o Rokas Vasiliūnas buvo. Sąrašas buvo pateiktas tvarkingas prieš rungtynes.

"Kauno Liberalai" iškovojo sunkią pergalę (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:24 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė daugiau nei užtikrintą pergalę (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 19:29 val.)BC "Straight"pasiekė triuškinamą pergalę (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:26 val.)"Kaunas" nesunkiai įveikė "Gazuotą pieną" (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 19:21 val.)"Kaunas" nesunkiai įveikė "Lisotą Team" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)"Kaunas" lengvai nugalėjo "Persvarą" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Komanda X" įveikė KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 19:36 val.)Aštuntfinalio kovas "Kaunas" pradėjo pergale (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:14 val.)"Kaunas" lengvai įveikė "VU KHF" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 18:57 val.)