ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs NEBAJERIS (85:64)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 15 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Rokuose į duobę trečiajame kėlinyje įkritęs ''Nebajeris'' neišsikapanojo

2013 sausio 15 d., Antradienis, 23:41 val., peržiūros: 2200

Šiandien, sausio 15d. KKL ''C'' lygos ''Iššūkio'' taurės rungtynėse susitiko šeimininkai '' Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt '' ir '' Nebajerio'' ekipa. Visų rungtynių metu rezultatas buvo permainingas. Po pirmų dviejų kėlinių ''Nebajerio'' ekipa buvo priekyje aštuoniais taškais. Nors šeimininkai trečiajame kėlinyje liko šešiese, tai nesutrukdė jiems iškovoti pergalės. Rungtynes laimėjo šeimininkų ekipa rezultatu 85-64.

Pirmoje pirmo kėlinio pusėje komandos žengė lygiai (6-6). Kėlinio viduryje M.Krūvelio ir A.Zaso dueto vedama ''Nebajerio'' ekipa šiek tiek truktelėjo į priekį (8 – 15). Paskutinę pirmojo kėlinio minutę svečių ekipa buvo priekyje septyniais taškais (10-17). Per anksti pertraukos pradėjo laukti svečių ekipa, to pasekoje per paskutinę minutę šeimininkai ''įsūdė'' tris tritaškius ir persvėrė savo naudai 19-17.

Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje nei viena komanda nesugebėjo atitrūkti. Kėlinio viduryje svečiai turėjo šiek tiek didesnę persvarą, skirtumas tarp komandų buvo šeši taškai. Kėlinio pabaigoje, rezultatas buvo apylygis, priekyje dviem taškais buvo svečiai (34-36). Dvi paskutines atakas taikliais tritaškiais užbaigė P.Butkevičius ir svečiai buvo priekyje aštuoniais taškais 34-42.

Trečiajame ketvirtyje ''Nebajerio'' ekipos žaidimas kardinaliai pasikeitė. Nesisekė užpult, gynyboje taip pat buvo nemažai spragų. Šeimininkai sužaidė atkarpą 10-2. Rezultatas tapo lygus (44-44). Tuomet sekė dar viena sėkminga šeimininkų atkarpa 9-0. Likusius savo šešis trečiojo kėlinio taškus svečiai pelnė nuo baudos metimų linijos. Po trečiojo kėlinio priekyje jau buvo ''Rokų keramika'' 59-50.

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai nebesurado priešnuodžių prieš šeimininkų atakas. Skirtumas tarp komandų ir toliau didejo. Jau kėlinio viduryje ekipas skyrė nemaža dvidešimties taškų praraja. Šeimininkai išlaikė toki žaidimo tempą iki susitikimo pabaigos. Rungtynes laimėjo ''Rokų keramika & krovinupervezimas.lt'' rezultatu 85-64.

Po susitikimo šeimininkų ekipos treneris A.Čiakanauskas sakė: '' Pirmoje rungtynių dalyje, varžovai fantastiškai pataikė tritaškius. Po ilgosios pertraukos šiek tiek persigalvojom gynybą, pradėjom agresyviau gintis. Varžovai to pasekoje, pradėjo mažiau pataikyt, turbūt prie to prisidėjo ir nuovargis. Ir taip pavyko iškovoti pergalę. Varžovų gera komanda, turi neblogus metikus, bet aukštą centrą, sunku žaist prieš tokia komandą, linkiu jiems sėkmės.''

''Nebajerio'' ekipos treneris M.Ežerskis : '' Sulūžom puolime, gal komanda pagalvojo, kad aštuoni taškai tai jau pergalė. Pataikėm keletą metimų, bet jie greit davijo . Savo žaidimą žaidėm tik du kėlinius. Varžovai yra nugalimi, tą parodėm per du kėlinius, bet va pabaiga tai ne kokia.''

'' Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt '' gretose išsiskyrė: K.Rainys ( 21 pts, 7 rez.perd. ), M.Mažeika ( 17 pts ), A.Čekanauskas ( 15 pts )

''Nebajerio'' ekipoje naudingiausi buvo: P.Butkevičius ( 19 pts ), A.Zasas ( 14 pts, 10 atk.kam ), M.Krūvelis ( 7 pts, 11 rez.perd )

Antrąjį etapą ''Nebajerio'' ekipa užbaigė pergale (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)''Nebajeris'' atsirevanšavo ''Lituanicos'' ekipai (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 21:16 val.)Geriau sužaidę antrają rungtynių pusę ''Rokų Keramika'' nugalėjo ''Lituanica'' ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:12 val.)"KK Persvara" ketvirtajame kėlinuke palaužė "Nebajeris" komandą (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 20:10 val.)"Robotukų Armija" antrajame kėlinyje nutolo ir parklupdė "Nebajerį" (2013 vasario 16 d., šeštadienis, 14:11 val.)"Veiverių Amberis" ketvirtame kėlinyje įveikė "Nebajerį" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 20:16 val.)"ASU" užtikrintai nugalėjo "Nebajeris" ekipą (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:35 val.)"Lituanica" aštunfinalio serijoje įveikė "Nebajerį" ir keliauja toliau (2013 kovo 27 d., trečiadienis, 22:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Nebajeris" nušlavė BC "Ambi" ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 14:11 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "Nebajeris" (2012 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:00 val.)