FORTO AMICUS-DIKTUM vs SPARTA (67:76)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 12 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

''Sparta'' įveikė ''Forto Amicus - Dictum'' ekipą

2013 vasario 13 d., Trečiadienis, 02:11 val., peržiūros: 1465

Šį antradienį (02.12), Kauno Milikonių vidurinės mokyklos sporto salėje , įvyko "C" lygos "Topsport" pirmenybių Didžiosios taurės "H" pogrupio rungtynės, kuriose susigrūmė šeimininkų statusą turėjusi "Sparta" bei "Forto Amicus – Dictum". Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę rezultatu 76:67 šventė "Sparta". "Forto Amicus – Dictum" galingai pradėjo susitikimą, tačiau po to šeimininkai atsigavo ir išlygino žaidimą, o antrajame kėlinyje ir persvėrė rezultatą , kurį išlaikę iki pat finalinės sirenos iškovojo pergalę. Tai buvo ketvirtoji "Sparta" pergalė po 5 žaistų mačų antrajame ture ir ji užima pirmąją vietą pogrupyje. Tuo tarpu, "Forto Amicus – Dictum" su 3 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais žengia 4-oje pozicijoje.

Pirmasis kėlinukas geriau prasidėjo svečiams , kurie po sužaistų trijų minučių pirmavo (3:9). Toliau žaidimas išsilygino , abi ekipos žaidė atkaklų , taškas į tašką žaidimą , tačiau sėkmingiau sužaidę šeštąją kėlinio minutę ''Forto Amicus – Dictum'' ekipa įgijo jau devynių taškų pranašumą (11:20). Kėlinio gale šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki septynių taškų (13:20) , bet spurtas 4:0 leido ''Forto Amicus – Dictum'' ekipai įgyti jau dviženklį vienuolikos taškų pranašumą. Rezultatu 13:24 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo ''Forto Amicus – Dictum'' ekipa.

Antrasis kėlinukas prasidėjo apylygiu komandų žaidimu , abi ekipos sėkmingai atakavo krepšį ir žaidė gražų krepšinį. Sužaidus keturias kėlinio minutes rezultatas buvo (22:31) ''Forto Amicus – Dictum'' naudai , bet staiga susikaupę ''Spartos'' vyrai surengė įspūdingą spurtą 9:0 ir išlygino rungtynių rezultatą (31:31). Kėlinio pabaigoje šeimininkai sukūrė dar vieną atkarpą 10:0 , po kurios ''Sparta'' jau įsiveržė į priekį dešimties taškų skirtumu , bet svečiai taip pat atsakė atkarpa 4:0 ir sumažino savo komandos atsilikimą iki šešių taškų. Rezultatas po kėlinio 41:35.

Po ilgosios pertraukos komandos greitai apsikeitė taikliais dvitaškiais (43:37). Trečiąją kėlinio minutę eilinį kartą šiose rungtynėse ''Spartos'' vyrai spurtavo 8:2 ir įgijo jau dvylikos taškų pranašumą (51:39). Antroji kėlinio dalis nesikeitė nuo pirmosios , šeimininkai diktavo savo sąlygas , o svečiai bandė vytis varžovus. Kėlinio gale aštuoni be atsako pelnyti šeimininkų taškai , padidino pranašumą jau iki septyniolikos taškų. Rezultatu 62:45 po trijų sužaistų ketvirčių įtikinamai pirmavo ''Sparta''.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo formalumas. Tiesa ''Forto Amicus – Dictum'' šeštąją kėlinio minutę buvo sumažinę atsilikimą iki septynių taškų, tačiau ramiau ir sėkmingiau sužaidę šeimininkai padidino pranašumą dviem taškais ir juos išlaikę iki finalines sirenos šventė gan sunkią pergalę rezultatu 76:67.

Po rungtynių ''Spartos'' ekipos treneris Šarūnas Sobolis teigė : ''Rungtynes pradėjom blankiai , varžovai žaidė užsidegę , o mes nepataikėm savo metimu. Kažkur tai antrojo kėlinio viduryje pradėjom žaisti savąjį žaidimą , kurio pasekoje jau susikrovėm šešių taškų pranašumą , kurį ne tik išlaikę , bet ir padidinę iškovojom pergalę''.

Po rungtynių ''Forto Amicus – Dictum'' komandos žaidėjai teigė , kad tiesiog prastai sužaista antroji rungtynių pusė , pakišo koją iškovoti pergalę.

''Sparta'' : Andrius Knezys (25 tšk.) , Giedrius Prabulis (16 tšk.) , Antanas Kilas (14 tšk. 11 atk.kam.) , Arūnas Šunskis (12 tšk. 10 atk.kam. 10 rez.perd. 5 per.kam. 5 išpr.praž.)

''Forto Amicus – Dictum'' : Tomas Garliauskas (31 tšk. 18 atk.kam. 6 išpr.praž. 48 nauding.bal.) , Vaidas Nemeikša (12 tšk.) , Robertas Mickevičius (10 tšk.)

''Sparta'' lengvai nugalėjo ''BC Studentai'' ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 02:49 val.)''Sparta'' lengvai susitvarkė su KK ''Persvara'' (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 13:33 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' nugalėjo ''Šernų'' ekipą (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 02:38 val.)''Sparta'' nesulaukė pasipriešinimo iš ''Šernų'' ekipos (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 02:37 val.)''Forto Amicus - Diktum'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 14:03 val.)''Forto Amicus - Diktum'' pergalingai pradėjo ketvifinalį (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 23:56 val.)Po atkaklios kovos ''Sparta'' ekipa nugalėjo negausiai susirinkusius ''Triobet'' krepšininkus (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:13 val.)Įspūdingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį ''Spartos'' vyrai šventė pergalę pries ''KK Persvaros'' ekipą (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 00:24 val.)"Sparta" nesugebėjo įveikti "Forto Amicus - Diktum" ekipos (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 01:41 val.)''Spartai'' nepavyko apginti namų sienų (2013 balandžio 02 d., antradienis, 23:53 val.)