ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs SK MATTAS (62:76)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt neprilygo SK Mattas komandai ir iškrito iš tolimesnių kovų

2013 balandžio 04 d., Ketvirtadienis, 14:42 val., peržiūros: 2553

2013 04 03 dieną, LSMU sporto salėje, C lygos atsakomąjame šešiolktfinalio mače SK Mattas ir antrą kartą nugalėjo Rokų Keramiką ir pateko į aštuntfinalį. Galutinis rungtynių rezultatas – 62:76 (10:17, 26:13, 16:29, 10:17). Pirmosios rungtynės baigėsi SK Matto pergale vienu tašku.

Rungtynės prasidėjo septyniais svečių taškais ir jie priekyje – 0:7. Lygiai tokia pat atkarpa atsakė Rokų Keramika ir rezultatas tapo lygus – 7:7. Du tritaškius pataikė Mindaugas Jakštas, o tritaškiu atsakė Andrius Čekanauskas ir rezultatas – 10:13.Du baudos metimus iš keturių sumetė Eimantas Daunora ir skirtumas padidėjo iki penkių, tačiau kėlinio pabaigoje dar vieną metimą iš vidutinio nuotolio pridėjo Domas Juknevičius ir ppo pirmo kėlinio – 10:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo įspūdinga šeimininkų atkarpa 18:2, per kurią rokams tris taškus surinko A.Čekanauskas, septynis M.Mažeika, šešis E. Jančiauskas ir dar du Tomas Kmitas. SK Mattas komandai tuos vienintelius du taškus pelnė Vytautas Paulauskas. Rezultatas po šios puikios šeimininkų atkarpos – 28:19. Po du taškus apsikeitė komandos. Kėlinį geriau užbaigė svečiai sumažinę atsilikimą iki šešių taškų – 36:30.

Trečiasis kėlinys prasidėjo visiškai priešingai ir per pirmas dvi su puse minutės vienuolika taškų be atsako surinko SK Mattas ir išsiveržė į priekį – 36:41. Tritaškį pataikė ir skirtumą iki dviejų taškų sumažino Arnoldas Karla, tačiau Eimantas Daunora pataikė tris baudos metimus iš keturių ir skirtumą vėl padidino iki penkų taškų – 39:44. Per kitas tris minutes komandos žaidė taškas į tašką ir skirtumas pasikeitė vienu tašku- 47:51. Atkarpą 2:8 laimėjo svečiai ir padidino skirtumą iki dešimties taškų – 49:59. Kėlinį tritaškiu užbaigė A.Karla ir po trijų kėlinių – 52:59.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keturiais svečių taškais ir skirtumas padidėjo iki vienuolikos. Atkarpą 5:2 laimėjo Rokai ir skirtumą vėl kiek sumažino – 57:65. Atkarpą 0:11 laimėjo Mattas ir skirtumas jau nebekėlė abejonių niekam. galutinis rungtynių rezultatas – 62:76.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Mindaugas Jakštas (21, 22 naud. bal., 5 išpr. pr.), Eimantas Daunora (16, 17 naud. bal., 7 išpr. pr.), Mindaugas Drėzas (11, 24 naud. bal., 6 rez. perd.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Evaldas Jančauskas (17, 23 naud. bal.), Tomas Kmitas (12, 12 naud. bal., 5 rez. perd., 6 išpr. pr.), Mindaugas Mažeika (10, 7 rez. perd.) taškų.

"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo triuškinančią pergalę namų aikštėje (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo įtikinamą pergalę (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:36 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ iškovojo sunkią pergalę namuose (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:23 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" nepasigailėjo keturiese likusių "Partizanų" krepšininkų (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:51 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" antrą kartą įveikė "Compensą" ir pateko į pusfinalį (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)Rokų "Keramika &Kroviniųpervežimas.lt" turėjo vargo su "Compensa" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:41 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Veiverių Amberį" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt palaužė BC Ambi (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:53 val.)Po permainingos kovos "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Robotukų armija" (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:21 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt įveikė Elektrėnų Senają Versmę (2013 kovo 19 d., antradienis, 23:33 val.)