KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs GALERA (60:68)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Galera" iškovojo sunkią pergalę

2012 lapkričio 12 d., Pirmadienis, 20:08 val., peržiūros: 2695

Pirmadienį, Lapkričio 12 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, C pogrupio, rungtynės, tarp "Kauno Technikos Kolegijos" (šeimininkai) ir "Galera" (svečiai) ekipų. Nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo svečių komanda, tačiau šeimininkai ketvirtajame kėlinuke sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir rimtai pagadinti nervus savo varžovams, kurie tik didelių pastangų dėka sugebėjo susigražinti pranašumą ir iškovoti pergalę, rezultatas po rungtynių – 60:68 (17:22, 12:14, 15:9, 16:23).

Pirmą kėlinį taškais pradėjo šeimininkų komandos žaidėjas H.Gasiūnas. Tačiau jau kitos atakos metu E.Aniulis atsakė tuo pačiu ir rezultatas buvo lygus. Vėliau, dėka gero E. Aniulio ir J. Grigaro žaidimo, svečiai sugebėjo įgyti pranašumą. Šie du žaidėjai kartu sudėjus pelnė aštuoniolika iš dvidešimt dviejų savo komandos taškų šiame ketvirtyje, dar galima paminėti, kad J.Grigaras pataikė tris tolimus metimus. Šeimininkų komandoje šiame ketvirtyje išsiskyrė H.Gasiūnas pelnęs šešis taškus. Rezultatas po kėlinio – 17:22.

Antrasis kėlinį prasidėjo svečių spurtu leidusiu jiems įgyti jau dvylikso taškų persvarą. Tačiau šeimininkų komandoje atsirado naujas lyderis, N.Aleknavičius pataikė tritaškį, o kitos atakos metu pridėjo vieną baudos metimą, tai leido sumažinti atsilikimą iki aštuonių taškų. Po sėkmingos varžovų atakos sekė dar du N. Aleknavičiau taškai, o po to iš karto ir tolimas metimas. Taip šeimininkai sumažino skirtumą iki penkių taškų. Kėlinio pabaigoje E.Aniulis padidino savo komandos pranašumą taikliu dvitaškiu. Rezultatas po dviejų kėlinių – 29:36.

Trečią kėlinį šeimininkai sugebėjo sužaisti geriau už savo varžovus, kurie klydo tiek greitame puolime, tiek pozicinėse atakose. Svečiai leido savo varžovams laisviau jaustis baudos aikštelėje. Tuo pasinaudoję šeimininkai sumažino skirtumą iki minimumo, o po mini spurto inicijuoto H. Gasiūno, pelniusio penkis taškus iš eilės, jie sugebėjo persverti rezultatą ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Tačiau kėlinio pabaiga vėl sėkmginiau susiklostė svečiams, S. Korlkov tritaškis sugražino jiems minimalią persvarą. Rezultatas po trijų kėlinių – 44:45.

Ketvirtą kėlinį vėl šiek tiek užtikrinčiau pradėjo šeimininkai. Kurį laiką jie pirmavo keliais taškais, nors apsiginti ir nepavykdavo. Daugiausiai prie gero šeimininkų žaidimo kėlinio pradžioje prisidėjo D.Podžiūnas pataikęs du tritaškius metimus. Šeimininkams pirmaujant dviejų taškų persvara, svečiai surengė spurtą 0:6 ir įgijo keturių taškų pranašumą. Šeimininkų komandos kapitono M. Dirgėlos dvitaškis dar buvo sugražinęs viltis jiems, tačiau vėliau nors ir pavyko apsiginti, bet metimai skriejo pro šalį. Rungtynių pabaigoje jie dar bandė gelbėtis pražangomis, tikėdamiesi pataikyti tritaškius, bet to jiems padaryti nepavykos. Rezultatas po rungtynių – 60:68.

Po rungtynių svečių komandos treneris, Darius Liakauskas kalbėjo : "Viskas gerai ,nes pabaigoje pavyko susitvarkyti. Aišku laikas nebuvo pats geriausias, gerai, kad pradžioje dar sugebėjom penkiese susirinkti. Vėliau rungtynėms jau prasidėjus prisijungė ir kiti. Kadangi jie nepadarė normalaus apšilimo tai sunkiai ir pradėjom. Sezoną pradėjom neblogai. Tikimės patekt į kitą etapą su stipresnėm komandom. Aišku yra labai daug komandų įvairaus kalibro, tačiau manau, kad esam visai pajėgųs. Daug žaidžiam, turim daug žaidėjų, tai tikiuosi viskas gerai susiklostys.“

Šeimininkų komandoje geriausiai pasirodė Nerijus Aleknavičius 13 tšk., Henrikas Gasiūnas 12 tšk., Mindaugas Dirgėla 11 tšk.

Svečius į pergalę vedė Jonas Grigaras 27 tšk., Edvinas Aniulis 15 tšk., Sergej Korolkov 8 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

Linas2012 lapkričio 13 d., 23:09 val.

ne pirmą savaitę prasidėjus varžyboms, tvarkaraščiai sudaryti pakankamai į priekį ir tikrai yra galimybių viską paderinti iš anksto, bet jei galvojama kad galima paskutinę minutę viską daryti arba tuo prisidenginėti, kai viskas jau po laiko, tai problemos yra tik komandos pusėje...

sportas2012 lapkričio 13 d., 22:46 val.

o tai tvarkarasciai su komandu vadovais nederinami?

Anonimas2012 lapkričio 13 d., 13:25 val.

Arba KTK baigt kašę žaist...

"Galera" startavo nesunkia pergale (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 22:41 val.)"LSU-Verslas verslui" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 27 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)"Kauno Technikos Kolegija" iškovojo užtikrintą pergalę (2013 kovo 12 d., antradienis, 23:06 val.)"Kauno technikos kolegija" be vargo iškovojo pergalę (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 19:36 val.)"Kauno Technikos Kolegija" šventė pirmąją pergalę (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 19:59 val.)"Galera" nesunkiai įveikė "Green Death" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:49 val.)"Galera" lygių varžovų dvikovoje įveikė "ICE" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:45 val.)"Galerai" atiteko "vilko bilietas" (2013 kovo 20 d., trečiadienis, 23:44 val.)"Galera" neatsilaikė prieš BC "Sporto fėjos" puolimą (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:06 val.)Trileryje po dviejų pratęsimų "Galera" išplėšė pergalę (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:07 val.)