VU KHF vs ROBOTUKŲ ARMIJA (57:63)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

''Robotokų Armija'' nugalėjo ''Vu KHF'' ekipą ir keliauja į ketvirtfinalį

2013 balandžio 03 d., Trečiadienis, 19:55 val., peržiūros: 1663

Balandžio 3 dieną, 17.30 val., Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje, įvyko "C" ''Išsukio'' taurės trečiosios aštuntfinalio rungtynės tarp "Vu KHF" (šeimininkai) ir "Robotukų Armija" (svečiai). Buvo žaidžiamos lemiamos – trečiosios aštunfinalio rungtynės tarp šių komandų (primename, jog kovoje iki 2 pergalių rezultatas buvo lygus 1:1). Pirmasis ketvirtis sėkmingesnis buvo 'Vu KHF'' ekipai 20:17. Antrąjį kėlinį ''Robotokų Armija'' sugebėjo laimėti (5:15) ir taip įsiveržti į priekį 25:32. Po ilgosios pertraukos ''Vu KHF'' susikaupė ir per trečiąjį kėlinuką sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 44:44. Ketvirtąjį kėlinio gale sėkmingiau ir užtikrinčiau sužaidę ''Robotukų Armijos'' vyrai iškovojo pergalę rezultatu 57:63 ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipu atkakliu žaidimu, sužaidus tris minutes rezultatu (7:5) priekyje buvo ''Vu KHF'' ir tada šeimininkai surengė spurtą 5:0, po kurio pranašumas išaugo jau iki 7 taškų persvaros (12:5). Likusią kėlinio dalį ''Robotokų Armija'' šiek tiek sugebėjo atsitiesti ir sumažinti atsilikimą iki 3 taškų. Rezultatu 20:17 po pirmųjų dešimties minučių pirmavo ''Vu KHF''.

Antrasis kėlinys prasidėjo ''Robotokų Armijos'' spurtu 10:0, po kurio svečiai rezultatą persvėrė savo naudai ir padidino pranašumą iki 7 taškų ribos (20:27) daugiausiai prie to prisidėjo 8 taškus pelnęs K.Meiliūnas. Toliau ekipos žaidė lygiai ir po antrojo kėlinio rezultatu 25:32 priekyje jau buvo ''Robotokų Armija''.

Po ilgosios pertraukos susikaupę ''Vu KHF'' ekipos žaidėjai surengė atkarpą 9:0, po kurios persvėrė rezultatą ir padidino jį 2 taškais (34:32). Sužaidus septynias minutes kėlinyje rezultatas buvo lygus (42:42). Likus žaisti vieną minutę kėlinyje ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis. Rezultatas po kėlinio 44:44.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų kovingų žaidimu ir sužaidus pusę kėlinio ''Vu KHF'' turėjo įgiją minimalų pranašumą (55:54), tačiau K.Meiliūno vedama ''Robotokų Armija'' sužaidė įspūdingą atkarpą 9:3, po kurios svečiai įgijo 6 taškų skirtumą. ''Vu KHF'' dar bandė gelbėtis, bet tiksliai rungtyniavę tiek gynyboje, tiek puolime ''Robotokų Armijos'' žaidėjai iškovojo sunkią pergalę, bei kelialapį į ketvirtfinalį. Rezultatas po rungtynių 57:63.

Po rungtynių ''Robotokų Armijos'' ekipos žaidėjas N.Kundrotas teigė : ''Sunkiai sekėsi žaisti, galvojom, kad lengviau seksis, bet buvo kaip buvo, svarbiausia iškovojom pergalę. Varžovai neblogi, gali mesti iš toli, gali neblogai gyntis, bet šiandien mes tiesiog buvom stipresni''.

''Vu KHF'' : L.Jakštas (25 tšk. 10 atk.kam.) , V.Bulkevičius (13 tšk.) , L.Andriulis (12 tšk.)

''Robotokų Armija'' : K.Meiliūnas (31 tšk. 7 rez.perd. 3 per.kam. 8 išpr.praž.) , G.Šuklevičius (17 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) , I.Kaminskas (11 tšk. 13 atk.kam. 10 išpr.praž. trigubas dublis).

''Remza & Irmco'' nugalėjo negausiai susirinkusius ''Vu Khf'' krepšininkus (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:36 val.)"Robotukų Armija" nugalėjo varžovus ir pateko į pusfinalį (2013 balandžio 16 d., antradienis, 22:49 val.)Vyčio Bulkevičiaus vedini ''VU KHF'' pergalingai pradėjo aštunfinalį (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:02 val.)''VU KHF'' įveikė ''Kauno Liberalus'' (2012 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 23:39 val.)"Robotukų Armija" keliauja į C lygos "Iššūkio" taurės finalą (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 00:34 val.)"Robotukų Armija" laimėjo jau slystančias iš rankų rungtynes (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 19:52 val.)"Robotukų armija" antroje rungtynių pusėje įveikė "Partizanus" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)Robotukų Armija susitvarkė su Veiverių Amberiu (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:56 val.)"Robotukų Armija" nusileido "Grizliams" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Robotukų Armija" antrajame kėlinyje nutolo ir parklupdė "Nebajerį" (2013 vasario 16 d., šeštadienis, 14:11 val.)