COMPENSA vs ŠERNAI (52:78)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"Šernai" be didesnio vargo įveikė "Compensa"

2012 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 2697

Lapkričio 21 dieną, „Kauno Technikos“ kolegijos sporto salėje vykusiose „C – Top Sport“ lygos rungtynėse susitiko „Compensa“ (šeim.) bei „Šernai“. Pirmus du kėlinius dominavę salės svečiai susirinko 38 taškų persvarą, kuri leido jiems jaustis saugiai antroje rungtynių dalyje – po nesunkios kovos, pergalę rezultatu 52:78 iškovojo „Šernai“.

Pirmajį kėlinuką užtikrintai pradėję salės svečiai per keturias minutes neprametę nė vieno dvitaškio jau buvo surinkę 10 taškų, tuo tarpu šeimininkai tenkinosi kukliais dviem. Pamažu atitrūkę nuo varžovo „Šernai“ nemažino apsukų – kaskart rezultatyviai užpuldami jie vis tolo nuo varžovų, o pastariesiems niekaip nesugebant atkovoti kamuolių ( kėlinys praloštas santykiu 4:16 ), taškų pelnyti nepavykdavo. Tad po pirmo kėlinio „Šernai“ priekyje 6:23.

Antrame ketvirtyje situacija nekito – ir toliau greitu žaidimu pasižymėję svečiai sėkmingai rinko taškus, o užsirišusiu krepšiu galėję pasigirti „Compensa“ žaidėjai niekaip nesugebėjo pelnyti taškų. Kėlinio scenarijus buvo ko ne toks pats, tad rungtynėms įpusėjus ekipas skyrė jau 38 taškai (12:50).

Antroje rungtynių pusėje „Šernai“ įjungė žiemos miego rėžimą – metė nedaug, klydo, o ir pradinio užsivedimo nebebuvo. Vis dėlto pradžioje dar spurtavę jie atitrūko nuo varžovų per 40 taškų (16:56), bet iškart poto leido jiems atlošti ketvirtadalį skirtumo, ir po trijų kėlinių turėjo tenkintis 30 taškų pranašumu (30:60).

Paskutiniame ketvirtyje vaizdas buvo panašus – nors abi ekipos žaidė jau kaip lygiavertės varžovės, didelė persvara „Šernams“ leido jaustis saugiai – per dešimt minučių „Compensa“ dar sugebėjo atlošti 4 taškus, tačiau pergalė, rezultatu 52:78, atiteko „Šernams“.

Nugalėtojų treneris A.Lapinskas : „Pirmoje pusėje mums pakrito, o varžovai beveik nieko nepataikė. Tai viską ir nulėmė. Manau, kad jie būtų galėję pasirodyti geriau, jei būtų pataikę daugiau metimų.“

"Šernai" :

K.Abromavičius (17 taškų, 16 naudingumo balų), V.Čibirka (16 taškų, 28 naudingumo balai).

"Compensa"

M.Sakalis (14 taškų, 19 naudingumo balų)

„Baltic transline“ be didesnio vargo įveikė „Compensa“ ekipą (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Šernai" nesunkiai įveikė "Kauno Rami" komandą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:10 val.)"Šernai" gana nesunkiai įveikė "Forto amicus - Diktum" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:13 val.)"Kolpingo kolegija" įveikė "Compensą" (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Šernai" neturėjo didesnių problemų "C" lygos starte (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 21:05 val.)"Ragai" užtikrinta persvara nugalėjo "Compensą" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 23:54 val.)"Compensa" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kulautuvą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Vaišvydava" pranoko "Compensą" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:22 val.)Rokų "Keramika &Kroviniųpervežimas.lt" turėjo vargo su "Compensa" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:41 val.)"Compensa" savo aikštėje įveikė "Košmarą" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)