FORTO AMICUS-DIKTUM vs BC GAZUOTAS PIENAS (76:78)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2013 kovo 27 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Forto Amicus-Diktum" tik po pratęsimo pateko į aštuntfinalį

2013 kovo 27 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 2713

Trečiadienį (03.27) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top sport" pirmenybių aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai “Forto Amicus-Diktum” ir svečiai BC “Gazuotas Pienas”. Pirmasis ketvirtis prasidėjo aikštelės šeimininkų spurtu, vis tik kėlinio pabaigoje svečiai sušvelnino rezultatą. Antrasis ketvirtis taip pat buvo labai kovingas, o po pirmosios rungtynių pusės ekipas skyrė tik 1 taškas. Trečiajame kėlinyje atkaklumo netrūko abejoms ekipoms, tuo tarpu skirtumas išliko 1 taškas. Ketvirtajame kėlinyje BC “Gazuotas Pienas” sukaupė 13 taškų pranašumą ir išplėšė pratęsimą. Pratęsime puikiai pasirodė “Forto Amicus-Diktum” ir pralaimėjo tik 2 taškais, ko pakako patekti į ketvirtfinalį (76:78).

Rungtynės prasidėjo truputį sėkmingiau aikštelės šeimininkams (6:3). Netrukus svečiai atsakė dvejomis rezultatyviomis atakomis ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinio eigoje “Forto Amicus-Diktum” dar kartą persvėrė rezultatą ir pabėgo nuo savo varžovų per 7 taškus. BC “Gazuotas Pienas” nenusileido ir dar kartą įrodė savo vertę išlygindami rezultatą, tačiau paskutinė ataka rezultatyviai susiklostė šeimininkams ir jie laimėjo ketvirtį 3 taškų skirtumu (18:15).

Antrąjį kėlinį "Forto Amicus-Diktum" ekipa pradėjo padidindama savąjį pranašumą iki 5 taškų. Sekančios atakos ekipoms susiklostė daugiau, mažiau panašiai. Einant kėliniui link pabaigos BC “Gazuotas Pienas” davė atkirtį varžovams ir išlygino rezultatą, o po pirmųjų dvidešimties minučių ekipas skyrė tik 1 taškas (30:29).

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai, nieko nelaukdami, surengė spurtą ir pabėgo nuo savo varžovų per 6 taškus. Ilgai džiaugtis sėkme "Forto Amicus-Diktum" ekipai neteko, kadangi varžovai ne tik išlygino rezultatą, tačiau ir persvėrė jį savo naudai. Pabaigoje komandos sužaidė labai panašiai ir po šio ketvirčio svečiai turėjo vos 1 taško persvarą prieš oponentus (50:51).

Ketvirtajame kėlinyje BC “Gazuotas Pienas” demonstravo puikų žaidimą, bei agresyvią gynybą, kuri, kaip vėliau paaiškėjo, dave vaisių. Taigi svečiai sėkmingai rungtyniavo, bei vis didino persvarą prieš varžovus, kol galų gale sukaupė 12 taškų. Pirmose šių ekipų rungtynėse "Forto Amicus-Diktum" įveikė varžovus 13 taškų skirtumu. Taigi svečiai žūt būt turėjo laimėti bent 14 taškų skirtumu norėdami patekti toliau. Vis tik kėlinio pabaiga jau buvo čia pat, o varžovas dar pataikė 2 baudos metimus ir beliko tik 10 taškų. Paskutiniosiomis sekundėmis tolimas Antano Kučiko tritaškis metimas, aidint finaliniam švilpukui pasiekė tikslą ir BC “Gazuotas Pienas” laimėjo šį susitikimą 13 taškų pranašumu. Kas reiškė, jog šioje serijoje įvyko pratęsimas (61:74).

Papildomos penkios minutės nebuvo tokios, kokių dauguma tikėjosi, šeiminikai nesunkiai primetė savo žaidimą, tuo tarpu varžovai palūžo, o "Forto Amicus-Diktum" susitikimą pralaimėjo tik 2 taškų skirtumu. Susumavus tai reiškė, jog būtent pastarieji keliauja į ketvirtfinalį (76:78).

"Forto Amicus-Diktum" ekipos gretose išsiskyrė Gediminas Vasiliauskas (19 tšk. 6 atk.kam) Saulius Salmanavičius (10 tšk. 11 atk.kam. dvigubas dublis) Robertas Mickevičius (14 tšk. 4 atk.kam).

BC “Gazuotas Pienas” komandoje pasižymėjo Antanas Kučikas (34 tšk. 6 atk.kam) Mantas Gasperavičius (17 tšk. 10 atk.kam) Mantas Semėnas (8 tšk. 7 atk.kam).

Po rungtynių "Forto Amicus-Diktum" ekipos strategas A.Narbutas teigė: "Pirmiausia noriu pasveikinti savo komandą su pergale, vargais negalais pasiekėme ją. Noriu pagirti priešininkus, kurie galbūt žaidė va bank, tačiau labai stipriai kovojo. Kartais sėkmė nusišypso kai labai stengiesi, manau, kad šiandien taip ir įvyko varžovams. Pratęsime žaidė patyrę žmonės, neskubėjo, žaidėme iki tikro metimo. Priešininkams kelis kart neįkrito kamuolys ir jie prarado ta impulsą. Pataikėme 5 taškus iš eilės ir priešininkai palūžo, bet dar kartą noriu pagirti juos".

BC “Gazuotas Pienas” treneris J.Eibukas po skaudaus pralaimėjimo kalbėjo: "Rungtynės įdomios, tikrai tikėjomės atlošti tuos 13 taškų. Pavyko juos atlošti, bet per pratęsimą tiesiog buvo klaidingas sprendimas sulėtinti žaidimą. Varžovai tuo pasinaudojo išleido Tomą Garliauską, kuris daug padarė, dar Manto Ručinsko taiklus tritaškis metimas pribaigė mus. Vis nueinam iki aštuntfinalio, pirmas varžybas pralaimim ir po to neatsitiesiam. Niekaip neišeina nužygiuoti iki tokių varžybų kuriose skaičiuotųsi pergalių skaičius".

"Forto Amicus - Diktum" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:43 val.)"Forto Amicus - Diktum" pranoko Šernus (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:20 val.)Forto Amicus - Diktum po įtemptos kovos palaužė Kaišiadoris (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:06 val.)"Forto Amicus - Diktum" neprilygo "Kaunas" ekipai (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:10 val.)"Forto Amicus - Diktum" nesunkiai įveikė KK "Persvarą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Forto Amicus - Diktum" įveikė "Kauną" ir iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 20:03 val.)''Forto Amicus - Diktum'' pergalingai pradėjo ketvifinalį (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:56 val.)„Forto amicus-diktum“ po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Birštono „SC-Olimpas“ ekipą (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:00 val.)"Korys" tapo paskutiniuoju pusfinalio dalyviu (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 22:55 val.)Po permainingos kovos "Forto amicus-diktum" iškovojo pergale prieš "Kolpingo kolegija" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 20:09 val.)