KK MAYBE vs KULAUTUVA (54:65)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

"Kulautuva" įrodė savo pranašumą prieš "KK Maybe" ekipą

2013 kovo 06 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 1539

Trečiadienį (kovo 6d.) Ąžuolo katalikiškos mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp "KK Maybe" (šeimininkai) ir "Kulautuva" (svečiai). Visų rungtynių metu laikę saugią persvarą "Kulautuva" įveikė savo varžovus, nors pastarųjų varžovams dar buvo pavykę priartėti po puikaus trečiojo kėlinio, visgi to nepakako ir svečiai išsivežė pergalę (54:65).

Pirmasis kėlinys prasidėjo dvejais "Kulautuvos" taškais, nors netrukus šeimininkai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Taip lygybė laikėsi viso kėlinio metu, nors komandos puolė vangiai, tai darė jos abi, buvo atlikta nemažai metimų, bet dauguma nepasiekdavo tikslo. Visgi truputi tiksliau rungtynių pabaigą sužaidę svečiai pirmavo dvejais taškais (15:17).

Antrasis kėlinys tapo įššūkiu "KK Maybe" komandai, kadangi svečiai ėmė žaisti tiksliau, greičiau, daug dalinosi kamuoliu ir gerai žaidė gindamiesi. Šeimininkai ieškojo būdų, kaip sustabdyti įsibėgėjusius priešininkus, bet bergždžiai. Vien kėlinio pradžia svečių ekipa pradėjo (2:9), o po to dar (3:7). Intriga po truputi blėso, ir komandos išėjo ilsėtis esant (26:38).

Sugrįžę po tam tikrų apsvarstymų žaidėjai ėmė kibti į kovą. Paradoksas, bet dabar komandos lyg susikeitė vietomis ir pradėjo "KK Maybe" spausti savo varžovus, kurie neleistinai klydo. Pastarieji bandė sukontroliuoti prarastą žaidimo kontrolę, bet jiems nesisekė, tuo tarpu šeimininkai niekur nesitraukė ir toliau žaidė sėkmingai. "Kulautuva" sukrapštė vos 9 taškus per kėlinį, o " KK Maybe" sumetė 18, po kėlinio (44:47).

Taigi intriga grįžo ir dabar retas kuris galėjo tiksliai nuspėti kas atstiks. Visgi po kelių pirmųjų kėlinio minučių pasidarė viskas papraščiau, "Kulautuva" spurtavo (3:10) ir intrigo lyg išblėso. Vėliau komandos mesdavo taškus, o į juos atsakydavo priešininkai ,tačiau svečiai palaikė saugų pranašumą ir laimėjo rungtynes (54:65).

Po rungtynių "Kulautuvos" treneris kalbėjo :

Šiandien buvom stipresni, tą ir įrodėmę aikštėje. Žinojom, kad varžovas kibiai ginasi, bet tam buvom nusiteikę, tad pavyko laimėti.

"KK Maybe" : Antanas Silvestravičius (10), Tomas Pekarskas (10), Remigijus Babenskas (10)

"Kulautuva" : Liudas Čekavičius (30), Kęstutis Urbaitis (16), Šarūnas Urbaitis (14)

"Kulautuva" įrodė savo pranašumą prieš "Košmarą" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 00:09 val.)"Kolpingo kolegija" ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš "Maybe" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 22:33 val.)"Kulautuva" šešetukas įveikė "Kauno technikos kolegijos" ekipą (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 20:48 val.)"Compensa" nubloškė KK "Maybe ekipą" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:53 val.)Ketvirtame kėlinyje "Kulautuva" įveikė "Košmarą" (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:29 val.)''Kulautuva'' įveikė KK ''Maybe'' ekipą (2013 kovo 05 d., antradienis, 01:17 val.)"Lituanica" ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš "Kulautuvą" (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)"Kulautuva" nesunkiai įveikė "Ambi" komandą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes turėję vytis savo varžovus KK "Maybe" sugebėjo palaužti "Krepšininkas.net" ekipą (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 20:47 val.)KK "Persvara" atlaikė spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 20:21 val.)