ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ (90:73)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 19 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt įveikė Elektrėnų Senają Versmę

2013 kovo 19 d., Antradienis, 23:33 val., peržiūros: 1987

2013-03-19, C lygos pirmame aštuntfinalio mače, Rokų vidurinėje mokykloje susitiko Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt (šeimininkai) ir Elektrėnų Senoji Versmė (svečiai). Pirmąjame kėlinyje šeimininkai susikrovė devynių taškų persvarą, tačiau Elektrėnai antrąjame ją sumažino iki penkių. Trečiame kėlinyje skirtumas išaugo iki dviženklio, o ketvirtąjame jau jis dar labiau didėjo ir galutinis rungtynių rezultatas užtikrinta šeimininkų pergalė rezultatu – 90:73 (18:9, 20:24, 26:19, 26:21).

Rungtynės prasidėjo keturiais Rokų taškais, kai į juos svečiai atsakė vienu baudos metimu. Dar keturis pridėjo šeimininkai ir rezultatas – 8:1. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o tada dar keturis pridėjo Rokai ir rezultatas jau – 16:5. Tritaškį pataikė Visvaldas Ašmena, o dvitaškiu atsakė Rimantas Kaziura, o kėlinį vienu baudos metimu iš dviejų užbaigė Darius Bočkovas ir po pirmo kėlinio – 18:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo penkiais svečių taškais, kai dviem atsakė šeimininkai ir skirtumas sumažėjo iki šešių – 20:14. Atkarpą 6:2 laimėjo Rokų Keramika ir skirtumas vėl pasiekė dviženklę ribą – 26:16. Aštuonis taškus be atsako surinko Senoji Versmė ir skirtumas jau tik du taškai – 26:24. Po šešis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs – 32:30. Šešis taškus paeiliui surinko šeimininkai, o kėlinį tritaškiu užbaigė Rytis Vičkačka ir po dviejų kėlinių – 38:33.

Trečiasis kėlinys prasidėjo V.Ašmenos dvitaškiu, kai keturiais atsakė Rokai. Septynis taškus pelnė šeimininkai, o aštuoniais atsakė Elektrėnai ir skirtumas šeši taškai – 49:43. Penkis taškus pelnė Rokai, dviem atsakė svečiai ir rezultatas – 54:45. Dar aštuonis surinko Keramika, dviem atsakė Versmė ir skirtumas staigiai išaugo iki penkiolikos – 62:47. Po du taškus apsikeitė komandos, o tritaškiu kėlinį pabaigė Rytis Vičkačka ir po trijų kėlinių – 64:52.

Ketvirto kėlinio pradžia buvo kiek geresnė svečiams, kurie sumažino atsilikimą iki devynių – 68:59. Atkarpą 5:2 laimėjo Rokai ir vėl padidino atotrūkį iki dvylikos – 73:61. Atkarpą 11:2 laimėjo Krovinių Pervežimas ir skirtumas jau pašoko iki 21 taško – 84:63. Po šešis taškus apsikeitė komandos, o rungtynes keturiais taškais pabaigė Elektrėnų Versmė ir galutinis rungtynių rezultatas – 90:73.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Andrius Čekanauskas sakė – Sužaidėm gerai, kaip komanda, padėjom vienas kitam. Varžovams manau sutrukdė tas, kad labai nervinosi. Taip pat manau teisėjai šiandien leido labai kietą vyrišką žaidimą, galbūt net kiek per kietą, tačiau mums jis parankus ir manau tai dar labiau padėjo iškovoti pergalę. Šioje serijoje dar tikrai ne viskas baigta ir gali būti, kad prireiks ir trečiųjų rungtynių.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Tomas Kmitas (23, 32 naud. bal., 8 rez. perd.), Evaldas Jančauskas (20, 37 naud. bal., 16 atk. kam.), Mindaugas Kavaliauskas (14, 17 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė- Marius Kaminskas (28, 17 naud. bal.), Visvaldas Ašmena (16, 24 naud. bal., 7 rez. perd.), Rytis Vičkačka (15, 17 naud. bal., 6 rez. perd.) taškų.

"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Veiverių Amberį" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo įtikinamą pergalę (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:36 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt palaužė BC Ambi (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:53 val.)Po permainingos kovos "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Robotukų armija" (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:21 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" antrą kartą įveikė "Compensą" ir pateko į pusfinalį (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ iškovojo sunkią pergalę namuose (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:23 val.)Rokų "Keramika &Kroviniųpervežimas.lt" turėjo vargo su "Compensa" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:41 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo triuškinančią pergalę namų aikštėje (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" nepasigailėjo keturiese likusių "Partizanų" krepšininkų (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:51 val.)Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt neprilygo SK Mattas komandai ir iškrito iš tolimesnių kovų (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 14:42 val.)