KK PERSVARA - 2 vs VU KHF (38:57)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

"VU KHF" penketukas palaužė KK " Persvarą-2"

2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 00:31 val., peržiūros: 1671

Trečiadienį, lapkričio 21 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose KK" Persvara-2" (šeimininkai) ir "VU KHF" ( svečiai). Pirmajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau nuo atro kėlinuko "VU KHF" pradėjo po truputį dominuoti aikštelėje ir šventė nesunkią pergalę rezultatu – 38:57.

Pirmajam kėlinukui prasidėjus komandos žaidė taškas į tašką ( 8:8). Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes "VU KHF" ekipa sugebėjo įgyti dviejų taškų pranašumą ir išsaugoti iki kėlinuko pabaigos. Rezultatas po pirmo ketvirčio – 10:12.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai perėmė lyderio vaidmenį ( 14:12), bet svečiai laimėjo atkarpą 13:2 ir įgijo 9 taškų pranašumą. Per likusias minutes komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir tarp varžovų išliko devynių taškų skirtumas. Rezultatas – 18:27.

Trečiam kėlinukui prasidėjus šeimininkai tolimu metimu sumažino skirtumą iki 6 taškų, bet "VU KHF" penketukas spurtavo 7:0 ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 21:34). Šeimininkai sugebėjo keliomis greitomis atakomis atžaisti 4 taškus, bet paskutinėmis sekundėmis taiklus svečių tolimas metimas atstatė 12 taškų pranašumą. Rezultatas - 25:37.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus KK" Persvara-2" spurtavo ir skirtumą sumažino iki 7 taškų ( 34:41), tačiau svečiai tolimais metimais vėl atstatė dviženklį pranašumą ( 36:49), o kėlinukui besibaigiant laimėjo atkarpą 8:0 ir komandos skyrė 19 taškų. Galutinis rezultatas – 38:57.

Po laimėtų rungtynių "VU KHF" komandos treneris, L.Jakštas, kalbėjo:" Šiandien buvo sunkios rungtynės, tik penkiese susirinkome. Manau, laimėjome, nes žaidėme komandinį žaidimą ir laimėjome lentą."

Po pralaimėtų rungtynių KK" Persvaros-2" ekipos treneris, M.Marčenkovas teigė:" Nugalėjo stipresni."

KK" Persvara-2" : E.Bartusevičius ( 16tšk.), P.Vaičius ( 15tšk.), M.Mačiūnas ( 4tšk.)

"VU KHF": L.Jakštas ( 26tšk., 13 atk.kam.), M.Baranauskas ( 13 tšk., 11 atk.kam.), M.Lukauskas ( 9 tšk.m 5 rez.perd., 5 per.kam.).

"VU KHF" rungtynių pabaigoje palaužė "Lisotą Team" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 16:00 val.)BC"Straight" nesunkiai nugalėjo KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)"Komanda X" įveikė KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Partizanai" nepasigailėjo KK "Persvaros -2" ekipos (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 23:35 val.)KMAIK & Brevitra sudaužė KK Persvara - 2 ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 20:20 val.)"Baldai jums" nesunkiai įveikė KK"Persvara-2" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 14:31 val.)"Košmaras" po permainingos kovos palaužė "VU KHF" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)"VU KHF" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Kauno švogeriai" be didesnio vargo sutriuškino KK"Persvarą-2" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:16 val.)Tik po atkaklios kovos "VU KHF" palaužė "Krepšininkas.net" ekipą (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)