TROBA vs SK MATTAS (104:101)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Triobet po pratęsimo palaužė SK Mattas ekipą

2012 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 23:17 val., peržiūros: 3149

2012 gruodžio 3 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje, C lygos rungtynėse susitiko Triobet (šeimininkai) ir SK Mattas (svečiai). Pirmąjame kėlinyje SK Mattas komanda nutolo, tačiau jau antrąjame Triobet priartėjo ir net sugebėjo jau pirmauti po dviejų ketvirčių. Trečiąjame vėl svečiai sugebėjo įgyti kiek solidesnę persvarą, o ketvirtąjame vėl žaidimą išlygino Triobet ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratesime jau stipresni buvo Triobet ir iškovojo pergalę rezultatu – 104:101. Triobet tai buvo ketvirtoji pergalė per penkis susitikimus, o SK Mattas ekipai antrasis pralaimėjimas taip pat per penkis susitikimus.
Rungtynės prasidėjo Triobet dvitaškiu, į ką lygiai taip pat atsakė Matto ekipa. Septynis taškus pelnė svečiai, taip pat atsakė ir šeimininkai – 9:9. Atkarpą 7:2 laimėjo SK Mattas ir susikrovė kiek didesnę persvarą. Dar keturis taškus surinko svečiai, dviem atsakė šeimininkai ir jie jau atsilikinėja – 13:20. Po keturis taškus pelnė komandos. Iki ketvirčio pabaigos svečiai dar pelnė šešis taškus, o šeimininkai keturis ir po pirmo ketvirčio – 21:30.
Antrasis kėlinys prasidėjo SK Matto spurtu 6:2 ir skirtumas išaugo iki 23:36. Akarpą 5:4 laimėjo Triobet ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų. Dar viena sėkminga Triobet atkarpa, šį kartą 8:2 ir skirtumas tapo vos šeši taškai – 36:42. Du taškus pelnė svečiai, o šeimininkai pelnė devynis ir po dviejų kėlinių – 45:44.
Trečias kėlinys prasidėjo penkiais iš eilės SK Matto taškais, į kuriuos dviem atsakė Triobet. Atkarpą 6:4 laimėjo šeimininkai ir rezultatas tapo lygus – 53:53.Per kitas dvi minutes komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir rezultatas tapo – 61:62. Kėlinio pabaigą 12:6 laimėjo svečiai ir po trijų kėlinių – 67:74.
Ketvirtą kėlinį keturiais taškai paeiliui pradėjo svečiai ir vėl padidino skirtumą iki dviženklio. Toliau vyko rezultatyvus žaidimas ir skirtumas beveik nepakito – 72:84. Per dar vieną minutę Triobet sumažino atsilikimą iki dešimties. Atkarpą 7:1 laimėjo šeimininkai ir skirtumas tapo vos keturi taškai- 83:87. Po šešis taškus pelnė komandos ir skirtumas išliko keturi taškai, tačiau gale Triobet perėmė kelis ypač svarbius kamuolius ir gale dar turėjo šansą net ir išsigelbėt, tačiau viskas nusikėlė į pratęsimą -89:89.
Pratęsimą jau geriau pradėjo Triobet ir jų persvara vis svyravo tarp vieno ir trijų taškų. Triobet gelbėjo netaiklus svečių baudos metimai, tačiau prasidėjus paskutinei minutei svečiai išsiveržė į priekį – 97:98. Staigiai keturis taškus pelnė Triobet ir susikrovė trijų taškų persvarą, tačiau jau kitoje atakoje tą rezultatą vėl išlygino svečiai ir likus dvylikai sekundžių Triobet turėjo savo rankose ataką. Povilas Mickūnas išprovokavo pražangą, pataikė vieną baudą iš dviejų, tačiau čia pat kamuolį perėmė Triobet ir pelnė dar du taškus, palikdami svečiams vos sekundę. Po minutės pertraukėlės desperatiškas tritaškis nepataikė net į lanką ir įspūdingą pergalę šventė Triobet rezultatu – 104:101.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė – į varžybas biski kai kas vėlavo šiandien. Noras aišku atpirko viską. Varžovai tikrai gerai atrodė, bet noru šiandien laimėjom.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Danius Jasiulionis (35, 26 naud. bal.), Povilas Mickūnas (28, 7 rez. perd., 10 per. kam., 7 ispr. pr., 32 naud. bal.), Žygimantas Žitkus (25, 30 naud. bal.) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Mindaugas Drėzas (37, 7 ispr. pr., 38 naud. bal.), Eimantas Daunora (17, 11 rez. perd.), Edvardas Jašinskas (17, 11 atk. kam., 24 naud. bal.), Domas Juknevičius (16, 10 atk. kam.), Mindaugas Reutas (10) taškų.

"Triobet" po dramatiškos kovos palaužė "Bc Straight" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 00:11 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ palaužė SK „Mattas“ ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 01:43 val.)Neįtikėtinoje rungtynių pabaigoje Troba po pratęsimo palaužė Birštono SC Olimpą (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 22:32 val.)"Kauno kolegija" po atkaklios antros rungtynių pusės palaužė SK "Mattas" krepšininkus (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:27 val.)SK Mattas palaužė Kėdainius (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:02 val.)"SK Mattas" palaužė "Dice" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 03:36 val.)"Lokiai" nepasipriešino "SK Mattas" ekipai (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"Triobet" ir toliau lieka neparklupdyta (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 21:31 val.)" SK Neveronys" nesunkiai nugalėjo "SK Mattas" ekipą (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:11 val.)BC "Grizliai" geriau sužaidę antrąją rungtynių dalį nugalėjo SK "Mattas" ekipą. (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 23:34 val.)