KAUNO NTI-PN vs KULAUTUVA (62:59)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ dramatiškai susiklosčiusiose rungtynėse palaužė „Kulautuvos“ ekipą

2012 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 20:55 val., peržiūros: 2589

Ketvirtadienį (11.08), Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ rungtynės, kuriose susitiko „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Kulautuva“ (svečiai). Visas rungtynes vyko kieta ir atkakli kova ir nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo „Kauno NTI-PN“ komandos krepšininkai, rungtynių pabaigoje „Kulautuvos“ ekipos žaidėjai sugebėjo išsiveržti į priekį, tačiau klaidos ir netaiklūs metimai neleido svečiams iškovoti pergalės. Pergalę po dramatiškos kovos iškovojo „Kauno NTI-PN“ komanda nugalėdama varžovus rezultatu 62:59.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų apsikeitimu rezultatyviomis atakomis, o sužaidus 5 minutes pirmajame ketvirtyje rezultatas buvo lygus 6:6. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 2 min. 30 sek., po taiklaus Šarūno Mačiulio dvitaškio „Kulautuvos“ ekipa buvo įgijusi 4 taškų pranašumą (8:12), tačiau „Kauno NTI – PN“ ekipos žaidėjai nenuleido rankų ir ne tik sumažino atsilikimą, bet po pirmojo kėlinio buvo įgijusi 3 taškų pranašumą (15:12).

Įsibėgėję aikštelės šeimininkai neketino sustoti ir antrajame kėlinyje, po laimėtos 5 minučių atkarpos rezultatu 7:0, įgijo jau 10 taškų pranašumą (22:12). Į šį šeimininkų komandos spurtą sureagavo ir „Kulautuvos“ ekipa bei po penkių iš eilės Nerijaus Gursko taškų skirtumas ištirpo iki 5 taškų (22:17). Antroje ketvirčio pusėje komandos apskeitė taikliais metimais, o po dviejų kėlinių rezultatu 31:23 pirmavo „Kauno NTI – PN“ ekipa.

Trečiąjį ketvirtį ir vėl geriau pradėjo „Kauno NTI – PN“ komandos krepšininkai bei įpusėjus ketvirčiui skirtumas buvo šoktelėjęs iki 13 taškų (38:25). „Kulautuvos“ ekipos žaidėjai nei neketino pasiduoti ir kantriai gindamiesi bei taikliai atakuodami krepšį ėmė mažinti savo atsilikimą ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinuką „Kauno NTI-PN“ komandos pranašumas ištirpo iki taško (48:47).

Ketvirtajame kėlinyje užvirė dar kietesnė ir atkaklesnė kova, o įpusėjus ketvirčiui, po labai ilgos pertraukos, į priekį išsiveržė „Kulautuvos“ ekipa (54:56). Likus žaisti 2 minutes šiose rungtynėse 1 taško pranašumą vis dar turėjo „Kulautuvos“ ekipa (56:57). Dramatiškai susiklostė pati rungtynių pabaiga, kai „Kauno NTI-PN“ turėjo 1 taško pranašumą (60:59), po netaiklaus šeimininikų komandos metimo kamuolį gynyboje atsikovojo „Kulautuvos“ ekipa ir likus žaisti 5 sekundes, skubėdamas į greitą ataką, aikštės viduryje „žingsnių“ taisyklę pažeidė vienas „Kulautuvos“ ekipos lyderių Arnas Latvelis. Svečiai likus žaisti 1 sekundę sugebėjo prasižengti prieš šeimininkų komandos narį Eduardą Mačiulį, tačiau šis sumetė abu baudos metimus ir padidino „Kauno NTI – PN“ pranašumą iki 3 taškų (62:59). Paskutinysis „Kulautuvos“ ekipos nario Nerijaus Gursko tolimas metimas nepasiekė tikslo ir „Kauno NTI – PN“ iškovojo pergalę rezultatu 62:59.

„Kauno NTI-PN“: Pijus Imbrasas (23 tšk., 11 atk. kam., 27 naud. bal.), Eduardas Mačiulis (16 tšk., 6 kld.), Rokas Imbrasas (11 tšk., 20 atk. kam., 23 naud. bal.).

„Kulautuva“: Nerijus Gurskas (22 tšk., 8 atk. kam., 7 perimt. kam., 22 naud. bal.), Arnas Latvelis (21 tšk., 8 kld.), Šarūnas Mačiulis (10 tšk., 6 atk. kam.).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

RBD2012 lapkričio 08 d., 22:17 val.

Iš kur pas Darių Slavėną 10 pramestų dvitaškių? Ir truputį rezultatyvus perdavimai nesužiūrėti.

SK „Neveronys“ namuose sutriuškino „Kulautuvos“ ekipą (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 21:56 val.)Kauno "NTI - PN" nutraukė pralaimėjimų seriją (2013 sausio 17 d., ketvirtadienis, 21:29 val.)Kauno "NTI - PN" iškovojo sensacingą pergalę (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Kauno "NTI - PN" iškovojo pergalę po sunkios kovos (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)"Kauno NTI-PN" nesunkiai įveikė KK"Persvaros" penketuką (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 22:05 val.)"Lituanica" po sunkios kovos antrą kartą palaužė "Kulautuvą" ir perkopė ketvirtfinalio barjerą (2013 balandžio 07 d., sekmadienis, 22:31 val.)"Compensa" antroje rungtynių pusėje įveikė "Kulautuvą" (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 00:09 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergale džiaugėsi LSU - Verslas Verslui komanda (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 23:31 val.)"Kauno NTI-PN" nepaliko jokių vilčių "BC Ambi" ekipai (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)''Dice'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Kulautuvos'' ekipą (2013 sausio 26 d., šeštadienis, 21:57 val.)