KAUNO KOLEGIJA vs ICE (94:64)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 12 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

"Kauno Kolegija" pasiekė revanšą prieš "ICE"

2013 vasario 12 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 3616

Antradienį, Vasario 12 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų K pogrupio komandų: „Kauno Kolegijos“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai) ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, o favoritais laikyti šeimininkai, niekaip nesugebėdavo atitrūkti nuo savo varžovų. Tačiau antroje rungtynių dalyje, o ypatingai ketvirtajame kėlinuke išryškėjo šeimininkų komandos pranašumas, kuri ir iškovojo pergalę įtikinamu rezultatu. Rungtynių rezultatas – 94:64 (24:19, 21:20, 25:17, 24:8).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo svečių komandos žaidėjas K.Jankaitis. Tačiau D.Lugauskas netrukus atsakė tuo pačiu ir rezultatas tapo lygus. O po vieno taiklaus svečių baudos metimo, šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir atitrūko nuo savo varžovų. Deja, svečiai į tai atsakė aštuoniais taškais be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie to prisidėjo J.Eitmanavičius pelnęs šešis taškus. Tada sekė dar viena sėkmingesnė šeimininkų atkarpa, vėl leidusi jiems perimti iniciatyvą. Kėlinio pabaigoje komandos keitėsi tiksliomis atakomis ir taip šeimininkai sugebėjo išlaikyti penkių taškų pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 24:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo šiek tiek geresniu svečių žaidimu. Sužaidus kelias minutes jie sumažino skirtumą iki dviejų taškų, bet dar vienas šeimininkų spurtas 8:0 leido jiems vėl pabėgti. Deja, susikrautos persvaros jie vėl nesugebėjo išlaikyti ir leido savo varžovams ją sumažinti. Tuo pasinaudojęs svečių komandos žaidėjas V.Danusas vienas pelnė septynis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą iki šešių taškų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 45:39.

Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo užtikrintu žaidimu tiek puolime, tiek gynyboje. Devyni taškai be atsako leido jiems susikrauti jau 13 taškų pranašumą. Vėliau svečiai šiek tiek pristabdė įsibėgėjusius savo varžovus, tačiau skirtumo mažinti jiems nepavyko. Daugiausiai prie gero šeimininkų komandos žaidimo šiame ketvirtyje prisidėjo D.Lugauskas pelnęs devynis taškus. Svečiams K.Jankaitis pridėjo aštuonis. Rezultatas po trijų kėlinių – 70:56.

Ketvirto kėlinio pradžioje surengta spurtas leido šeimininkams susikrauti jau dvidešimties taškų persvarą. O sužaista atkarpa 16:2 skirtumą padidino ir iki trisdešimt dviejų taškų ribos. Šiame kėlinuke aikštelėje siautėjo M.Latkauskas drebinęs varžovų komandos lanką keliais bandymais įdėti į krepšį. Svečiai savo ruožtu sunkiai rezgė atakas ir dauguma jų pasibaigdavo klaidomis arba netiksliai metimais. Deja, bet šeimininkams nepavyko atsirevanšuoti savo varžovams didesniu skirtumu. Pirmajame susitikime „ICE“ šventė pergalę trisdešimt aštuoniais taškais. Rezultatas po keturių kėlinių – 94:64.

Šeimininkų komandos treneris K. Gedminas sakė: „Pradžia buvo gan sunki. Tačiau, kaip aš ir tikėjausi pavyko atsirevanšuoti varžovams už pralaimėjimą pirmajame susitikime. Aš ir sporto direktoriui buvau sakęs, kad dabar jau komandoje viskas yra gerai, viskas savo vietose ir, kad laimėsime šį susitikimą.“

Svečių komandos treneris T.Jonkus sakė: „Pradėjom gan neblogai, tačiau trečiajame ketvirtyje po truputį pradėjome byrėti. Aišku, viskas susidėjo į krūvą. Prisirinkome pražangų, buvo sunku žaisti gynyboje prieš juos. Pats į aikštę einu ne iš gero gyvenimo, žaidėjai prašo keitimo, nes turi po keturias pražangas. Iš tikro žaisti su jų komandą galime, jau esame tai įrodę, tačiau tam reikia pilnos komandos sudėties, nes mes neturime tokių pavienių lyderių, kaip „Kolegijoj“ M.Latkauskas.“

"Kauno Kolegija" - Darius Lugauskas 32 taškai (44 naud. balai, 13 atkovotų kamuolių, 7 išprovokuotos pražangos), Modestas Latkauskas 24 taškai (18 atkovotų kamuolių), Ignas Grigaravičius 19 taškų.

"ICE" - Vaidas Danusas 22 taškai (5 perimti kamuoliai), Klaidas Jankaitis 19 taškų, Vilius Ginevičius 7 taškai.

Paskutiniai komentarai (3 iš 10)

Ignas72013 vasario 13 d., 00:27 val.

Tai taip ta papildoma pergale ir garantuoja jums vieta playoffose.. Bet sakyti kad galime su jais zaisti biski per stipru. Nes musu pranasumas yra akivaizdus, aisku neskaitant kai komanda nebuna pajegiausios sudeties ;) todel pirmos rungtynes buvo daugiau atsitiktinumas negu relybe.

TomTJ2013 vasario 12 d., 23:48 val.

tebunie tavo tiesa del tu sansu, svarbu laimejome vienas ir tas jau yra gerai, o ateityje bus ateityje :)

Ignas72013 vasario 12 d., 23:45 val.

Pagrindiniu 2ju nebuvo todel rezultato nesureiksminciau.. Siandien abejose komandose buvo dauguma bet sansu reliai neturejote ir nemanau kad turetumete ateityje  ;)

"Kauno Kolegija" sutriuškino "Dice" (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Kauno Kolegija" tik per plauką išnešė sveiką kailį (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 23:27 val.)"Kauno kolegijos" puolimo mašina pervažiavo "Lokius" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 16:54 val.)"Kauno Kolegija" po atkaklios kovos palaužė SK "Neveronys" (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:16 val.)"Kauno kolegija" be vargo nugalėjo "Galerą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 20:01 val.)"Kauno Kolegija" iššvaistė dviženklį pranašumą, bet pergalės nepaleido (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)"Kauno kolegija" rungtynių pabaigoje palaužė "Sporto fėją" (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:49 val.)"Kauno Kolegija" solidžia persvara nugalėjo BC "Straight" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:20 val.)Sunkiai pasiekta "ICE" pergalė (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 21:14 val.)"Kauno kolegija" nesunkiai triumfavo mažajame finale (2013 gegužės 11 d., šeštadienis, 14:44 val.)