Žiežmarių gimnazija vs Birštono gimnazija (60:75)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 balandžio 10 d., Antradienis, 15:00 val. @ Žiežmarių gimnazija, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj., LT-56235

Birštono gimnazija antrą kartą įveikė Žiežmarių gimnaziją

2012 balandžio 10 d., Antradienis, 19:12 val., peržiūros: 2115

Antradienio popietę KKL "Basketnews.lt Lietuvos" taurėje Žiežmarių gimnazistai siekė atsirevanšuoti Birštono gimnazijai už pralaimėjimą svečiuose. Nors po pirmųjų dešimties žaidimo minučių komandas skyrė tik vienas taškas, o prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo aštuonių taškų pranašumą (32:40), Žiežmarių gimnazijai reabilituotis nepavyko. Nors šeimininkai šiame susitikime atrodė gerokai pasitempę nei pirmojoje komandų akistatoje, tačiau tai šeimininkų neišgelbėjo nuo pralaimėjimo (60:75).

Nors susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie atitrūko (4:7), tačiau pranašumas Birštono gimnazistų pusėje laikėsi neilgai. Puikaus Deivydo Čepurnos ir dar puikesnio Edvino Maslausko pasirodymo dėka Žiežmarių gimnazistai persvėrė rezultatą savo naudai (21:11). Vis tik, džiugios nuotaikos šeimininkų pusėje buvo neilgai. Kėliniui baigiantis Kęstutis Juškevičius iniciavo savo ekipos spurtą 0:11 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių Birštono gimnazija priekyje (21:22).

Antrojo kėlinio metu aikštėje vyko apylygis žaidimas. Vis tik, svečiai savo pranašumą sugebėjo padidinti iki keturių taškų (27:31). Čia pat Žiežmarių gimnazija pelnė keturis taškus iš eilės ir išlygino rungtynių rezultatą (31:31). Osvaldas Brazdžionis realizavo dvi baudas, o Edgaras Blažys atsakė tik viena taiklia bauda iš dviejų (32:33). Kėlinio pabaigą ir vėl tiksliau sužaidė svečiai, kurie pelnė 7-is taškus be atsako ir prieš ilgąją pertrauką turėjo aštuonių taškų persvarą (32:40).

Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau rungtyniavo panašiu ritmu, o skirtumas ir toliau laikėsi panašus (41:47). Svečiai sugebėjo laimėti trumpą atkarpą "sausu" rezultatu ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki dviženklio (41:53). Mantas Bielskis pelnė du taškus, bet Tadas Miliūnas į tai atsakė keturiais (43:57). Edgaras Blažys taip pat papildė savo ekipos taškų kraitį taikliu dvitaškiu, bet Tadas Miliūnas atsakė tuo pačiu (45:59).

Lemiamo ketvirčio metu Birštono gimnazija dar kartą truktelėjo priekin ir po spurto 2:8 jų persvara jau buvo 20 taškų (47:67). Paskutinės kėlinio minutės buvo tik formalumas. Į keturis Manto Bielskio taškus svečiai atsakė tui pačiu (51:71). Vis tik, Žiežmarių gimnazistai nenuleido rankų ir kovojo jei ne dėl pergalės, tai bent dėl garbės. Šeimininkų spurtas 8:2 sumažino jų deficitą iki 14-os taškų (59:73). Rungtynėms baigiantis Tadas Miliūnas sumetė dvi baudas, o Mantas Gulbickas atsakė viena bauda iš dviejų ir Birštono gimnazija šventė pergalę rezultatu (60:75).

Po rungtynių Birštono gimnazijos treneris Vidas Kapačinskas kalbėjo: "Reikėjo žaidėjams per Velykas valgyti mažiau kietų kiaušinių, tai būtume sužaidę geriau (juokiasi). Matomai vyrai persivalgė kiaušinių, dėl to gavosi tokia sunki pergalė. Varžovai sužaidė gerai, taip pat gerai sužaidė jų lyderis Mantas Bielskis".

Žiežmarių gimnazijos gretose išsiskyrė: Edvinas Maslauskas 23 taškai, Mantas Bielskis 22 taškai, Edgaras Blažys (10 atk. kam, 4 perimti kam) ir Deivydas Čepurna (7 atk. kam) po 7 taškus

Birštono gimnaziją į pergalę vedė: Osvaldas Brazdžionis 28 taškai (10 atk. kam, 5 rez. perd, 4 perimti kam), Tadas Miliūnas 24 taškai (10 atk. kam), Kęstutis Juškevičius 15 taškų (16 atk. kam, 4 blokai)

Druskininkų "Ryto" gimnazija nepasigailėjo Žiežmarių gimnazistų (2012 kovo 27 d., antradienis, 22:26 val.)Birštono gimnaziją antrą kartą turėjo pripažinti Kaišiadorių rajono "A. Brazausko" gimnazistų pranašumą (2012 balandžio 24 d., antradienis, 18:28 val.)Kaišiadorių rajono "Algirdo Brazausko" gimnazija nepasigailėjo "Žiežmarių" gimnazijos (2012 kovo 20 d., antradienis, 18:00 val.)Vedama Osvaldo Brazdžionio "Birštono gimnazija" sutriuškino svečius iš Žiežmarių (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 17:57 val.)Birštono gimnazija pateko į "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės finalą (2012 gegužės 21 d., pirmadienis, 14:36 val.)Osvaldas Brazdžionis vedė Birštono gimnaziją į triuškinančią pergalę (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 19:06 val.)Žiežmarių gimnazija iškovojo pirmąją pergalę pirmenybėse (2012 balandžio 03 d., antradienis, 20:23 val.)"Basketnews.lt Lietuva" 2012 metų taurę iškovojo "Birštono gimnazija" (2012 gegužės 22 d., antradienis, 21:16 val.)Žiežmarių gimnazija gana nesunkiai įveikė Elektrėnų „Versmės“ gimnaziją ir pateko į pusfinalį (2012 gegužės 08 d., antradienis, 20:01 val.)Žiežmarių gimnazijai nepavyko pateikti akibrokšto prieš Kaišiadorių A.Brazausko gimnazistus (2012 balandžio 17 d., antradienis, 18:01 val.)