ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ vs ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT (80:88)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Elektrėnų "Senoji versmė" neatsilaikė prieš "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt"

2013 kovo 24 d., Sekmadienis, 22:08 val., peržiūros: 1444

Kovo 24 dieną įvyko "C" lygos atkrintamosios varžybos (Aštuntfinalis) kuriose susitiko šeimininkai Elektrėnų "Senoji versmė" ir "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" ekipos. Tarp šių komandų pirmasis mačas baigėsi Rokų ekipos pergale, tad norint išlikti lygoje Elektrėnų krepšininkams reikėjo pergalės. Tris kėlinius vyko įnirtinga kova, pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų. Ketvirtajame kėlinyje vedima savo lyderių "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" greitai išsiveržė į priekį ir išlaikė ją iki rungtynių pabaigos. Rungtynių galutinis rezultatas 88:80.

Pirmojo kėlinio pradžia tiesiog pribloškė "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" komanda, jų varžovai per tris minutes įmetė 4 tritaškius ir įpusėjus kėliniui jau turėjo dviženklę persvarą 12:2. Greitai supratę kad taip paleidę varžovus galima jų ir nebepavyti "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" ekipos žaidėjai taip pat surengė spurtą 12:0 ir persvėrė rezultatą į savo pusę. Likus žaisti šiame kėlinyje tris minutes pirmąjį savo dvitaškį pelnė Elektrėnų " Senoji versmė", per likusią rungtynių dalį komandos dar apsikeitė rezultatyviom atakom ir pirmąjį kėlinį baigė rezultatu 19:18 "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" naudai.

Antrasis kėlinys vyko labai permainingai, kiekvieną minutę keitėsi pirmaujanti komanda. Rungtynėse jautėsi didelė įtampa, kadangi abiem komandom pergalė būtų labai svarbi. Šešiese susirinkę svečiai dažnai keisdami vienas kitą niekuo nenusileido šeimininkams kurių buvo daugiau. Kėlinio pabaigoje 4 pelnyti Elektrėnų "Senosios versmės" taškai leido prieš ilgąją pertrauką džiaugtis minimalia persvara. 39:40.

Trečiajame kėlinyje "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" žaidėjas Mindaugas Mažeika savo žlugdančiais tritaškiais, bei svarbiais dvitaškiais vedė komandą į priekį, bet ilgą laiką persverti rezultato į savo pusę nepavyko. Didelį tempą išlaikę šeimininkai taškus stengėsi rinkti greitomis atakomis, tai jiems leido beveik visą trečiajį kėlinį išlaikyti persvarą, likus vienai minutei Mindaugas Mažeika pelnė 5 taškus ir sugrąžino persvarą į savo komandos ranka. Po trečiojo kėlinio rezultatu 64:62 pirmavo "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt".

Lemiamame kėlinyje labai greitai išryškėjo kuri komanda stipresnė. Nors ir šešiese bet "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" gana lengvai sužaidė atkarpą 13:3 ir jiems beliko išsaugoti susikrautą persvara. Po šio spurto Elektrėnų "Senoji versmė" kažko ypatingai keisti nesiruošė, žaidimas vyko kaip per pirmuosius tris kėlinius. Laikas kuo toliau tuo labiau mažėjo, o skirtumas tarp komandų nesikeitė, taip išliko ir iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 88:80 skelbė "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" pergalę, bei patekimą į kitą etapą.

"Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" komandos treneris A.Čekanauskas po rungtynių sakė: Tris kėlinius vyko tikrai intensyvi kova, varžovai puikiai pataikė, gerai puolė, tačiau ketvirtajame kėlinyje įrodėme kad norime labiau laimėti. Labai džiaugiamės kad pavyko patekti į kitą etapą, ten stengsimės pasirodyti ne ką prasčiau.

"Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" : Mindaugas Mažeika (36tšk) Tomas Kmitas (18tšk., 8rez.perd)

Elektrėnų "Senoji versmė" : Rytis Vičkačka (21tšk) Marius Kaminskas (20tšk., 11atk.kam) Visvaldas Ašmena (18tšk)

Elektrėnų "Senoji versmė" atsilaikė prieš "Lituanica" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)SK "Mattas" rungtynių pabaigoje palaužė "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" komandą (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)"Robotukų Armija" susitikimo eigoje pranoko "Rokų Keramiką - Kroviniupervezimas.lt" (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)"Elektrėnų senoji versmė" nušlavė "VU KHF" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" nė iš tolo neprilygo "BC Grizliams" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" be didesnio vargo nukovė "Lokius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:02 val.)Po permainingos kovos "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Robotukų armija" (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:21 val.)Elektrėnų senoji versmė paskutinę sekundę palaužė Compensą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:28 val.)Rokų "Keramika &Kroviniųpervežimas.lt" turėjo vargo su "Compensa" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:41 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt palaužė BC Ambi (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:53 val.)