KMAIK & BREVITRA vs SK MATTAS (60:37)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 23 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija, Liepų g. 1, Girionys, Kauno raj., LT-53101

Nerezultatyviose rungtynėse "KMAIK & Brevitra" sutriuškino SK" Mattas" ekipą

2013 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 00:20 val., peržiūros: 2045

Trečiadienį, sausio 23 dieną, KMAIK sporto salėje įvyko "C" lygos pirmenybių antro etapo rungtynės, kuriose susitiko "KMAIK & Brevitra" ( šeimininkai) ir SK"Mattas" (svečia). Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau šeimininkai įgiję dviženkį pranašumą per antrą kėlinuką, jį išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir triuškinančią pergalę šventė "KMAIK & Brevitra" ekipa, rezultatu – 60:37.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, atitrūkę nuo varžovų 5:0, tačiau SK"Mattas" ataka po atakos sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 5:6).Šeimininkams jau sekančią ataką pavyko susigrąžinti lyderio vaidmenį, bet kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė svečiai, kurie laimėjo atkarpą 4:0 ir įgijo 3 taškų pranašumą. Rezultatas – 7:10.

Antrasis kėlinukas prasidėjo "KMAIK & Brevitra" spurtu 14:0 ( 21:10). Svečiams tik 6 minutę pavyko pelnyti pirmuosius taškus ( 21:12). Šeimininkai ir toliau sunkiai buvo stabdomi po krepšiu ir pranšumas išaugo iki 14 taškų, bet likus žaisti 1 minutę SK"Mattas" ekipai greitomis atakomis pavyko apmažinti skirtumą iki 10 taškų. Rezultatas – 26:16.

Po ilgosios pertraukos A.Dervinskio du greiti tolimi metimai perpus sumažino skirtumą ( 26:22). Po minutės pertraukėlės "KMAIK & Brevitra" ekipa atsigavo po šalto dušo ir sugebėjo laimėti spurto atkarpą 10:0 ir atstatė turėtą dviženklį pranašumą (36:22). Per likusias dvi minutes svečiams pavyko sumažinti deficitą tik vienu tašku. Rezultatas – 39:26.

Paskutiniame ketvirtyje ir toliau šeimininkai sunkiai buvo sustabdomi ir su kiekviena minute pranašumas augo ( 49:28). Po dviejų galingų D.Juknevičiaus dėjimų skirtumas apmažėjo iki 17 taškų ( 49:32), tačiau šeimininkai greitai atstatė dviženklį pranašumą ( 55:32). Per likusias tris minutes tarp ekipų rezultatas nepakito ir triuškinančią pergalę šventė "KMAIK & Brevitra" ekipa, rezultatu – 60:37.

Po laimėtų rungtynių "KMAIK & Brevitra" ekipos treneris, P.Vyšniauskas, teigė: "Šiandien pademonstravo geresnią gynybą ir buvome greitesni, tačiau puolimas mūsų buvo banguotas. Manau, šie faktoriai lėmė mūsų pergalę."

"KMAIK & Brevitra": D.Dragūnas ( 16 tšk., 8 išpr.praž.), G.Krisčiūnas ( 13 tšk.,), E.Gurklys ( 12 tšk., 12 atk.kam., 6 rez.perd., 5 per.kam.)

SK"Mattas": M. Drėza ( 8 tšk.), A.Dervinskas ir E.Jačinskas pridėjo po 6 taškus.

"KMAIK & Bretvitra" ekipa sutriuškino "Kaišiadorius" (2013 sausio 29 d., antradienis, 23:29 val.)KMAIK & Brevitra sudaužė KK Persvara - 2 ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:20 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ palaužė SK „Mattas“ ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 01:43 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo sunkią pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)"Kauno liberalai" garbingai pasipriešino "KMAIK & Brevitra" ekipai (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Lokiai" nepasipriešino "SK Mattas" ekipai (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)SK "Mattas" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitros" ekipai (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 00:55 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:17 val.)"KMAIK & Brevitra" nesulaukė rimto pasipriešinimo iš "VU KHF" (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 22:38 val.)Triobet po pratęsimo palaužė SK Mattas ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:17 val.)